Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ponuka detských poschodových postelí vás prekvapí

Ponuka detských poschodových postelí je v dnešnej dobe skutočne rôznorodá a predovšetkým veľmi praktická. Na našom e-shope sa stali detské poschodové postele jednou z najpredávanejších komodít. Predstavujeme vám až prekvapujúce riešenie miesta na spanie nielen dvoch detí, ale v mnohých prípadoch aj troch detí. Poschodové postele do rozmerovo malých interiérov detských izieb sú ideálnym riešením, pretože ušetria značnú časť priestoru. Ale my vám dnes chceme predstaviť niečo z netradičných designov, postele, ktoré nie sú len miestom na spanie. Poschodové postele, ktoré majú množstvo ďalších funkcií.

 

 

Multifunkčné detské poschodové postele

Od francúzskeho výrobcu je ponuka poschodových postelí zameraná na maximálnu úsporu miesta v interiéri. V mnohých prípadoch je súčasťou poschodové postele tiež šatníková skriňa, komoda, alebo rad odkladacích políc. A čo je veľmi praktické? Tiež umiestnenie lôžok, ktoré nie je pod sebou, ale napríklad do pravého uhla.

 

Patrová postel Move     Patrová postel Move, druhý způsob sestavení

 

Umiestnenie poschodových postelí do pravého uhla ešte viac ušetrí miesto v interiéri. Poschodová posteľ na fotografiu ďalej okrem lôžok ponúka šatníková skriňa s policami hneď vedľa schodíkov so zábradlím, každé z detí má tiež k dispozícii odkladaciu policu. Ale francúzsky výrobca ponúka celý rad ďalších, nemenej zaujímavých návrhov.

 

Patrová postel Stim

 

Návrh dizajnu poschodové postele Stim ponúka ešte viac úložných priestorov. Sú tu dve šatníkovej skrine, otvorená s šatníkovou tyčou a zavretá s policami. Nechýba ani šuplík pod dolným lôžkom. Lôžka sú originálne umiestnená, síce pod sebou, ale v rôznych miestach. Celkovo tak dizajn vyzerá veľmi originálne. Francúzsky výrobca vždy dbá aj na bezpečnostné prvky. Napríklad každá z jeho poschodových postelí má zábranu okolo horného lôžka, ktorá zabráni pádu dieťaťa z výšky. Materiál je zdravotne nezávadný.

 

Patrová postel Matt pink     Patrová postel Matt clay

 

V našej ponuke si môžete vybrať z radu veľmi originálnych, praktických návrhov šetriace miesto v detskej izbe na hranie, na učenie. Priestor je voľný, vďaka multifunkčným posteliam nemusí byť preplnený nábytkom.