Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Pokojný spánok deťom v posteliach z Alda

Nábytok Aldo, ponúka postele, ktoré si vaše deti rozhodne obľúbia. Ponuka je naozaj široká! Nájdete tu detské postieľky, postele, poschodové postele, alebo aj postele s úložným priestorom. Záleží len na vašich požiadavkách. Rovnako na našom portáli nájdete matrace, ktoré vašim detičkám zaistí pokojný a kvalitný spánok.

 

 

Správny výber detskej postele

Ako prvý, najčastejšie kupujeme detskú postieľku, ešte pred narodením nášho bábätka. Najčastejšie kupujeme postieľku, ktorá vydrží s dieťaťom do troch rokov veku, a potom by sme mali naše zlatíčka premiestniť do väčšieho pelechu. Majte ale vždy pri kúpe na mysli kvalitu! Pri výbere nepristupujte ku kompromisom, pretože kvalitný spánok, nenahradí nič. Detská postieľka Kirsten, na prvej fotografii, patrí do rovnomennej kolekcie, francúzskeho výrobcu. Ponúka aj toľko potrebný úložný priestor, v podobe zásuvky, ktorý je vždy toľko potrebný a v posledných rokoch mnoho žiadaný. Miesto na spanie pre rozmer matraca 70x140 cm a postieľka je vybavená ABS hranami a drží certifikát akosti. Francúzsky výrobca kladie dôraz na príjemné spracovanie, ale predovšetkým, keďže sa jedná o nábytok pre bábätká, zdravotnú nezávadnosť a bezpečnosť. Na druhej fotografii, predstavujeme detskú posteľ Alpha s praktickými zásuvkami, pre dieťatko, ktoré postieľke už odrástlo. Detská posteľ pôsobí najlepšie v zostave s ďalšími dielmi, buď ako interiér pre školákov, alebo vďaka neutrálnej farbe a designu ako vhodné riešenie aj pre študentov. Príjemný je aj dizajnový efekt na zásuvkách, ktorý naznačuje meter.

 

Patrová postel Palatino  Patrová postel B blue

 

Riešenie spania pre dve deti, ale aj tri deti

Najčastejším riešením hlavne v malých interiéroch je poschodová posteľ. U detí veľmi obľúbená, ale do určitého veku, kedy sa dieťa cíti dospelým a vyžaduje svoje miestečko na spanie. Jednou z veľmi kvalitných a originálnych poschodových postelí je tá, z kolekcie Fabric, ktorú vám predstavíme na nasledujúcej fotografii. Ponuka kolekcie Fabric je veľmi netradičná, nielen dizajn s potlačou na sivom pozadí, ale aj funkčnosť jednotlivých dielov stojí za zmienku. Môžete ju doplniť mnohých samostatnými diely z tejto kolekcie, od komody, písacieho stola, šatníkové skrine, až po nočný stolík. Výber je len a len na vás. Priestor na spanie horného a dolného lôžka 90x200 cm, teda klasický rozmer pre matrac a materiálom je lamino. Doprajte svojim deťom pokojný a kvalitný spánok a nábytkom Aldo.

 

Patrová postel Bibliobed Patrová postel Tom pink

 

 

A v kolekcii poschodových postelí Tom od španielskeho výrobcu si môžete vybrať z celého radu veľmi unikátnych odtieňov. Pokiaľ práve zariaďujete svojim slečnám detskú izbu a potrebujete maximálne šetriť miestom, nechajte sa inšpirovať, ako bývajú deti v Španielsku. Dizajn španielskych výrobcov má rozhodne temperament, ktorý aj vaše dievčenskej izbe dodá na originálnom, netradičnom vzhľade. Poschodová posteľ ponúka klasické miesto na spanie pre dve deti a šuplík s využitím prístelky pre tretie dieťa, nemožno využiť šuplík ako klasický úložný priestor, iba na položenie matraca. Svoju dôležitú úlohu v dizajne tejto poschodovej postele rozhodne hrá aj šatníková skriňa s vešiakovou tyčou, ktorý vám prinesie ďalší úložný priestor navyše bez ujmy priestoru v detskej izbe.