Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poschodová posteľ, nové riešenia pre vaše deti

V tomto roku sa ešte viac budeme sústrediť na dômyselné designy poschodových postelí a to z jednoduchého dôvodu. Patrí k najhľadanejšiemu riešenie pre vybavenie rozmerovo malého detskej izby dvoch i troch detí. Poschodová posteľ je riešenie, ktoré dokáže ušetriť najviac miesta v interiéri a deťom tak zostane väčší priestor na hranie. Predstavíme vám dnes nové, ešte lepšie designy poschodových postelí od francúzskeho výrobcu. A tento rok je ponuka naozaj veľmi originálná. Pestré sú nielen odtiene, ale predovšetkým dizajn, ktorý je rok od roku dômyselnejší.

 

 

Poschodová posteľ pre dievčatá aj chlapcov, vyberte si odtieň

Poschodovú posteľ z kolekcie Ninety, ktorú predstavuje na ilustračnej fotografii, je ideálná pre vybavenie detskej izby dievčat. Prečo práve dievčat? Samozrejme vďaka voľbe odtieňov, ktorá padla pri tomto návrhu na ružovú v spojení so svetlou akácií. Poschodová posteľ je vôbec prvá, ktorú môžete zostaviť pri montáži dvoma rôznymi spôsobmi. Prvé variantom sú lôžka pod sebou a druhú variantom je rohové riešenie.

 

    Patrová postel Matt

 

Dizajn poschodové postele je veľmi moderný a funkčný. Nechýba úložný priestor v podobe prostornej skrině a odkladací priestor pre obe lôžka v podobe police. Každá z dievčat má tak svoje súkromie. Ako doplnenie úložných priestorov je tu malý šuplík. Páči sa nám tiež voľbe či spojenie odtieňov, ktoré pôsobia elegantne. A keďže doba, v ktorej žijeme je technická a deti bežne trávia čas na smart telefónoch či tabletoch, nie je ničím prekvapivým, že na tento vývoj reagujú aj výrobcovia nábytku. Súčasťou vybavenia poschodové postele je tiež zabudovaný USB konektor pre nabíjanie. Áno, technické vymoženosti sa už dostali aj do bytového dizajnu.

 

Poschodovú posteľ Ninety predstavuje výrobca tiež vo farebnom prevedení vhodnom pre vybavenie detskej izby dvoch chalanov. Prírodný odtieň spojil s bielym a výsledok môžete vidieť na fotografii. Dizajn tejto poschodové postele je v možnosti zostavenia dvoch variantov prvý, ktorý v ponuke máme. Flexibilný spôsob zostavenie je v oblasti bytového dizajnu veľkou budúcnosťou.

 

 

Možnosť obmeny zostavenia postele je vítanou zmenou, ak deťom treba chcete zostaviť po nejakej dobe izbičku inak. Alebo nastane situácia, že sa musíte sťahovať a do nového bytu sa vám treba poschodová posteľ s lôžkami pod sebou nezmestí. Potom môžete posteľ zostaviť ako rohovú variantu. Ale určite vás napadne spústy iných možností, ako možné flexibilné zostavenie poschodové postele využiť.

 

 

Poschodová posteľ, flexibilné vybavenie interiéru

Ďalším veľmi dômyselným dizajnom, ktorý pre tento rok pripravil francúzsky výrobca je kolekcia detského nábytku Gravity, kde je spojovacím prvkom poschodová posteľ. Tú si môžete vybrať hneď v niekoľkých variantoch podľa toho, koľko máte detí a aký pôdorys má váš detskú izbu. Prvým variantom, ktorý vám chceme predstaviť je poschodová posteľ pre jedno dieťa. Pod lôžkom vzniknutý priestor možno využiť na písací stôl z rovnakej kolekcie, alebo môžete priestor nechať voľný pre umiestnenie treba komody, alebo nábytku, ktorý potrebujete.

 

 

Písací stôl je v ponuke ako samostatný diel nábytku a nemusia byť nutne súčasťou poschodové postele. Písací stôl môžete umiestniť kdekoľvek inde v interiéri detskej izby a ako sme spomenuli už v úvode, priestor pod lôžkom využiť na iný účel. na fotografiu nášho návrhu je tiež praktická komoda s dvierkami, na ktorých je polep s tematikou komiksov. Túto komodu môžete zvoliť tiež s ružovým polepom, alebo s tematikou New Yorku, alebo môžu byť dvierka tiež v prírodnom prevedení. Všetko podľa toho, či je detská izba určený holce, alebo chlapci.

 

Ďalším variantom poschodové postele je návrh pre dve deti, kedy súčasťou poschodové postele je aj spomínaná skrinka, povedzme komoda. Rohová varianta poschodové postele pre dve deti, v návrhu na fotografiu aj s písacím stolom, ktorý je použitý ako súčasť postele pre jedno dieťa. Všetko sú diely nábytku z jednej kolekcie pod názvom Gravity a tak vďaka identickému dizajnu je tu možností pre vybavenie detskej izby celá rada.

 

 

Poschodová posteľ s polepom mesta New York je viac svojim dizajnom vhodná pre vybavenie izby chalanov, a tak sú vybrané aj ďalšie doplnky v návrhu na fotografiu. Stačí ale vybrať pre komodu ružový polep a ružové či inak dievčenské doplnky a rovnaké vybavenie izby môže byť určené pre dve princezné. Teda s rovnakým typom nábytku. Komoda sa vďaka ružovému prevedení dvierok veľmi zmení a pritom sa stále jedná o rovnakú komodu.

 

Patrová postel Bibop až pro tři princezny

 

A dostávame sa tak k poslednej ponuke kolekcie dětského nábytku Bibop, poschodová posteľ so šuplíkom ako prístelka. Poschodová posteľ tak ponúka riešenie miesta na spanie aj pre tri deti, alebo je možné využiť šuplík ako klasický úložný priestor. alebo je tu lacnejší variant, zaobstarať poschodovú posteľ bez šuplíka, ak máte úložného priestoru dostatok. Môžete aj tu k poschodovej posteli zaobstarať v identickom dizajne písací stôl a komodu.

 

 

Rovnaký návrh ako predstavujeme na fotografiách, teda určený vďaka voľbe doplnkov a ružovej komode dievčatám, možno vlastne uplatniť pre dvoch, troch chlapcov. Stačí iba obmeniť komodu a doplnky, nábytok zostáva. Kolekcia Gravity tak patrí k prvým, ktorá ponúka veľmi flexibilný výber daných dielov. Poschodová posteľ Gravity v mnohých podobách a možných zostavenie plne pokryje potreby individuálne, tak ako kto potrebujete. Tohtoročná ponuka detského nábytku je vskutku v dômyselnom dizajne.