Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Posaďte sa prosím do barové stoličky

Niekto si posedenie na barovej stoličke nevie predstaviť a niekto sa zase bez barové stoličky jednoducho nezaobíde. V každom prípade popularita barových stoličiek stúpa priamou úmerou k ich ponuke nadčasových, moderných designov. Popularita barových stoličiek neustále stúpa. Ich ponuka na slovenskom trhu to už dávno nie sú len štýlové, celodrevené stoličky, alebo barové stoličky z masívu s čalúnením. Veľkú skupinu tvoria veľmi moderné designy plastových barových stoličiek s kovovou konštrukciou v najrôznejších i veľmi netradičných odtieňoch. Na našom e-shope predstavuje moderné barové stoličky francúzsky výrobca a my sa dnes zastavíme nad ich ponukou, možnosťami a využitie v interiéru kuchýň a jedální.

 

 

Barové stoličky v tradičních odtieňoch

Medzi tradičné a obľúbené odtiene barových stoličiek patrí bezkonkurenčne biela, čierna a strieborná. Práve v týchto odtieňoch často zariaďujeme kuchyňu, respektíve kuchynskú linku. Tiež ponuka jedálenských a barových stolov má najširšie zastúpenie v odtieni bielej a čiernej. Francúzsky výrobca ponúka pre vašu kuchyňu ako barové stoličky samostatne, tak trebás zostavy s barových stolom.

 

Barové židle rustic      

 

Barové stoličky z ponuky kategórie kuchýň a jedální patrí ku komfortným hneď z niekoľkých dôvodov. Možno nastaviteľná výška sedadla, konštrukcia z kovu doplnená aj opierkou na nohy a v neposlednom rade sedák je anatomicky tvarovaný. To všetko s autorstvom francúzskeho výrobcu, ktorý je už povestný vysokou kvalitou svojich kolekcií. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže, čo v prípade barovej stoličky je veľmi jednoduchá záležitosť.

 

 

Barové stoličky v netradičných odtieňoch

Dnes je ponuka odtieňa pre kategóriu barových stoličiek naozaj pestrá. Nájdete barové stoličky červenej, modrej, ale napríklad zelené, alebo fialovej. Pre našu ponuku sme ale nešli až tak ďaleko, ale aj tak nájdete odtiene, ktoré sú pre rad zákazníkov takzvane netradičné, možno môžeme povedať moc odvážne?

 

    

 

Áno, trend barových stoličiek ako doplnenie predĺženej časti kuchynskej linky je opäť v móde a navyše veľmi praktické. Do modernej kuchyne patrí bar. A keďže nábytok Aldo je známy už modernými designy, ani túto časť trendy bývania sme nemohli vynechať. Moderné barové stoličky do modernej domácnosti patrí. A majú ešte jedno veľké plus. Sú veľmi lacné a nevyžadujú takmer žiadnu údržbu.