Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poschodové postele, dômyselný dizajn za bezkonkurenčnú cenu

Ponuka poschodových postelí pre deti od francúzskeho výrobcu patrí k najobľúbenejšiej kategórii detského nábytku na našom portáli. Obľúbenosť poschodových postelí ovplyvňuje mnoho faktorov. Francúzsky výrobca ponúka poschodové postele v dômyselnom dizajne, ktorý zabezpečí deťom miesto na spanie, ale aj množstvo úložných a odkladacích priestorov. Ďalším veľkým plusom je pomer kvality a ceny, ktorý je bezkonkurenčný. Tiež netradičné odtiene a obľúbenosť si všeobecne poschodové postele získali predovšetkým preto, že väčšina z nás bohužiaľ disponuje len veľmi malým priestorom pre zariadenie detskej izby dvoch detí. To všetko prispieva k takej obľúbenosti a častému obstaranie práve poschodové postele. A v našej ponuke ich nájdete celú radu na výber.

 

 

Poschodové postele s úložným priestorom

Medzi veľmi obľúbené riešenie miesta na spanie patrí poschodové postele, ktoré ešte navyše ponúkajú šuplík ako formu úložného priestoru. Ale nie je to len šuplík, ktorý u poschodové postele ponúkne ukladací priestor navyše. Dômyselný dizajn francúzskeho výrobcu šiel tak ďaleko, že niektoré z návrhov majú ako súčasť lôžok napríklad aj šatníková skriňa. Úložné priestory sú tiež často doplnené radom políc. Ďalším fenoménom je rozmiestnenie lôžok, ktoré už nie sú pravidelne pod sebou, ale v rôznych polohách.

 

   

Patrová postel Stim a patrová postel Leo od francouzského výrobce

 

Na našom prvom návrhu predstavujeme poschodovú posteľ Stim, ktorá je obľúbená práve pre veľké množstvo úložných priestorov. Ale príjemné je aj nepravidelné umiestnenie lôžok, navyše pod spodným lôžkom je ešte šuplík. Každé z detí má svoj súkromný priestor doplnený policou u lôžka pre umiestnenie treba nočné lampičky na čítanie. Okolo horného lôžka je dostatočne vysoká zábrana, ktorá chráni dieťa pred pádom z výšky. Zdôraznime aj trendy spojenie odtieňov bielej s imitáciou dreva dub.

Druhý návrh predstavuje poschodovú posteľ Leo, ktorú v ponuke nájdete s možnosťou obstaranie šuplíku, alebo bez neho. Každý si môže vybrať, ale šuplík je za zanedbateľnú cenu a v podstate by bolo škoda ho k posteli nekúpiť. Poschodová posteľ Leo patrí k cenovo veľmi prijateľným. Okolo lôžok výrobca umiestnil police s výplňami, ktoré môžu deti využiť na umiestnenie hračiek či knižiek. Aj tu nechýba zábrana okolo horného lôžka.

 

 

Poschodová posteľ s prístelkou

Ak zaobstaráte poschodovú posteľ s prístelkou, v podstate jednou posteľou vyriešite miesto na spanie troch detí. A až jedno z detí odrastie a nebude už s vami bývať, jednoducho matrac zo šuplíka vyberiete a ten využijú vaše ďalšie dve deti ako klasický úložný priestor. Šuplík ako prístelku môžete tiež využiť len na občasné prespanie, napríklad keď vám deti niekto stráži, alebo keď deti majú návštevu cez noc, teda aj s prenocovaním. Poschodové postele s prístelkou sú veľmi obľúbené. Aj tu je rad úložných či odkladacích priestorov na hračky a knižky.

 

   Patrová postel Bibliobed

 

Úložné priestory majú deti k dispozícii okolo lôžok v podobe políc s farebnými výplňami, ktoré sú obojstranné. Ďalší odkladací priestor sa nachádza pod dômyselným návrhom riešenia schodíkov, ktoré tak nie sú využité len na to, aby sa dieťa dostalo do lôžka. Nechýbajú bezpečnostné prvky v podobe zábradlia okolo schodíkov a zábrany okolo horného lôžka. Poschodová posteľ Swan a poschodová posteľ Bibop, obe s zásuvkou s možnosťou využitia ako úložného priestoru, alebo po umiestnení matrace ako prístelky, patrí k najpredávanejším. Často tiež francúzsky výrobca v priebehu roka ponúka na tieto poschodové postele akciu a tak máte možnosť zaobstarať poschodovú posteľ za bezkonkurenčnú cenu. Poschodové postele, ak šuplík nevyužijete, môžete zaobstarať aj bez neho. Ale aj tu platí, že cena šuplíkov je nízka a je škoda funkcia šuplíku nevyužiť.

 

 

Poschodová posteľ pre jedno dieťa ako úspora miesta

V ponuke nájdete aj poschodové postele len s jedným miestom na spanie a predsa sa jedná o poschodové riešenie, ale s iným cieľom využitia. Poschodová posteľ ponúka dômyselný dizajn, ktorý rieši nedostatok miesta v detskej izbe jedného dieťaťa. Pod vyvýšeným lôžkom je umiestnený písací stôl, komoda či iná forma úložného priestoru, teda možnosti, ako maximálne ušetriť miesto v detskej izbe.

 

Patrová postel Heavy    Patrová postel Higher

 

Aj tieto riešenia vybavenie detskej izby respektíve úspory miesta predovšetkým, patrí k veľmi obľúbeným. Aj keď máte jedno dieťa, prečo radšej priestor v miestnosti nezariadiť tak, aby bola vzdušná a vaše dieťa sa necítilo stiesnene. Zaobstaraním vyvýšeného lôžka či poschodové postele možno vlastne v detskej izbe ušetriť najviac miesta. A ponuka dômyselných designov je naozaj široká, dnes sme vám predstavili iba zlomok z francúzskych kolekcií.