Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poschodové postele pre deti blízkej budúcnosti

Všeobecne patrí poschodové postele k najžiadanejším pre vybavenie detskej izby súrodencov. Úspora miesta je vďaka riešeniu miesta na spanie obstaraním poschodovej postele značná. Vašim deťom tak zostane viac miesta na ďalší nábytok a detská izba nie je preplnená nábytkom. A pri správnom rozmiestnenie nábytku zostane aj miesto na hranie. Poschodové postele za posledných niekoľko rokov veľmi zmenili svoj dizajn, ktorý je rok od roku dômyselnejšie. Už to nie je len kus nábytku, ktorý vašim deťom zaistí miesto na spanie v podobe dvoch lôžok nad sebou, ale i rad ďalších vecí navyše. Dnes už sú bežné poschodové postele so zabudovanou šatníková skriňou, písacím stolom, alebo komodou. Len málokedy chýba u poschodové postele šuplík ako úložný priestor či dokonca prístelok, ktorá môže ponúknuť miesto na spanie pre tretie dieťa. Na tieto dômyselné designy sme si už pomaly zvykli. Ale čo ďalej, čo ešte výrobcovia nábytku môžu vymyslieť? Poschodové postele novej generácie a tak ako sa vývoj dizajnu javí, to je námet dnešného článku.

 

 

Poschodová posteľ pre jedno dieťa, prečo?

Môžeme povedať, že poschodové postele, ktoré zabezpečia miesto na spanie len pre jedno dieťa patrí do dizajnu novej generácie. Každý skôr vníma poschodovú posteľ len ako riešenie spanie dvoch detí, ale dnešný design "patrovek", ponúka aj iné riešenie problémov. Napríklad máte jedno dieťa a aj pre jedno dieťa vám chýba priestor v detskej izbe, pretože je jednoducho rozmerovo malý. Napríklad panelákové bývanie. Ako zariadiť detskú izbu pre jedno dieťa aby úspora miesta bola tiež veľká? Je tu ponuka, ktorá poteší snáď každého. Poschodová posteľ Babel predstavuje smer, ktorým sa dizajn detského nábytku bude do budúcnosti uberať. Je to povedzme jeden príklad za všetky.

 

Patrová postel Higher

 

Príklad poschodové postele pre jedno dieťa, kedy dizajn rieši predovšetkým úsporu miesta v interiéri detskej izby. Súčasťou poschodové postele je nadstavec, ktorý ponúka skrinku a tá nahrádza v podstate komodu. teda prvý úspora je v podobe komody. Súčasťou postele je tiež šatníková skriňa, ktorá tiež ušetrí značnú časť z priestoru. V neposlednom rade nechýba rad políc na knižky či hračky a samozrejme šuplík pod posteľou. Ak spočítame úsporu za komodu, šatníková skriňa, police a šuplíky, trúfame si tvrdiť, že obstaranie poschodové postele hoci aj s miestom na spanie pre jedno dieťa sa do rozmerovo malého detskej izby oplatí.

 

Patrová postel Tom

 

Ponuka poschodových postelí s jedným lôžkom, ale radom ďalších dielov nábytku ako súčasť dizajnu, patrí k veľmi sledovaným. Je to úplne nové riešenie detskej izby pre jedno dieťa a navyše také prevedenie poschodovej postele si rozhodne váš "jedináčik" vďaka hŕbu úkrytům a priehradiek zamiluje. Ponuka na nábytku Aldo týchto designov je ojedinelá a kladieme veľký dôraz na neustálom rozširovaní tejto ponuky.

 

 

Poschodová posteľ pre dve deti, dizajn ktorý prekvapí

Ak ste v klasickej situácii a riešite zariadenie rozmerovo malej detskej izby pre súrodencov, teda dve deti aj tu dizajn zaznamenal veľký posun. Aj tu okrem miesta na spanie dvoch detí rieši výrobcovia rad prvkov navyše. Poschodová posteľ dnes ponúkne každému z detí osobný, súkromný priestor. Či už v podobe políc, šuplíkov či iných skrytých úložných priestorov, ktoré sú súčasťou poschodové postele. Najväčšiu ponuku dômyselných designov novej generácie poschodových postelí predstavuje francúzsky výrobca.

 

Patrová postel Bibliobed pro tři děti

 

Poschodová posteľ Bibliobedna prvú fotografiu ponúka veľmi úsporný dizajn, ktorý nezaberie veľa miesta v detskej izbe, ale naopak ponúkne rad odkladacích priestorov. A samozrejme tiež úložné priestory v podobe šuplíku. Pozdĺž horného lôžka je polica s priehradkami a v prostrednej časti dolného lôžka zase regál. Ako police tak regál majú modré výplne, ktoré sú obojstranné. Ak túžite po inom odtieni pre výplň políc a regálov, stačí otočiť a máte poschodovú posteľ s červeným odtieňom. Páči sa nám tiež police z vonkajšej strany postele na knižky, hračky, alebo ako je na fotografii fľašu. Dieťa si samo určí, na čo odkladaciu policu využije. dizajn je celkovo u tejto postele striedmy, ale veľmi funkčné.

 

Patrová postel Stim

 

Druhá fotografia ponúka zase o niečo iný dizajn. Poschodová posteľ G55 okrem miesta na spanie pre dve deti ponúka aj šatníkovú skriňu, ani tu však nechýba police aj keď v menšom meradle ako u prvej postele Elliot. Rozhodnutie je na vás čomu dať väčšiu prioritu, či väčším policiam, alebo šatníkovej skrini. Nechýba samozrejme ani šuplík pod posteľou. Čo sa týka celkového dizajnu, tak ten už je veľa iný a je naozaj ako najlepší vodítko k tomu, kam sa bude dizajn detského nábytku do budúcnosti uberať. Poschodová posteľ G55 patrí do ucelenej kolekcie, možno tak k nej zaobstarať i laminátové boxy na fotografiu v šedom a žltom prevedení. Kolekcia ďalej ponúka tradičné diely nábytku pre vybavenie detskej izby ako je komoda, vysoký regál, klasická šatníková skriňa a v neposlednom rade písací stôl. Aj tento vývoj môžeme v budúcnosti očakávať. Konečne bude možné zariadiť detskú izbu s poschodovou posteľou v jednotnom dizajne. Do nedávnej doby sa poschodové postele vyrábali len ako samostatný diel nábytku a nebolo možné k nim zaobstarať ďalšie diely v identickom dizajne pre harmóniu v detskej izbe. Dnes už našťastie áno. A tak sa ponúka aj možnosť, že ak máte tri deti, k poschodovej posteli môžete v identickom dizajne zaobstarať pre tretie dieťa klasickú posteľ, teda jednolôžko.

 

Sestava dětského nábytku Kwai

 

Máte dve deti, ale nie ste milovníkmi poschodových postelí? Bojíte sa, že vám dieťa z výšky spadne? Potom je tu riešenie v podobe detských postelí s prístelkou, kedy druhé miesto na spanie je lôžko na vysunutie. Ale o možnostiach detských postelí s prístelkou, ktoré rozhodne tiež úplne zmenili svoj dizajn, zase niekedy nabudúce.