Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Poschodová posteľ s písacím stolom blue - limitovaná edícia

Výrobca: Trasman
Kód: TRS002-2018
 • rozmer miesta na spanie 90x200 cm
 • poschodová posteľ v cene s roštom
 • rad políc, popri aj pod písacím stolom
 • možnosť výberu poschodové postele tiež v ďalších odtieňoch

nedostupné
914,52 €

Parametre produktu

Výška (cm): 183 cm
Hľbka: 110 cm
Dľžka (cm): 207 cm
Nosnosť: pre každé lôžko 90 kg
Priestor na spanie: 90x200 cm
Cena postele: s roštom, bez matraca
Rošt: doska s otvormi
Farba: bielo-modrá
Materiál: laminátová doska 16 a 25 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: španielsko
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Riešenie malé detskej izby, poschodová posteľ s písacím stolom

A samozrejme radom políc na knižky, učebnice, alebo hračky. Pod vyvýšeným lôžkom vo vzniknutom priestore, ktorý kopíruje obvod lôžka je k dispozícii písací stôl a police. Pod pracovnou doskou ďalšia polica. Ideálne poschodová posteľ do detskej izby chalana, kde nie je príliš priestoru, pretože miestnosť je rozmerovo veľmi malá. Dizajn je nadčasový tiež spojením odtieňov. Španielsky výrobca ako autor dizajnu predstavuje celý rad ďalších dielov nábytku v tomto farebnom ladení a tak, ak vám zostalo predsa len nejaké to miesto naviac, môžete zaobstarať police pre zavesenie na stenu v bielom a modrom prevedení, alebo komodu so šuplíkmi a ďalší nábytok. Možno vybaviť v identickom dizajne kompletne celú detskú izbu. Poschodová posteľ je veľmi kvalitná, cena poschodové postele s roštom. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.

Čo by ste o poschodovej posteli mali vedieť:

 • rozmer miesta na spanie 90x200 cm

 • poschodová posteľ v cene s roštom

 • rad políc, popri aj pod písacím stolom

 • možnosť výberu poschodové postele tiež v ďalších odtieňoch

 • možnosť obstarania ďalších dielov nábytku

 • materiál laminát 16 až 25 mm

 • certifikát akosti EN747 / 2015

 • táto poschodová posteľ bez možnosti zrkadlového zostavenia


Španielsky výrobca patrí k špičke vo svojom odbore. Dizajn detského nábytku, ktorý vyrába už niekoľko desiatok rokov je veľmi nápaditý a predovšetkým dômyselný. Ak máte pre vybavenie detskej izby naozaj k dispozícii len veľmi malý priestor, španielsky dizajn, respektíve nábytok, môže byť riešením.

Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku

Španielsky detský nábytok si získal celý rad zákazníkov svojim novým, ojedinelým prístupom k vybaveniu detskej izby. Poschodové postele vo veľmi modernom dizajne a s možným výberom z mnohých pastelových odtieňov je presne to, čo na našom trhu chýbalo a my sme radi, že dizajn španielskeho výrobcu môžeme predstavovať práve na našich stránkach ako ojedinelú exkluzívnu ponuku.

Neviete si rady s výberom poschodové postele? Čítajte náš magazín plný nápadov, napríklad ako "najväčšiu úsporu miesta zaistí poschodové postele". 


Trasman
Španielsky výrobca patrí k špičkovým výrobcom a jeho dizajn je na našich stránkach obľúbený najviac. Ponuka sýtych, detských odtieňov, široký výber z ponuky samostatných dielov nábytku, kedy aj k poschodovej posteli možno všetko zaobstarať a tak môžete v identickom dizajne zariadiť celú detskú izbu s týmto typom miesta na spanie. Dodanie poschodové postele v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.


Aldo býva s vami, buďme v kontakte