Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ponuka nábytku na budúci rok

Aj keď ešte nie je koniec roka, spoločnosť Nábytek Aldo sa už pomaly pripravuje na budúcu sezónu. V novom roku 2013 pre Vás chystáme znova množstvo zaujímavých noviniek, ale nielen v kategórii detskej izby, o ktorých dnes bude článok, ale aj v ďalších oblastiach. Ako prvý predstavil novú kolekciu detského nábytku náš dlhoročný obchodný partner, holandský výrobca. Kvalita jeho nábytku je už overená a stal sa jedným z najobľúbenejších výrobcov na našom portáli, v našej ponuke. Detská izba Noa a detská izba Kwai sa už tri roky drží v našej tabuľke TOP desiatka najpredávanejších detských izieb.

 

     Sestava dětského nábytku Kwai pro dvě děti

 

 

Detská izba pre školáka, či školáčku

Nová detská izba pod názvom Ibiza uprednostňuje jednoduchý dizajn, praktickosť a to všetko na dosiahnutie dostupnej ceny. Ekonomika nielen v slovenskej republike prežíva recesiu a výrobcovia našťastie na túto situáciu pamätajú aj návrhom designov. Nové detské izby na rok 2013 sú zbavené "zbytočností", ktoré navyšujú cenu a prioritne sa zameriavajú na kvalitu pri zachovaní dostupnej ceny. Detská izba na našej fotografii je vyrobená z dvoch materiálov, voštiny, ktorá je použitá na korpusy a lamina, z ktorého sú napríklad vyrobené police v skrini. Posteľ ponúka úložný priestor v podobe sady dvoch šuplíkov. Tie kopírujú posteľ, hĺbka šuplíka je rovnakých rozmerov, ako šírka postele. Praktický je tiež písací stôl, ktorý ponúka väčšiu pracovnú plochu, než je pri stoloch do detských izieb zvykom. Zmena nastala aj pri výbere odtieňov. Pri izbe Ibiza môžeme zvolený odtieň bielej so šedou zaradiť do kategórie neutrálnych farieb, vhodných pre dievča aj chlapca. V minulom roku sa ešte farby rozlišovali pri množstve detských izieb, napríklad detskú izbu vyrába holandský výrobca ako v prevedení ružovom pre školáčky, tak v prevedení modrom, pre školákov. Veci sa zjednodušujú a prispôsobujú dobe. Detská izba Ibiza vďaka svojej farebnosti môže byť vhodným izbou aj pre súrodencov, dievča a chlapca. A svojím dizajnom môže vaše deti sprevádzať až do štúdií.

 

Dětská postel Chic pro kluka    Dětská postel Chic pro holku


Detská posteľ je základ

detskej izbe je snáď najdôležitejším dielom nábytku práve detská posteľ, samozrejme s matracom. Pri jej výbere skutočne dbajte na správnosť plochy na spanie, ktorá by už od piatich rokov dieťaťa mala byť 90x200 cm. Na posteli nikdy nešetrite, rovnako ako na matraci. Vaše dieťa musí mať pokojný a zdravý spánok, aby všetky starosti, ktoré má, zvládol s nadhľadom. Z nových kolekcií detského nábytku sme vybrali posteľ pre deti, či študentov Robin, taktiež holandského výrobcu. Posteľ v odtieni dub, praktická, kvalitná a s úložným priestorom. Nadchádzajúci rok 2013 sa tak javí v duchu jednoduchosti a praktickosti. Uvidíme, čo nám ďalšieho vo svete nábytku výrobcovia predstavia.

 

Dětská postel Tobo

 

Kvalitná detská posteľ Tobo vyrobená z dostatočne silného materiálu, univerzálne odtiene vhodné pre dievča aj chlapca. Detská posteľ z ponuky obľúbeného francúzskeho výrobcu ako vždy, exkluzívne iba na Nábytku Aldo. Pri výbere detskej postele nepristupujte ku kompromisom. Kvalitné spanie nenahradí nič. Výber preto prispôsobte veku dieťaťa. Od troch rokov premiestnite malého spáča z detskej postieľky do väčšieho pelechu, neskôr už mu doprajte dospelácku posteľ s rozmermi 90 x 200 cm. Vyberajte tiež podľa farieb a tak, aby ladili s celou izbičkou, poprípade či ide o postele pre chlapcov či pre dievčatá.