Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poschodová posteľ, ktorú zostavíte rôznymi spôsobmi

Výrobcovia neustále posúvajú hranice dizajnu a predovšetkým potom sústredí všetky nápady na to, aby daný nábytok ušetril maximálny priestor v miestnosti. Nábytok je z roka na rok viac a viac multifunkčný, ponúka teda vždy o niečo vecí navyše, než tomu bolo v minulosti. Dnes si predstavíme dômyselný dizajn poschodových postelí, ktoré môžete zostaviť rôznymi spôsobmi. To znamená, že až pri montáži sa rozhodnete ako poschodovú posteľ zostavíte. Alebo čas od času deťom detskú izbu jednoducho trochu zmeníte, aby sa interiér trochu oživil. V každom prípade poschodovej postele dnes, už nie sú to čo bývali, ale tentoraz to myslíme samozrejme v pozitívnom slova zmysle.

 

 

Poschodová posteľ 4 x inak

Španielsky výrobca predstavuje poschodovú posteľ Move. V základe ju zostavíte na 2 spôsoby, do priamky a do pravého uhla a na 4 spôsoby, kedy pridáme možnosť umiestnenia skrine na ľavej aj pravej strane. Trendom posledných mesiacov je u mnohých dizajnérov pomaly opúšťať využitie typických detských odtieňov ako je napríklad kombinácia bielej s ružovou či modrou a skôr sa prikláňame môžeme povedať aj detskému nábytku k „dospeláckym“ odtieňom. Takým príkladom použitia odtieňa a to v duchu industriálneho designu je aj poschodová posteľ Move. Odtiene, ktoré budú reprezentovať vaše deti aj v čase, keď už budú väčšie. Kombinácia svetlého duba s grafitovou, až takmer čiernou farbou je veľmi elegantná a poschodová posteľ rozhodne pristane.

 

Patrová postel Move sestavená klasickým způsobem     Patrová postel Move sestavená netradičním způsobem

 

Poschodovú posteľ ako vidíte na fotografii môžete zostaviť horizontálne, alebo vertikálne. Tretím možným spôsobom zostavenie, ktoré nie je zobrazené na fotografii je, že dolná lôžko môžete umiestniť kdekoľvek na inom mieste v detskej izbe. Priestor pod vyvýšeným lôžkom potom môžete využiť napríklad pre umiestnenie písacieho stola či iného typu nábytku. Každá miestnosť má samozrejme iný pôdorys a možné spôsoby zostavenie tak budú vyhovovať viac rodičom, ktorí musia pri vybavovaní interiéru viac kombinovať. Návrh ako taký sa nám veľmi páči, riešenie je veľmi praktické a predovšetkým ideálny pre vybavenie rozmerovo malého interiéru.

 

 

Poschodová posteľ 2 x inak

Ďalším riešením interiéru detskej izby malých rozmerov môže byť poschodová posteľ Move, taktiež od španielskeho výrobcu. Aj keď pri tejto poschodovej posteli ponúka výrobca len dva možné spôsoby zostavenia a to horizontálne rozmiestnenie lôžok, alebo vertikálne, môžete zase na opačnú stranu ako tretí spôsob brať to, že k dispozícii sú na výber dva odtiene. Pre chlapcov spojenie odtieňov akácie s bielou a pre dievčatá spojenie odtieňov akácie samozrejme ako inak ako s ružovou.

 

Patrová postel Move v mnoha odstínech   Patrová postel Move, další způsob sestavení

 

Ani tu nechýba úložný priestor v podobe šatníkovej skrine, ale nie s tyčou ako u predchádzajúcej postele, ale s policami. Aj tu sú odkladacie police a to u každého z lôžok. Doplnením je tiež veľmi praktický šuplík u dolného lôžka. Poschodových postelí je na výber celá rada, sú dokonca aj poschodové postele s prístelkou, ktoré ponúka možnosť spanie pre tri deti, alebo naopak sú poschodové postele len s jedným lôžkom, ale pod ním je priestor na písací stôl, skriňa a komodu. Cieľ je u poschodových postelí vždy rovnaký, maximálne ušetriť miesto v interiéri detskej izby. A to sa vďaka dômyselnému dizajnu, ktorý dnešný výrobcovia ponúka, naozaj darí. V cene poschodových postelí je vždy všetko, čo je ich súčasťou na fotografiu a dokonca vždy aj rošty. Matrac si každý podľa vlastného uváženia musí vybrať sám, alebo napríklad doma matrac máte k dispozícii z pôvodnej postele.

 

Stavte na kvalitu a efektívny "šikovný" dizajn pre maximálnu úsporu miesta

 • rozmer miesta na spanie pre matrace o veľkosti 90x190 cm
 • nosnosť jedného lôžka 90 kg, dva rošty v cene postele
 • rošt v podobe vetranej dosky s otvormi
 • priestor medzi lôžkami 76 cm, dieťa sa môže na dolnej posteli posadiť
 • dva spôsoby zostavenia, vodorovný a pravouhlý variant
 • šatníková skriňa so šatníkovou tyčou, skriňa rozhodne využijete a nezaberá miesto v interiéri
 • odkladacia polica aj stolček pri dolnej posteli, variabilné umiestnenie rebríka
 • veľmi nadčasový dizajn, ktorý sa bude páčiť aj dospievajúcim deťom
 • hrúbka materiálu až 25 mm, celková nosnosť postele až 180 kg
 • dodanie poschodovej postele v 5 balíkoch
 • vysoká mechanická odolnosť vďaka úprave dyhou a hrúbke materiálu