Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poschodová posteľ z masívu dnes

Možno aj vy keď ste boli malí, ste mali so svojím súrodencom poschodovú posteľ. Dizajn poschodových postelí pred niekoľkými desiatkami rokov bol v podstate veľmi jednoduchý. Dve postele nad sebou, rebrík a prírodný odtieň dreva borovice. Vo väčšine prípadov boli k dispozicii iba poschodové postele z masívu v tomto klasickom prevedení. Dizajn poschodových postelí dnes to je ale už úplne niečo iné. Nejedná sa už len o vyriešenie miesta na spanie. Poschodové postele z masívu ponúkajú okrem spanie tiež úložné priestory, alebo v niektorých prípadoch aj písací stôl. Dômyselnosť dizajnu sa každým rokom zvyšuje a obstaranie poschodové postele do rozmerovo malej detskej izby môže byť naozaj veľkou úsporou miesta v interiéri. Čo je vo svete dizajnu poschodových postelí nové, o tom si dnes niečo povieme.

 

 

Poschodová posteľ z masívu aj s písacím stolom

Hľadáte riešenie, ako ušetriť miesto v detskej izbe nielen vašim ratolestiam na hranie, ale chcete aby ich izba bola vzdušná a priestranná? Snažte sa zaobstarať poschodovú posteľ, ktorá vám okrem miesta na spanie pre vaše deti ponúkne aj niečo navyše. A môže to byť zrovna písací stôl. Predstavíme vám jedno unikátne riešenie belgického výrobcu, ktorý dizajn poňal veľmi prakticky. Poschodová posteľ s klasickým horným lôžkom je doplnená dolnom lôžkom, ktoré je možné veľmi jednoducho zložiť a vytvoriť príjemné kreslo na posedenie. Kreslo deti môžu využiť v priebehu dňa, keď palanda aspoň nezasahuje do priestoru izby. A večer palandu jednoducho rozložíte na spanie. Ďalším prvkom poschodové postele je spomínaný písací stôl, ktorým opäť ušetríte miesto v interiéri detskej izby.

 

Patrová postel Mezzanine     Patrová postel Pino grey

 

Na ilustračných fotografiách predstavujeme, ako príjemne pôsobí poschodová posteľ i na pohľad. Nielen dômyselný dizajn, ale detský nábytok z masívu je aj moderný. Pritom je samozrejme zachovaná zdravotná nezávadnosť daná materiálom dreva borovice. Poschodovú posteľ si môžete zaobstarať okrem šedého odtieňa, ktorý predstavujeme na fotografiu tiež v bielom prevedení. Biela poschodová posteľ zase môže osloviť rodičov dvoch dievčatiek.

 

     

 

Okrem možnosti zloženia dolného lôžka a písacieho stola je súčasťou poschodové postele tiež systém políc. Tie sú umiestnené veľmi vhodne hneď vedľa písacieho stola. ponuka detského nábytku je veľmi široká a tak môžete k poschodovej posteli zaobstarať ďalšie diely pre vybavenie celého detskej izby. Nechýba regály, šatňové skrine či iné doplnky.

 

 

Poschodová posteľ z masívu s prístelkou, riešenie pre tri deti

Áno, dizajn poschodových postelí sa natoľko zmenil a zdokonalil, že dnes nájdete bežne v ponuke i riešenie miesta na spanie pre tri deti. Poschodové postele s prístelkou vyrobené takisto z dreva borovice. Prístelka je riešená zásuvkou do ktoré len stačí umiestniť matrac. A keď vám napríklad najstarší z detí už odíde z domu, potom možno šuplík ďalej využívať ako klasický úložný priestor. Poschodová posteľ s prístelkou môže byť riešením aj pre dve deti v prípade, že prístelku, miesto na spanie navyše potrebujete treba k občasnému prespanie babičky, ktorá deti stráži. Ale prístelku môžete využiť aj pre kamarátov a kamarátky vašich detí, ak máte návštevu cez noc, pre príbuzných a podobe. Šuplík tiež nemusí byť nutne umiestnený priamo pod dolným lôžkom, ale kdekoľvek v interiéri detskej izby.

 

 

Pre milovníkov dreva borovice v jeho pôvodnej podobe sme zachovali tradičné prevedenie poschodových postelí. Tak ako môžete vidieť na druhej fotografii, kedy je poschodová posteľ ošetrená iba bezfarebným vodou riediteľným lakom a drevo borovice je tak úplne viditeľné. Ale môžeme úprimne povedať, že najobľúbenejším odtieňom je transparentná biela. Odtieň, ktorý nie je úplne kryjúca, ale zostáva zachovaná viditeľná štruktúra dreva.

 

 

Netradičné umiestnenie lôžok u poschodové postele

V ponuke sú aj poschodové postele, ktoré nemajú lôžka umiestnená pod sebou, ale sú do pravého uhla. Toto rohové riešenie môže zaplniť prázdny kút do ktorého nemáte čo dať. Úspora miesta v interiéri detskej izby opäť značná. Dizajn nepravidelne umiestnených lôžok sa stáva stále obľúbenejším riešením, keďže je veľmi pôsobivý. Ponuka takých poschodových postelí nie je síce zďaleka tak široká ako klasických poschodových postelí, ale aj tak je z čoho vyberať.

 

     

 

Záverom snáď ešte informácia, že aj keď u poschodové postele na fotografii nie je umiestnený šuplík či sada dvoch šuplíkov, ich obstaranie je vždy možné. Stačí kontaktovať našich predajcov. Úložné priestory sa predovšetkým v malom interiéri vždy hodí. Nechýba samozrejme ani bezpečnostné prvky, ako je zábrana po celom obvode horného lôžka. To platí vždy pre všetky poschodové postele. A nezabúdajme ešte na širokú ponuku designov poschodových postelí, ktoré sú vyrobené z laminátovej dosky v najrôznejších odtieňoch.