Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poschodová posteľ s prístelkou je riešenie

Predovšetkým potom ak ste v situácii, že máte tri deti a jednu rozmerovo malú detskú izbu. Každé z detí by malo mať svoj osobný priestor a súkromie. Ako všetko teda vtesnať do malého detskej izby? Čo ponúka dnešná dômyselný dizajn poschodových postelí? Možno budete milo prekvapení. Medzi veľmi obľúbené riešenie rozmerovo malej detskej izby sa určite zaradili detské poschodové postele, ktoré ponúkajú až tri miesta na spanie. Dve lôžka klasicky umiestnená pod sebou a tretí v podobe prístelky, šuplíku, ktorý možno kedykoľvek počas dňa zase zasunúť. Navyše napríklad kolekcie francúzskeho výrobcu ešte okrem miest na spanie ponúkajú rad veľmi praktických úložných priestorov. Dnešná téma bude o tom, ako najviac ušetriť miesto v malej detskej izbe obstaraním vhodnej, funkčnej poschodové postele.

 

 

Poschodové postele vo francúzskom dizajne

Dizajn francúzskeho výrobcu môžeme označiť za veľmi moderný a príjemný. Priaznivá je aj cena a preto práve tieto poschodové postele patrí k toľko obľúbeným. V kolekciách nájdete riešenie pre dievčatá, pre chlapcov aj súrodencov. Poschodové postele majú tiež vždy niekoľko bezpečnostných prvkov, napríklad zábrana okolo horného lôžka a ako jediné poschodové postele ponúka schodíky s širokou nášľapnou plochou so zábradlím. Ostatne najlepšie napovie ilustračné fotografie najobľúbenejších designov.

 

    Patrová postel Bibliobed pro tři děti

Poschodová posteľ Bibop a Bibliobed, najobľúbenejšie riešenie malých detských izieb

 

Ak máte dve deti nezúfajte, ponuka poschodových postelí je veľmi flexibilná. Môžete šuplík napríklad využiť ako klasický úložný priestor tak, že do šuplíka jednoducho nevložíte matrac. Alebo v ponuke nájdete identický dizajn poschodové postele ale v jej cene nie je šuplík, riešenie pre dve deti je tak lacnejšie. Ale ak máte dve deti, obstaranie šuplíku ako klasického úložného priestoru je určite praktické a radi vám odporučíme.

 

Veľa sa nám páči riešenie spomínaných schodíkov. Je bezpečné pre deti vďaka širokej nášľapnej ploche a navyše pod schodíky získate ďalší praktický úložný priestor. Praktické sú aj police nad lôžkami s farebnými výplňami. Tie sú obojstranné a tak pre chlapca môžete zvoliť béžovú výplň a pre dievča bledoružovú. A ak máte dve dievčatá tak dolnú aj hornú policu môžete mať s ružovou výplňou. Jednoducho, tento dizajn je naozaj veľmi dômyselný a myslíme si, že je bezkonkurenčná aj s ohľadom na obstarávaciu cenu.

 

 

Poschodové postele v belgickom dizajne

Aj tu je ponuka veľmi široká a dômyselná s jediným cieľom. Maximálne ušetriť obstaraním poschodovej postele miesto v detskej izbe. Mnohých z vás okrem moderného dizajnu prekvapí aj nadčasové poschodové postele z masívu, alebo poschodové postele s písacím stolom. A ani tu nechýba ponuka poschodových postelí s prístelkou, teda pre tri deti.

 

    Patrová postel Bonny

 

Dizajn belgického výrobcu je úplne odlišný, ako dizajn z Francúzska. Pre milovníkov masívu, prírodných materiálov bude rozhodnutie veľmi jednoduché. Ponuka poschodových postelí z masívu je veľmi široká a môžete si dokonca vybrať z troch základných odtieňa dreva. Prírodný odtieň dreva borovica, transparentná biela a tmavo hnedá. Designy poschodových postelí z masívu sú nečakané, nič tradičného, ale dômyselné, veľmi moderné spracovanie.

 

Ponuka poschodových postelí s písacím stolom, ktorý je umiestnený medzi horným a dolným lôžkom určite tiež stojí za inšpiráciu. Predovšetkým potom ak váš interiér pre vybavenie detskej izby je panelákového typu. Potom umiestnenie dvoch písacích stolov tiež zaberie veľa drahocenného priestoru. Ponúka sa toto riešenie v mnohých odtieňoch. Ak vaše deti písací stôl potrebujú, možno spodné lôžko zasunúť a písací stôl vysunúť tak, aby deti mali priestor aj pod doskou stola. Písací stôl je dlhý, pracovný priestor bohato stačí pre dvoch súrodencov. Navyše aj tu je odkladací priestor nad stolom v podobe políc. Ponuka je samozrejme ďaleko väčší, chceli sme vám len v skratke ukázať možnosti riešenia malej detskej izby a rozdiely medzi danými designy.

 

 

Nemáte radi poschodové postele?

Nevadí, aj pre majú designy moderného nábytku riešenie. Vyvýšené detské postele s prístelkou, teda pre dve deti. Nejedná sa o poschodovú posteľ, ale iba vyvýšenú, kedy druhé miesto na spanie je v šuplíku na vysunutie. Aj tu sú postele doplnené úložným priestorom a aj pre túto kategóriu je ponuka veľmi zaujímavá.

 

Sestava dětského nábytku Kwai pro dvě děti     Postel s přistýlkou Ocean rosa

 

Dnes nie je problém vďaka dômyselným designom vybaviť ani malú miestnosť deťom tak, aby sa cítili veľmi pohodlne a každý z nich mal svoj vlastný, súkromný kútik. nezabúdajte ani na ďalšie ponuku detského nábytku, ktorú môžete detská izba s funkčnou posteľou či už poschodovú alebo vyvýšenú, veľmi prakticky dovybaviť.