Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poschodová posteľ je riešením malého interiéru

Dnes by sme radi predstavili detské poschodové postele, ktoré nielen že ponúkajú miesto na spanie pre dve deti, alebo dokonca pre tri deti. Jedným nákupom tak získate posteľ, ktorá je riešením pre váš malý interiér. Ale to zďaleka nie je všetko. Poschodové postele, ktoré vám dnes predstavíme a ktoré samozrejme nájdete na našich stránkach, okrem miesta na spanie ponúkajú ešte úložné priestory a odkladacie police. Najväčším výrobcom takýchto poschodových postelí je francúzska spoločnosť Parisot, ktorá prináša do našej ponuky úplne nové designy. Francúzsky výrobca tiež kladie veľký dôraz na kvalitu a bezpečnosť vašich ratolestí. Ale aby sme vedeli, o čom dnes vlastne naše rozprávanie bude, je najlepšie niektorú z poschodových postelí predstaviť. Medzi najpredávanejšie sa zaradila poschodová posteľ Bibop.

 

 

 

 

Poschodová posteľ je riešením pre veľmi malý interiér

Detská posteľ Bibop ponúka množstvo priestoru na spanie a pritom nezaberie priestor. Táto detská poschodová posteľ je vhodná do bytov, malých izbičiek či chát. Poskytuje dostatok priestoru na spanie 3 detí a navyše je k dispozícii priestor na ukladanie hračiek. Rozmer celej zostavy sú 245x114 cm s výškou 171 cm. Výplne políc je možné variabilne meniť, buď modrou stranou smerom do interiéru, alebo ružovou stranou, ale možno samozrejme tiež kombinovať napríklad v podobe ružového odtieňa pri hornom lôžku a modrého odtieňa pri dolnom lôžku, či naopak. Poschodová posteľ má schodíky so zábradlím, ktoré sú bezpečnejšie ako rebrík. Pod schodíkmi je potom množstvo odkladacieho priestoru, pre hračky, knižky a iné drobnosti. Horná zábrana je dosť vysoká a celé horné lôžko je zapustené dovnútra konštrukcie. Výrobca tak v maximálnej miere zamedzil prípadnému pádu dieťaťa z výšky.

 

 

Spodná aj horná posteľ je dosť rozmerná pre deti všetkých vekových skupín, ich rozmery sú 90x200cm. Nosnosť každej poschodovej postele je potom 80 Kg. Každá posteľ má svoje priehradky na odkladanie plyšákov, knižiek či hračiek.
Rozmer spodného šuplíka, v ktorom sa skrýva tretia posteľ, je 190x19x92 cm s rozmerom pre matrac 90x185 cm. Šuplík je osadený kolieskami pre jednoduchú manipuláciu. Kvalitný a bezpečný francúzsky nábytok je v materiáli lamino v odtieni buk. Ponuka detskej postele Bibop je možná aj bez šuplíka, teda ako varianta pre dve deti. Celá posteľ je dizajnovo riešená tak, aby ponúkala nielen miesto na spanie, ale aj množstvo úložných priestorov. Vďaka odtieňu v buku je možné k posteli zaobstarať rad iných segmentov, ako písací stôl, komodu, či šatníková skriňa.

 

Patrová postel Bibliobed

 

Poschodová posteľ Bibliobed patrí taktiež k veľmi obľúbeným. Nielen, že poschodová posteľ maximálne využije danú miestnosť, ktorá je určená na zariadenie detskej izby, ale touto poschodovou posteľou pre tri deti ušetríte naozaj najviac priestoru. Pri predstave troch samostatných lôžok v jednej detskej izbe príliš miesta na ostatný nábytok nezostane a čo potom miesto na hranie. Takže pre úsporu miesta ideálne. Ale to stále ešte nie je všetko. Schodíky sú nielen bezpečné a komfortné, ale z jednej strany ponúkajú rafinovane skryté odkladacie police. Pozdĺž oboch lôžok sú police na hračky, knižky, skrátka veci, ktoré deti pred spaním milujú. V neposlednom rade, spojenie nádherných a toľko obľúbených škandinávskych odtieňov, ktoré sa hodia snáď do každého typu interiéru. S francúzskym nábytkom nemôžete šliapnuť vedľa.

 

Poznáte poschodové postele pre jedno dieťa? Prečo poschodové?

Pokiaľ pre vybavenie detskej izby disponujete len veľmi malým priestorom, potom riešením sú multifunkčné, vyvýšené detské postele. Vďaka vyvýšenému lôžku získate v priestore pod lôžkom miesto na ďalší potrebný detský nábytok. A konkrétne pri poschodovej posteli z kolekcie Higher od francúzskeho výrobcu to je celý rad veľmi dôležitých vecí či povedzme skôr nábytku. Pod lôžkom je písací stôl, vedľa veľmi vhodne umiestnenej police a súčasťou postele je dokonca priestranná šatníková skriňa ako so šatníkovou tyčou, tak policami. A podľa toho, čo práve dieťa potrebuje posúvate dvere skrine. Unikátny, naozaj nadčasový design poschodovej postele, ktorý rozhodne vyrieši problém malého interiéru. Poschodová posteľ je vhodná ako pre vybavenie detskej izby holky, tak pre vybavenie detskej izby chlapca, stačí len vhodne k posteli zvoliť dekorácie a doplnky. Materiálom je laminátová doska, dodanie v dieloch s nutnosťou montáže podľa návodu.

 

    

 

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť iba francúzsky výrobca poschodovej postele Bibop, ale aj napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať ao to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.