Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poschodová posteľ z masívu prekvapí moderným dizajnom

Aj keď je ponuka nadčasových poschodových postelí z laminátovej dosky veľmi široká a ich využitie je naozaj dômyselné, poschodové postele z masívu patrí stále k veľmi vyhľadávaným. A keďže je ich ponuka naozaj široká, sú navyše rozdelené na dve kategórie a to poschodové postele z masívu pre dievčatá a poschodové postele z masívu pre chlapcov. Rozhodne je tak orientácia v tejto ponuke rýchlejšia a jednoduchšia. Poschodové postele z masívu vám predstavujeme od dvoch výrobcov a to z Belgicka a Dánska. U poschodových postelí z masívu dánskeho výrobcu máte ešte možnosť zaobstarať k nim celú radu veľmi originálnych detských dekorácií. Poschodová posteľ z masívu je zdravotne nezávadné riešenie miesta na spanie pre vaše deti. A nezabúdajme na skutočnosť, že masív alebo drevo ako také má blahodárne účinky na našu psychiku. V posledných rokoch sa výrazne zmenil aj dizajn poschodových postelí z masívu, je viac dômyselnejšie a modernejšie.

 

 

Poschodová posteľ z masívu pre chlapcov

Je všeobecne známe, že poschodová posteľ je veľmi úsporným riešením a je vhodná pre umiestnenie do rozmerovo maléj detskej izby dvoch detí. Úspora vďaka lôžkam nad sebou je značná, navyše dnes aj u poschodových postelí kladú výrobcovia dôraz na úložný priestor, teda dizajn navrhujú tak, aby úspora vzhľadom k miestnosti bola ešte väčšia ako len vďaka lôžkam. Aké poschodové postele z masívu sú vhodné pre chlapcov? Dizajn je viacmenej rovnaký ako u posteľou pre dievčatá, líšia sa iba odtiene a samozrejme dekoráciami. Najlepšie nám poslúži nasledujúca ilustračné fotografie.

 

Patrová postel Pino grey

 

Poschodová posteľ z masívu od belgického výrobcu je dôkazom toho, že aj masív môže mať modernú podobu a dizajn veľmi dômyselný. Pre poschodovú posteľ Pino zvolil výrobca tmavosivý odtieň. Je k dispozícii okrem dvoch miest na spanie aj písací stôl, ale najviac sa nám páči možnosť zloženia dolného lôžka na praktické kreslo. V priebehu dňa tak nebude dolnej lôžko v priestore detskej izby prekážať. Pokiaľ máte malú miestnosť pre vybavenie detskej izby, táto dômyselná posteľ z dreva borovice vám vyrieši hŕbu starostí. Navyše poschodová posteľ podľa nášho názoru vyzerá naozaj úchvatne.

 

Patrová postel Pino grey má řadu podob

 

Ďalším nemenej úsporným riešením je poschodová posteľ z kolekcie Space od dánskeho výrobcu. Aj tu možno v priebehu dňa dolnej lôžko veľmi prakticky využiť. Môžete jeho zložením vytvoriť dve lavice na sedenie a stôl na kreslenie či písanie. Nie je to originálny využitie postele, miesta na spanie? Nechýba ani úložné priestory v podobe dvoch šuplíku pod dolným lôžkom, kde môže mať každé z detí uschované pastelky, knižky či učebnice. K poschodovej posteli môžete zaobstarať všetko, čo vidíte na fotografii a nemáme na mysli len nábytok. K dispozícii v ponuke dekorácií sú aj kreslá v modrom a zelenom odtieni, taburet s možným využitím ako stolčeku a tiež domček pre menšie deti na hranie. Pri tejto poschodovej postele je možné zvoliť aj odtieň poťahu matraca a zaobstarať môžete aj dekoratívne vankúše na fotografiu.

 

 

Poschodová posteľ z masívu pre dievčatá

Asi nebude pre nikoho neprekvapí, že medzi najobľúbenejšie odtieň poschodových postelí pre dievčatá sa zaradil biely, najčastejšie potom s ružovými dekoráciami. Ponuka poschodových postelí z masívu je aj pre dievčatá veľmi široká a máte z čoho vyberať. Dizajn je rovnaký, mení sa len doplnky. Pre dievčatá sa dizajn zameriava na docielenie až romantického vzhľadu detskej izby, ničím neštandardným nie sú ani toaletné stolíky pre dospievajúce slečny.

 

     Patrová postel Pino pro děti s velkým věkovým rozdílem

 

Poschodové postele či už pre dievčatá, alebo pre chlapcov patrí skrátka stále k veľmi obľúbenému riešeniu vybaveniu detskej izby. Oproti posteliam z laminátovej dosky sú poschodové postele z masívu o niečo drahšie, ale je to všetko o tom, čo pre vybavenie izby vašich detí uprednostňujete. Na prvý ilustračnej fotografii je poschodová posteľ z masívu belgického výrobcu, ktorá ponúka dokonca miesto na spanie až pre tri deti, pretože šuplík môžete využiť ako prístelku. Až vaše slečny povyrastú, poschodovú posteľ môžete rozdeliť na dve oddelené postele, ak budete potrebovať. Druhá fotografie ponúka poschodovú posteľ dánskeho výrobcu so všetkými dekoráciami, ktoré na fotografii máte možnosť vidieť. Tu nie je pod dolným lôžkom veľký šuplík ako tretie miesto na spanie, ale sada dvoch šuplíkov, ktoré možno využiť samozrejme ako úložný priestor. V dnešnom rozprávanie sme vám predstavili len zlomok ponuky poschodových postelí, ktorá je naozaj veľmi široká.