Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ponuka nových detských izieb pokračuje

Pred nedávnom sme vám predstavili úplne novú kolekciu detského nábytku Tolga od holandského výrobcu a to v tradičných odtieňoch pre dievčatá aj chlapcov. A dnes s ponukou nových detských izieb, takisto z Holandska budeme pokračovať. Chceme vám predstaviť predovšetkým nadčasové kolekcie detského nábytku v bielom prevedení. Na bielom nábytku pre deti je príjemné to, že je vhodný ako pre dievčatá aj pre chlapcov. Môžete tak v prípade, že máte len jednu miestnosť pre dievča a chlapca využiť celý rad možností. Ale postupne.

 

 

Bielu detskú izbu môžete zostaviť z kolekcie Chic

V kolekcii detského nábytku Barcelona predstavil výrobca detský nábytok, ktorý je vhodný aj pre vybavenie rozmerovo malých detských izieb. Veľmi praktický je dizajn predovšetkým detské postele s úložnými priestormi a to v podobe dvoch skrine a dvoch šuplíkov. Nechýba ani odkladacia polica. A v prípade potreby, teda že váš detská izba je naozaj malý, potom možno ešte k detskej posteli zaobstarať nadstavec.

 

Dětský pokoj Chic pro holku   Dětský pokoj Chic pro kluky

 

Ako vidíte sami na fotografiách, za použitia úplne identických dielov detského nábytku môžete vytvoriť interiér ako pre dievča, tak pre chlapca. Stačí len zmena dekorácií, doplnkov, alebo detského obliečky. Detské izby v oboch variantoch majú v zostave všetko základné, čo každé školopovinné dieťa potrebuje. Navyše písací stôl patrí k rozmerovo väčším a tak sa školák môže do školy pripravovať s maximálnym pohodlím. Za zmienku ale ešte stojí samotná detská posteľ, u ktorej ste si určite všimli, že patrí k vyšším. Áno, ložná plocha postele je oproti iným detským posteliam vyššia, čo je veľmi komfortné pre dieťa. Navyše tak výrobca docielil zvýšenie objemu šuplíkov. Posledným dielom v zostave je šatníková skriňa so zrkadlom, ktoré ocenia predovšetkým slečny. Ale v každom prípade, ak je dieťa už školopovinné, šatníková skriňa by v detskej izbe mala byť. Aj dieťa potrebuje mať svoje súkromie a miesto pre osobné veci.

 

Na ďalších ilustračných fotografiách vám predstavíme identickú kolekciu detského nábytku Barcelona, ale v inom usporiadaní a v inom vybaveniu interiéru. Rozdiel, aj keď je použitý rovnaký nábytok je markantný. Aj tu vám predstavíme návrh zostavy detskej izby pre chlapca a návrh zostavy detskej izby pre dievča. K detskej posteli sme pridali nadstavec a úložný box, ktorý možno použiť aj ako praktický taburet na sedenie sa jednoduchým spôsobom premiestňovanie.

 

Multifunkční postel Chic pro kluka    Multifunkční dětská postel pro holku

 

Aj keď sa to možno z fotografie nezdá, pridaním nástavce k posteli úložné priestory naozaj navýšite. Nadstavec ale aj posteľ úplne zmení a dizajnovo si rozhodne polepší. A opäť môžete sami posúdiť, ako rozdielne návrhy detských izieb pôsobí pri zachovaní identických dielov detského nábytku. Stačí len malá zmena dekorácií, doplnkov.

 

 

Biely detská izba so štruktúrou dreva

Ďalším príkladom síce nie celkom bielej detskej izby či skôr detského nábytku môže byť zostava z kolekcie Sem. Biely odtieň je doplnený viditeľnou štruktúrou dreva, samozrejme v imitácii. Detská izba opäť pre dievčatá aj chlapcov, záleží len na doplnkoch v danom detskej izbe.

 

Dětská postel Tobo   Dětský pokoj Smoozy pro kluky

 

Detská posteľ v obľúbenej variante s prístelkou je vhodným riešením maléj detskej izby dvoch detí. A ak skôr chcete pod posteľou úložný priestor, stačí do šuplíka jednoducho matrac nedávať. Aj v kolekcii Sem zvolil rozmerovo väčší variant písacieho stola. Nábytok je moderný a veľmi jednoduchý. Veríme, že aj dnešná ponuka detského nábytku vám prišla lákavá a niečo si každý z vás vyberie.