Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Pokojný spánok deťom v posteliach z Alda

Nábytok Aldo, ponúka postele, ktoré si vaše deti rozhodne obľúbia. Ponuka je naozaj široká! Nájdete tu detské postieľky, postele, poschodové postele, alebo aj postele s úložným priestorom. Záleží len na vašich požiadavkách. Rovnako na našom portáli nájdete matrace, ktoré vašim detičkám zaistí pokojný a kvalitný spánok.

Detská postieľka Kirsten P28.602-400

 

Správny výber

Ako prvý, najčastejšie kupujeme detskú postieľku, ešte pred narodením nášho bábätka. Najčastejšie kupujeme postieľku, ktorá vydrží s dieťaťom do troch rokov veku, a potom by sme mali naše zlatíčka premiestniť do väčšieho pelechu. Majte ale vždy pri kúpe na mysli kvalitu! Pri výbere nepristupujte ku kompromisom, pretože kvalitný spánok, nenahradí nič. Detská postieľka Kirsten, na prvej fotografii, patrí do rovnomennej kolekcie, francúzskeho výrobcu. Ponúka aj toľko potrebný úložný priestor, v podobe zásuvky, ktorý je vždy toľko potrebný a v posledných rokoch mnoho žiadaný. Miesto na spanie pre rozmer matraca 70x140 cm a postieľka je vybavená ABS hranami a drží certifikát akosti. Francúzsky výrobca kladie dôraz na príjemné spracovanie, ale predovšetkým, keďže sa jedná o nábytok pre bábätká, zdravotnú nezávadnosť a bezpečnosť. Na druhej fotografii, predstavujeme detskú posteľ Alpha s praktickými zásuvkami, pre dieťatko, ktoré postieľke už odrástlo. Detská posteľ pôsobí najlepšie v zostave s ďalšími dielmi, buď ako interiér pre školákov, alebo vďaka neutrálnej farbe a designu ako vhodné riešenie aj pre študentov.

Detská posteľ Alpha 2038

 

Riešenie spania pre dve deti

Najčastejším riešením hlavne v malých interiéroch je poschodová posteľ. U detí veľmi obľúbená, ale do určitého veku, kedy sa dieťa cíti dospelým a vyžaduje svoje miestečko na spanie. Jednou z veľmi kvalitných a originálnych poschodových postelí je tá, z kolekcie Fabric, ktorú vám predstavíme na nasledujúcej fotografii. Ponuka kolekcie Fabric je veľmi netradičná, nielen dizajn s potlačou na sivom pozadí, ale aj funkčnosť jednotlivých dielov stojí za zmienku. Môžete ju doplniť mnohých samostatnými diely z tejto kolekcie, od komody, písacieho stola, šatníkové skrine, až po nočný stolík. Výber je len a len na vás. Priestor na spanie horného a dolného lôžka 90x200 cm, teda klasický rozmer pre matrac a materiálom je lamino. Doprajte svojim deťom pokojný a kvalitný spánok a nábytkom Aldo.

Detská poschodová posteľ Fabric 2311LISU

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.