Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poschodové postele novej generácie značky New Joy

 Ponuka nových poschodových postelí je naozaj niečo, čo na trhu s nábytkom ešte nebolo. Dômyselný dizajn, ktorý je schopný vyriešiť snáď každý problém v interiéri detskej izby, predovšetkým potom zameraný na malý priestor pre viac detí. Večná otázka, ako takú malú detskú izbu, ktorú musí obývať aj dve, tri deti bola zodpovedaná. Dnes vám predstavíme poschodové postele z kategórie značkového, detského nábytku New Joy, ktorý vďaka vysokej kvalite ponúka predĺženú záruku až na 7 rokov. Výrobca si je svojimi designy istý a predstavuje naozaj veľmi kvalitné spracovanie i povrchovú úpravu.

 

 

Poschodová posteľ pre princezné

Ako prvé vám predstavíme poschodové postele z kolekcie New Tower, ktoré vďaka tradičným odtieňom bielej a ružovej ponúka riešenie pre vybavenie detskej izby dievčat. Šuplík pri dolnej postele môžete využiť ako klasický úložný priestor, alebo ako prístelku. Adekvátne k spôsobu použitia šuplíku sa potom mení počet miest na spanie u poschodové postele. Poschodová posteľ ponúka okrem miesta na spanie celú radu ďalších komponentov, nechýba písací stôl, skrinka, jednodielna šatníková skriňa s ľad osvetlením a rad odkladacích miest v podobe políc. Čo nás veľmi milo prekvapilo sú schodíky. Nielen že sú bezpečné vďaka širokej nášľapnej ploche, ale v každom schodíky nájdete aj šuplík, ktorý iste v malom interiéri nájde svoje uplatnenie. Poschodovú posteľ New Tower znázorňuje prvé fotografie.

 

Patrová postel Bo7    Dětský pokoj Bo7 antique pink

 

Poschodová posteľ na druhej fotografii je z kolekcie Flexi a je viac pre dospievajúce deti, študentky. Výrobca u tejto postele kladie veľký dôraz na rozmery písacieho stola, ktorého dĺžka je 200 cm. U písacieho stola môžu sedieť dievčatá zároveň a pracovná plocha vyhovuje nárokom na učenie už študujúcich dievčat. Ani u druhej poschodové postele nechýba šuplíky v schodíkoch, police a šuplík, ktorý možno využiť aj ako úložný priestor aj ako prístelku.Ak nemáte radi riešenie v podobe poschodových postelí, ale skôr klasického nábytku, potom je tu ponuka kolekcie Puzzle. Na malom priestore ste schopní zabezpečiť miesto na spanie pre dve dievčatá a aj tu je dizajn koncipovaný tak, aby úspora miesta v danom interiéri bola maximálna.

 

Patrová postel B fuchsia

 

Pod písacím stolom je umiestnené výsuvné lôžko s zásuvkou, ktorý možno využiť ako ďalšie miesto na spanie. Všetko je navrhnuté tak, aby malý interiér zostal aj po jeho vybavenia nábytkom vzdušný a priestranný. Výrobca využíva možnosti umiestnenia nábytku na mnohokrát zbytočne prázdne steny. Skrinky i regál môžete na stenu zavesiť a tým ušetríte nemalé miesto v priestore. Kam skrinky zavesíte je už na vás, nemusíte sa striktne držať rozmiestnenie v návrhu detskej izby.

 

 

Poschodová posteľ pre chlapcov

V identickom dizajne, ale samozrejme v tradičných odtieňoch bielej a modrej ponúka výrobca značkového detského nábytku New Joy riešenie v podobe poschodových postelí tiež pre chlapca. Dizajn je zachovaný, mení sa v podstate len odtiene. Môžeme povedať, že poschodové postele z týchto kolekcií sú úplne novým spôsobom riešenia vybavovaní detských izieb a dnes naozaj aj veľmi malý interiér určený viac deťom môže byť komfortné a navyše pekný. Dizajn je navrhnutý podľa zásad ergonómie bývania, každé umiestnenie police, skrinky či poschodová posteľ ako celok má svoje opodstatnenie.

 

Patrová postel pro kluky B, Španělsko

 

Poschodová posteľ, ktorá ponúka lôžka s umiestnením do pravého uhla. Rad úložných priestorov, nadčasový dizajn a všetko navrhnuté tak, aby vaši chlapci mali všetko po ruke v logickom usporiadaní.


Kolekcia značkového nábytku New Joy sú cenovo náročnejšie, ale je tu tá najvyššia akosť sa sedemročnú zárukou a dizajn, ktorý dá vášmu interiéru úplne iný rozmer a vašim deťom komfort. V tomto roku budeme stále viac a častejšie prinášať designy, ktoré vás rozhodne prekvapí a myslíme si, že je sa na čo tešiť.