Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poschodová posteľ dnes, to už nie je len miesto na spanie

Výrobcovia sa snažia neustále dizajn detského nábytku zdokonaľovať a cieľom je maximálne využitie dizajnu v danom interiéri. Čo dnes vlastne predstavuje obstaranie poschodové postele do detskej izby? Je to len vyriešenie miesta na spanie pre dve deti? Nie, dnešný dizajn ponúka rad ďalších, veľmi praktických funkcií pre poschodové postele. Obstaraním moderné poschodové postele získate dokonca aj miesto na spanie pre tri deti, alebo rad úložných priestorov, sú aj poschodové postele so zabudovanou šatníkovou skriňou a celá rada ďalších vymožeností, ktoré vám dnes predstavíme.

 

 

Detská poschodová posteľ pre jedno, alebo dve deti

Medzi najobľúbenejšie poschodové postele patria tie, ktoré najviac ušetrí miesto v detskej izbe vašim ratolestiam na hranie. A aby ste ušetrili miesto v izbe naozaj efektívne, ideálne je práve obstaranie multifunkčného riešenie. Najzaujímavejšie designy predstavuje na našich stránkach francúzsky a belgický výrobca detského nábytku. Môžete si vybrať poschodovú posteľ pre jedno dieťa s prístelkou, ktorú rozložíte len v prípade potreby, alebo poschodovou posteľ pre dve deti a samozrejme poschodovú posteľ pre tri deti. Pre všetky poschodové postele platí možnosť úložných priestorov. Ale najlepšie bude multifunkčný dizajn predstaviť na ilustračných fotografiách.

 

Patrová postel Pino grey   Patrová postel Pino grey

 

Belgický výrobca predstavuje poschodovú posteľ s miestom na spanie buďto pre jedno dieťa, alebo keď máte návštevu môžete praktické kreslo rozložiť na druhej lôžko. Alebo môžete mať praktické kreslo rozložené v priebehu noci a cez deň zložené, možno tak stále využívať poschodovú posteľ pre dve deti. Zložením lôžka na kreslo umožníte deťom v priebehu dňa zväčšiť priestor na hranie. Veľmi sa nám páči ďalšie funkcie postele a to umiestnenie písacieho stola, ktorý je doplnený praktickými policami. nechýba ani bezpečnostný prvok v podobe zábrany po celom obvode horného lôžka. Materiálom nielen tejto poschodovej postele, ale aj radu ďalších je u belgického výrobcu drevo borovice, v našom prípade v transparentnom bielom odtieňov. Ponuka poschodových postelí z masívu belgického výrobcu je naozaj široká a vybrať si môžete z najrôznejších dizajnov podľa toho, čo práve akútne potrebujete v detskej izbe riešiť najviac.

 

 

Detská poschodová posteľ pre dve, tri deti s úložným priestorom

Francúzsky výrobca na rozdiel od belgického, kladie väčší dôraz na úložné priestory. Predstavíme vám veľmi funkčné designy, ktorými máte šancu naozaj veľmi prakticky zariadiť rozmerovo malý interiér viac detí. V ponuke francúzskeho výrobcu nájdete poschodové postele pre dve deti, alebo poschodové postele pre tri deti s prístelkou. Tá má podobu šuplíku, ktorý ak doň nevložíte matrac, možno využiť ako klasický úložný priestor. Voľba samozrejme podľa vašich potrieb. Ďalším riešením je poschodová posteľ pre dve deti treba so zabudovanou šatníkovou skriňou.

 

    Patrová postel Stim

 

Prvá ilustračná fotografia ponúka poschodovú posteľ, ktorá rieši miesto na spanie pre tri deti. V priebehu dňa môžete šuplík zasunúť pod posteľ a uvoľniť tak deťom miesto na hranie. Aj pri návrhu riešení miesta na spanie pre tri deti, doplnil výrobca posteľ ešte úložným priestorom. Ten je dômyselne schovaný pod schodíky a pozdĺž lôžok sú praktické police, napríklad na knihy alebo hračky. Aj tu nie je opomenuté niekoľko bezpečnostných prvkov ako je zábrana pozdĺž celého horného lôžka, alebo zábradlie pri schodíkov. Druhý dizajn vsádza ešte viac na množstvo úložného priestoru, ale nie je tu možnosť miesta na spanie pre tri deti. V ľavej časti postele je umiestnená dvojdverová šatníková skriňa, nechýbajú šuplík pod dolným lôžkom ako klasický úložný priestor a obe lôžka sú tiež doplnená odkladacími policami. Francúzsky výrobca ponúka poschodové postele z laminátovej dosky, ktorá po obvodoch, teda na nosných konštrukciách dosahuje hrúbky až 25 mm. Vysoká kvalita posteľí a multifunkčný dizajn sú aspekty, ktoré z týchto postelí urobili tie najviac predávané produkty v kategórii detského nábytku.

 

 

Detská posteľ vyvýšená

Okrem poschodových postelí, ktoré ponúkajú miesto na spanie pre viac detí, je fenoménom dnešnej doby ešte poschodová posteľ len pre jedno dieťa. Dizajn, ktorý má tiež za cieľ maximálnu úsporu miesta v interiéri detskej izby. Dizajn má vyvýšením lôžka a vďaka tomu takto vzniknutému priestoru pod ním, ponúknuť dieťaťu ďalší priestor navyše, treba pre umiestnenie písacieho stola, regála či komody pod lôžkom. Keď máte možnosť pod vyvýšené lôžko umiestniť ďalší nábytok, ušetríte tak značný priestor v detskej izbe. Túto ponuku funkčných poschodových postelí prináša ako francúzsky tak belgický výrobca.

 

    Patrová postel Higher

 

Opäť veľmi praktické riešenie, kedy ušetríte miesto v malej detskej izbe, hoci aj jednému dieťaťu. ponuka moderných, veľmi funkčných designov je naozaj široká a možno zariadiť interiér najrôznejších rozmerov a tvarov. Moderný dizajn dávajú možnosť každý interiér detskej izby zariadiť veľmi príjemne, keď nemusí byť daná miestnosť naozaj preplnená nábytkom. Dnes deti môžu mať v interiéri aj miesto na hranie.