Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Pohovky a kreslá dnes

Variabilita, jednoduché polohovanie, módne výstrelky, ale aj návraty do minulosti – relaxačný nábytok súčasnosti čoraz viac nadbieha našej túžbe po komforte. Niekedy sa tak iba tvári, inokedy naozaj poskytne maximálne pohodlie – takmer až do polohy ležmo, s vyloženými nohami.

 

Pohovka Clic Clac rozkladacia 4548

 

Subtílný sedací nábytok

Subtílny sedací nábytok na drevených alebo kovových nožičkách s jednoduchými horizontálnymi líniami poslal robustné sedacie súpravy do druhej ligy. Tie sa zjavujú najčastejšie vo veľkých otvorených priestoroch, rustikálnych interiéroch alebo ako „uzemňujúci“ nábytok v loftoch. Moderná je ergonómia a mnohofunkčnosť. Nízke operadlové časti, ktoré na prvý pohľad vyzerajú dosť nepohodlne, dopĺňajú voľne prestaviteľné opierky hlavy. Čoraz väčšia hĺbka sedačiek, veľké samostatné čalúnené kubusy, ktoré sa podľa okolností jednoducho prisunú k sedačke, a rozmerné čalúnené vankúše s perfektným vypracovaním zdôrazňujú variabilitu používania sedacích súprav. Ako sme sa už zmienili, na našom portále sme zrušili kategórii sedacích súprav, ale stále máte možnosť, zakúpenia originálnych kúskov nábytku, ktoré sme zaradili do kategórie bytové doplnky.

 

Kreslo Summerset 20500040

 

Jednofarebné poťahy

Jednofarebné poťahy, ktoré možno zvliecť, konečne dávajú šancu na jednoduchú údržbu. Smotanovobielu i zemité farby strieda sivá a čierna. Pre odvážnejších sa ponúka červená a fialová. Do minimalistických obrysov vnáša napätie ľahká dekadencia zhmotnená v rokokových či barokových vzoroch poťahov. Retro sa teší z kvetín, ktoré sa inšpirovali 70. rokmi minulého storočia. Kreslá i chaise longue klasických či módnych tvarov s premyslenými konštrukciami a dizajnérskymi tvarmi možno polohovať, otáčať, rozkladať a najmä umiestňovať ako výtvarný prvok v priestore.

Kancelárska stolička Black on Black

 

Ďalšou obľúbenou variantou nábytku v obývacej izbe, je obstaranie praktického taburetu, ktorý na našom portáli nájdete tiež v kategórii bytových doplnkov. A verte, že je s čoho vyberať.

Taburet Summerset 20500010