Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poschodové postele - evergreen, ktorý nikdy neomrzí

Dnes už asi nezistíme, kto stojí za vynálezom poschodové postele; milióny rodičov po celom svete sa však iste zhodnú, že práve tento človek by mal získať cenu za celoživotné dizajnérske dielo. Nechajme ale žarty bokom: poschodové postele dokážu mrknutím oka zväčšiť detskú izbu o mnoho cenných centimetrov a po desaťročia tak zostávajú jasnou voľbou pri zariaďovaní izbičiek. A vďaka moderne zmýšľajúcim európskym dizajnérom ešte k tomu skvele vyzerajú! Nekonečne veľa možností

Ak zvažujete, že svojim potomkom do izby zaobstaráte práve poschodovú posteľ, nezabudnite vziať do úvahy, že obyčajné "patrovky" skladajúci sa z dvoch jednolôžok nad sebou už nie sú vašou jedinou možnosťou. Okrem tejto klasiky môžete popremýšľať napríklad nad poschodovou posteľou usporiadanú do tvaru písmena L, alebo nad dvojitou loftovom posteľou, teda dvojlôžkom, pod ktorým sa nachádza priestor pre stôl, knihovníčku, komodu, či celú šatňu.
Pre jedináčika aj štvorčatá

Výhodou loftových posteľou je okrem iného tiež fakt, že dokážu sprostredkovať nadšenie zo spania hore aj jedináčikovi. Pod jeho lôžko môžete naviac okrem už spomínaných kusov nábytku umiestniť napríklad rozkladací gauč pre príležitostné návštevy. Ak však neriešite, kam uložiť nie jedno, ale tri a viac detí, nezúfajte! Zohnať totiž môžete aj patrovky pre tri, či štyri spáče. 
Na čo pamätať

Ešte než sa rozhodnete investovať do poschodové postele, nezabudnite sa presvedčiť, že nocľažník spiaci na hornom lôžku bude mať nad sebou vždy aspoň 120 centimetrov, aby sa mohol bezpečne posadiť. Pokiaľ bude treba po vyvýšenej časti aj chodiť (napr. v prípade, že je u vyvýšenej postele umiestnený i písací stôl), je samozrejme nutné počítať s ešte väčším priestorom. Majte sa tiež na pozore pred nekvalitnými posteľami, ktoré môžu chýbať kvalitné ochranné prvky horného lôžka.
Vyčistiť zuby a šup do patrovek!

Kvalitné patrovky majú skrátka a dobre stále čo ponúknuť, najmä v súčasných moderných dizajnoch. Ak teda riešite, kde uložíte rastúcich potomkov tak, aby im v izbe ostalo dosť priestoru, dajte poschodovým posteliam šancu. Uvidíte, že nebudete ľutovať - a vaše deti budú nadšené! 
 

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.