Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Posvieťte si na útulný domov. Vyberte si z originálnych svietidiel, ktoré dajú vašim domovom tú správnu iskru.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ponuka detských poschodových postelí vás prekvapí

Možno mnohí z vás budú prekvapení, čo všetko sa dá v dnešnej dobe obstaraním poschodové postele do detskej izby získať. Nielen miesto na spanie, ale v mnohých prípadoch je súčasťou poschodové postele tiež skriňa, police, komoda, alebo dokonca písací stôl. Na e-shope nábytok Aldo nájdete detské poschodové postele od francúzskeho výrobcu a my vám dnes chceme predstaviť niekoľko zaujímavých designov šetriacich maximálne miesto v interiéri detskej izby dvoch detí, súrodencov.

 

 

Detská poschodová posteľ nielen ako miesto na spanie

Od francúzskeho výrobcu je ponuka poschodových postelí zameraná na maximálnu úsporu miesta v interiéri. V mnohých prípadoch je súčasťou poschodové postele tiež šatníková skriňa, komoda, alebo rad odkladacích políc. A čo je veľmi praktické? Tiež umiestnenie lôžok, ktoré nie je pod sebou, ale napríklad do pravého uhla.

 

  

Detská poschodová posteľ Ninety

 

Umiestnenie poschodových postelí do pravého uhla ešte viac ušetrí miesto v interiéri. Poschodová posteľ na fotografiu ďalej okrem lôžok ponúka šatníková skriňa s policami hneď vedľa schodíkov so zábradlím, každé z detí má tiež k dispozícii odkladaciu policu. Ale francúzsky výrobca ponúka celý rad ďalších, nemenej zaujímavých návrhov.

 

   

 

Návrh dizajnu poschodové postele Stim ponúka ešte viac úložných priestorov. Sú tu dve šatníkovej skrine, otvorená s šatníkovou tyčou a zavretá s policami. Nechýba ani šuplík pod dolným lôžkom. Lôžka sú originálne umiestnená, síce pod sebou, ale v rôznych miestach. Celkovo tak dizajn vyzerá veľmi originálne. Francúzsky výrobca vždy dbá aj na bezpečnostné prvky. Napríklad každá z jeho poschodových postelí má zábranu okolo horného lôžka, ktorá zabráni pádu dieťaťa z výšky. Materiál je zdravotne nezávadný.

V našej ponuke si môžete vybrať z radu veľmi originálnych, praktických návrhov šetriace miesto v detskej izbe na hranie, na učenie. Priestor je voľný, vďaka multifunkčným posteliam nemusí byť preplnený nábytkom.

Novinky do schránky

Zasielame iba 2x mesačne.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.