Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ponuka šatníkových skríň s nadstavcom

Možno si mnohí z vás ešte zo svojho detstva pamätajú na šatníkové skrine s nadstavcom, ktoré boli vysoké presne až do stropu. Či už išlo o zabudované šatníkové systémy, alebo šatníkové skrine z ponuky sektorového nábytku, tieto skrine s nadstavcom sa nejako pomaly a nenápadne z ponuky vytratili. A to je veľká škoda, pretože ich obľuba bola veľká. Ale nezúfajte, šatňové skrine s nadstavcom sú späť. Dnes vám predstavíme ponuku španielskeho výrobcu, ktorý sa k týmto nadstavcom vrátil. Šatňové skrine sú veľmi praktické, využijú aj zbytočne prázdne miesto nad skriňou a to takmer do stropu podľa toho, aké má váš interiér dispozície. Ak počítame, že väčšina bytov je s výškou stropu 240 až 250 cm, tak skrine miesto úplne zaplní, keďže výška šatníkové skrine s nadstavcom dosahuje niečo medzi 242, až 245 cm. Čo vám teda môžeme ponúknuť?

Šatníková skriňa s nadstavcom, využitie priestoru na maximum

Španielsky výrobca ponúka na výber skrine s nadstavcom hneď v niekoľkých prevedeniach, ale aj odtieňoch. Predstavíme vám je v dekore dub molina, ale k dispozícii sú aj v prevedení bielom, čerešne, alebo venge. Nádstavec v rôznych rozmeroch podľa toho, ako vyzerá, či ako veľká je skriňa. Možno tiež zaobstarať vždy identickú skriňu bez nádstavca, ale to by bola predsa večná škoda. Prečo nevyužiť prázdne miesto nad skriňou, keď úložné priestory predsa vždy chýbajú. A zaobstarať šatníkovú skriňu aj s nadstavcom, to už nie je tak veľký finančný rozdiel ako bez nádstavca.

   

A ak chcete ušetriť maximálne a na 100% využiť miesto v danej miestnosti, potom je tu aj rohová varianta šatníkovej skrine s nadstavcom. Rohových skríň je všeobecne v ponuke málo, pretože ich výroba je náročná. A ponuka rohové skrine s nadstavcom, tým naozaj španielsky výrobca prekvapil. Aj keď nádstavec nepôsobí nijako, ako veľký diel nábytku, úložným priestorom navyše vás rozhodne prekvapí. Na ilustračných fotografiách máte možnosť vidieť aj vnútorné usporiadanie šatníkových skríň, voľba tak bude jednoduchá.

Chceme zdôrazniť aj kvalitu šatníkových skríň španielskeho výrobcu. Predovšetkým sa vrátil ku kvalitnej povrchovej úprave klasickú dyhou, dekor skríň nie je žiadna papierová fólia. Vďaka tomu sa tak enormne navýši mechanická odolnosť skrine a tiež životnosť. Rovnako stálosť odtieňa je dlhšia. Navyše šatňové skrine sú vyrobené z laminátovej dosky dosahujúce hrúbku až 25 mm, police sú z laminátu 16 mm, teda nosnosť je ďaleko väčší. Šatňové skrine vďaka dekore dub molina využijete napríklad pre vybavenie detskej izby, pretože výrobca ponúka rad detského nábytku v tomto dekoru.
Rohová šatníková skriňa v rozmerovo malom interiéri je skrátka výhrou a maximálnou úsporou, rovnako tak, ako nádstavec na skrini. Vybrať si môžete z niekoľkých prevedení. Samozrejme, že šatníkové skrine s nadstavcom sa veľmi hodí aj do predsiene, alebo spálne. Kde umiestnite vy svoju šatníkovú skriňu s nadstavcom je už na vás. Na nábytku Aldo si ale rozhodne vyberiete.