Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ponuka detských postieľok prekvapí

Ponuka detských postieľok, to sú veľmi rozdielne designy a možnosti. Dnešné rozprávanie bude tiež o tom, čo vlastne dnešný trh v kategórii detských postieľok ponúka. Ak očakávate prírastok do rodiny a ešte ste nevybrali detskú postieľku, dovoľte nám, aby sme vás zoznámili s dnešnými možnosťami. Ponuka detských postieľok dnes, to je nielen ich klasické prevedenie známe po toľko rokov, ale tiež veľmi dômyselný dizajn, ktorý vám dovolí využiť detskú postieľku až do dospelosti dieťaťa. Áno, dnes si budeme rozprávať o tom, ako správne detskú postieľku vybrať a ku ktorému riešeniu sa prikloniť, aby vy aj vaše bábätko ste boli spokojní.

 

Klasická detská postieľka

Klasickou postieľkou sa rozumie v našej ponuke dizajn, ktorý neumožňuje postieľku až jej rozmerom vaše bábätko odrastie, rozložiť. Toto riešenie je vhodné pre rodičov, ktorí pred narodením bábätka nechcú zariaďovať celú detskú izbu, ale chcú zaobstarať len detskú postieľku napríklad do spálne. Často sa k tomuto riešeniu prikláňa rodičia, ktorí už jedno dieťa majú a tak ich čaká tak aj tak premena detskej izby jedného dieťaťa na detskú izbu pre dve deti. Obstaraním postieľky napríklad práve do spálne si ušetríte rad starostí. Bábätko nebude v noci staršieho súrodenca budiť a až bábätku budú tri roky, jednu detskú izbu si budete môcť dovoliť. Predovšetkým s ohľadom na skutočnosť, že súrodenci už budú môcť byť v jednej miestnosti. Aká je vlastne ponuka klasických detských postieľok?

 

     

 

Ak kupujete postieľku do spálne, aby ste predovšetkým vyriešili iba spanie bábätka ako budete zariaďovať detskú izbu s klasickou veľkou detskou posteľou, potom vám určite odporúčame zvážiť obstaranie postieľky, ktorej súčasťou je aj prebaľovací pult a nejaké tie úložné priestory. Nebudete musieť neustále pre niečo odbiehať, všetko budete mať pekne pri ruke. riešenie o ktorom hovoríme môžete napríklad vidieť na našu prvú ilustračnú fotografiu. Sú tiež detské postieľky, ktoré možno bočné časti napojiť na manželskú posteľ, ale k tomuto riešeniu sa moc neprikláňame, nepripadá nám príliš šťastné.

 

 

Rozkladacia detská postieľka

Ak ste prvorodič nič nebráni tomu vybaviť celú detskú izbu pre vaše prvé bábätko. Ale ak nechcete za tri roky, až bábätko postieľke odrastie detskú izbu zariaďovať znova, dnes už nemusíte. Dnes môžete kúpiť postieľku, ktorú v pravý čas rozložíte na klasickú detskú posteľ pre matrac 90x200 cm. Môžete tak už od narodenia v podstate zariadiť detskú izbu až do dospelosti. Riešenie, ktoré vám ušetria nielen finančné prostriedky za obstaranie celého detskej izby naviac, ale tiež vám ušetrí hŕbu starostí. Až detskú postieľku nebudete potrebovať pretože už bude vášmu dieťaťu malá, nemusíte premýšľať kam s ňou. Na aukcii, detský bazár, alebo známym? Nič také. Postieľku len jednoduchú demontážou premeníte na detskú posteľ.

 

     

 

A riešenie o ktorom hovoríme, môžete posúdiť na ďalšiej ilustračnej fotografii. Detská postieľka s možnosťou rozloženia na detskú izbu. Rozložením postieľky získate nielen klasickú detskú posteľ, ale aj písací stôl, regál, nočný stolík a komodu. Dômyselný dizajn, ktorý sa v tejto podobe objavuje v ponuke výrobcov čoraz častejšie. Všetko je dotiahnuté do najmenšieho detailu. V prvom kroku ponúka postieľka okrem miesta na spanie aj prebaľovací pult a úložné priestory. Detskú postieľku s možnosťou rozloženia na detskú izbu tak máte možnosť využiť naozaj od narodenia vášho bábätka, až po dobu, kedy bude rodinné hniezdo opúšťať.

 

 

Chcete zaobstarať detskú izbu pre bábätko?

Ak patríte k rodičom, ktorí predsa len chcú bábätku zariadiť celú detskú izbu so všetkým aj za cenu toho, že až bude školák, pokuje budete musieť zmeniť, v ponuke nájdete aj toto riešenie. Predstavujeme detské izby pre bábätká ako zostavy, alebo s možnosťou obstarania z ponuky samostatných dielov.

 

    

 

Klasická detská izba pre bábätko je zostavená samozrejme z detskej postieľky, komody najlepšie s prebaľovacím pultom, šatníkové skrine a niekedy aj regálu. Možno tiež zariadiť detskú izbu pre bábätko s rozkladacou detskou postieľkou, kedy ostatné diely nábytku ako skriňa alebo komoda môžete ďalej využívať. V čase začatia školskej dochádzky potom stačí len kúpiť dizajnovo podobný písací stôl a detskú stoličku.

Dnes sme vám predovšetkým chceli ukázať možnosti, ako ušetriť nejaké tie finančné prostriedky a že sa dá zaobstarať aj detský nábytok na dlhšiu dobu. Ponuka nábytku určeného pre bábätko až do jeho dospelosti je naozaj veľmi široká a dizajn dômyselný.