Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poschodová posteľ, ktorá vás prekvapí svojimi možnosťami

Francúzsky výrobca v tomto roku predstavil kolekciu detského nábytku Gravity, ktorá rozhodne stojí za vašu pozornosť. Dôležitým prvkom v celej kolekcii je poschodová posteľ, ktorá vďaka multifunkčnému dizajnu môže mať hneď niekoľko podôb. Ďalej môžete využiť túto kolekciu a teda aj poschodovú posteľ k vybaveniu detskej izby chlapca aj detskej izby dievčatá, alebo dvoch detí keď zvolíte poschodovú posteľ pre dve deti. Celú kolekciu a jej možnosti vám dnes predstavíme.

 

 

Poschodová posteľ, riešenie pre jedno dieta

Ak bojujete s nedostatkom miesta v detskej izbe, potom aj ako riešenie miesta na spanie pre jedno dieťa môže byť poschodová posteľ. Pod vyvýšeným lôžkom vo vzniknutom priestore môžete umiestniť ďalší nábytok, ktorý tak nebude zaberať miesto v interiéri. V kolekcii Gravity môžete zaobstarať navyše aj písací stôl v identickom dizajne, ktorý celý možné umiestniť pod vyvýšené lôžko. Ďalej k posteli môžete zaobstarať komodu a podľa toho, či zariaďujete detskú izbu pre dievča, alebo pre chlapca zvolíte odtieň.

 

Patrová postel B pro kluka    Patrová postel fuchsia

 

Poschodová posteľ na prvej fotografiu ponúka pod vyvýšeným lôžkom písací stôl a šatníková skriňa. Úspora miesta v detskej izbe za tieto dva komponenty je značná. Komodu môžete zvoliť v rôznom prevedení, pre chlapca s motívom komiksov a pre dievča v ružovom prevedení. Páči sa nám tiež odkladacia plocha okolo schodíkov a aj to, že schodíky sú bezpečné, majú širokú nášľapnú plochu. Ako riešenie rozmerovo malého detskej izby sa nám kolekcia Gravity zdá ideálne.

 

 

Poschodová posteľ, riešenie pre dve deti

Ak zariaďujete detskú izbu pre dve deti aj tu vám poschodová posteľ z kolekcie Gravity ponúka rad možností. Pod vyvýšeným lôžkom umiestnite druhú posteľ, zostáva aj miesto na šatníkovú skriňu. Písací stôl presuniete do interiéru detskej izby kamkoľvek, v prípade potreby môžete zaobstarať aj komodu. Aj dvierka šatníkovej skrine môžete mať v rôznom prevedení, rovnako ako je tomu u komody.

 

Dětský pokoj Bo7 pink

 

Na druhej fotografii je poschodová posteľ bez šatníkovej skrine. Áno, aj táto varianta je možná. A samozrejme podľa zvoleného prevedenia poschodové postele a podľa toho, či bude pod lôžkom aj skriňa, sa odvíja obstarávacia cena postele. ako sme spomenuli hneď v úvode, možností je celá rada. Návrh detskej izby s polepom na šatníkovej skrini je návrhom pre chlapcov. Návrh detskej izby pre dievčatá z rovnakej kolekcie uvádzame na ďalšiu fotografiu.

 

Dětský pokoj Bo7 grafit

 

Všimnite si tiež iné orientácia dolného lôžka, ktoré je vo vodorovnom smere s horným lôžkom. Ďalší z možných variantov zostavenie poschodové postele. Francúzsky výrobca sa v posledných rokoch stále viac sústreďuje na multifunkčnosť dizajnu a pre kolekciu Gravity to rozhodne splnil.Ak máte malý interiér a potrebujete zariadiť detskú izbu pre tri deti, ďalšie z možností je obstaranie poschodové postele s zásuvkou u dolného lôžka, ktorý možno využiť ako prístelku. Až jedno z detí odrastie, môžete šuplík využívať ako klasický úložný priestor. A to je posledná z možných funkcií, ktoré táto jedinečná poschodová posteľ ponúka. Navyše všetky varianty kúpite za viac ako dostupnú cenu.