Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Poschodová posteľ Elliot blue

Výrobca: Gaut
Kód: GA00100-2015
Francúzsky výrobca ponúka poschodovú posteľ s zásuvkou ako úložným priestorom a radom odkladacích políc. Možná zmena odtieňa výplňou políc.
nedostupné
1 075,45 €

Parametre produktu

Farba: biela-dub-modré výplne
Výška (cm): 173 cm
Šírka (cm): 125 cm
Dľžka (cm): 206 cm
Nosnosť: 120 kg pre každé lôžko
Priestor na spanie: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštom, bez matrace
Rošt: doska s otvormi
Materiál: laminát 18-25 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Poschodová posteľ pre chlapcov

Veľmi praktické riešenie miesta na spanie v interiéri detskej izby dvoch chalanov ponúka francúzsky výrobca. Dizajn je veľmi moderný a účelový. Ak máte pre vybavenie detskej izby naozaj málo miesta, táto poschodová posteľ je ideálnym riešením. Neponúka len miesto na spanie s rozmerom 90x200 cm, ale aj úložnej či lepšie povedané odkladacie priestory. U horného lôžka má dieťa k dispozícii polici s modrou výplňou po celej dĺžke postele teda 200 cm a u dolného lôžka je to veľmi praktický regál v prostrednej časti postele, tiež s modrou výplňou. Odkladacie priestory každému z detí zabezpečí osobný priestor, každý má pre svoje veci určené miesto. Poschodová posteľ v dolnej časti ešte ponúka hlbokú zásuvku na potrebné veci.

 

Francúzsky výrobca kladie dôraz na kvalitu, ale aj bezpečnosť vašich ratolestí. Nechýba zábrana po celom obvode horného lôžka, dostatočne vysoká na to, aby zabránila pádu dieťaťa z výšky. Poschodová posteľ patrí do kategórie značkového nábytku a je teda atestovaná a s certifikáciou. Materiálom je laminát s hrúbkou 18 až 25 mm. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže. Rošt v cene oboch lôžok. Doprava zadarmo.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotná nezávadnosť
Certifikát NF EN 747 pre poschodové postele - horné lôžko pre dieťa nad 6 rokov

 

Poschodová posteľ pre dievčatá aj pre chlapcov, možná voľba odtieňov

Keďže sú výplne políc obojstranné, máte možnosť voľby ako bude finálna podoba poschodové postele vyzerať. Môžete zvoliť pre výplne políc a regálov modrý odtieň ako v tomto prípade, môžete zvoliť červený odtieň tak ako uvádzame na ďalšej fotografii, alebo možno u horného lôžka zvoliť modré výplne a u dolného červené a naopak. Takže sa ponúka riešenie do detskej izby dievčatá aj chlapca.

 

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail.
Výrobca prináša designy a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

Alternatívny tovar

Skladom
45%
Detská posteľ Bibop - 2 osoby

Detská posteľ Bibop - 2 osoby

Skladom - Posielame ihneď - u vás do 7 dnů
717,83 €
394,81 €
10%
Detská posteľ Swan - 2 osoby

Detská posteľ Swan - 2 osoby

Predpokladané doručenie k vám do 5 týždňov
717,83 €
646,05 €
Poschodová posteľ so zásuvkou Leo

Poschodová posteľ so zásuvkou Leo

Predpokladané doručenie k vám do 5 týždňov
415,68 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte