Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Pohodlné a funkčné kuchyne

V dnešnej uponáhľanej dobe, sa často stretávame s celou rodinou často, až pri večeri. A čo si budeme rozprávať! Práve kuchyňa, je centrálna miestnosti každého bytu, kde trávime najviac času. My vám dnes ponúkneme širokú ukážku rôznych segmentov v príjemných farbách a dizajnoch, pre príjemne strávené spoločné chvíle v kruhu rodiny. A my vám dnes predstavíme veľmi originálne a rozhodne netradičné riešenie vybavenia kuchyne a jedálne a to v industriálnom dizajne, ktorý zaobstaráte za hubičku.

 

 

Luxusné jedálenské stoly

Designy jedálenských stolov, ktoré vám dnes predstavíme, sú nevšedné a originálne. Navštívime dielňu nemeckého výrobcu, ktorý je známy svojou dlhoročnou precíznou výrobou. Výrobky z jeho dielne ponúkajú nielen precíznosť, ale aj vysokú kvalitu a nevšedný designy.

 

   

 

V dnešnom modernom dizajne je všetko možné, fantázii sa medze nekladú a ako sa dá barový stôl využiť deklarujú aj ilustračné fotografie, na ktorých najrôznejšie návrhy predstavujeme. Veľmi dostupná cena vďaka minimalistickému designu, ktorý je zároveň veľmi vhodný aj do malých interiérov a sériovej výrobe. Kolekciu Rustic brown brown vyváža výrobca do celého sveta a teraz máte možnosť zaobstarať aj na našom trhu. A my veríme, že budete spokojní nielen s cenou, ale aj kvalitou a jednoduchou montážou.

 

Barová stolička zažíva veľký comeback

Áno, trend barových stoličiek ako doplnenie predĺženej časti kuchynskej linky je opäť v móde a navyše sú veľmi praktické. Do modernej kuchyne patrí bar.

Ponuka je veľmi široká. Vybrať si môžete od moderných až po tie štýlové a to v najrôznejších designoch a najrôznejších materiálov. Barové stoličky z masívu v rovnakom dizajne aké predstavujeme stoličky jedálenské, barové stoličky z plastu, kovu a ďalších poťahových materiálov.

 

 

Viac ako dostupné ceny docielil výrobca dvoma faktormi. Predovšetkým sériovou výrobou v mnohých kusoch a tak rovnakej barovej stoličky môžete nájsť po celom svete a teraz konečne aj na našom trhu a cenu tiež ovplyvnila voľba materiálu. Lacná laminátová doska, ktorá však ponúka pevnosť a kov, ktorý je takmer nezničiteľný. Vychutnajte si nielen občerstvenie u vás doma, ale aj barové stoličky za nízku cenu.