Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poschodové postele pre deti od Aldo nábytku

Detské poschodové postele sú obľúbené najviac ako riešenie malého interiéru detskej izby pre súrodencov. Najčastejšie potom pre dve deti. Ale ponuka poschodových postelí od francúzskeho výrobcu na nábytku Aldo ide ešte ďalej. Predstavujeme poschodové postele až pre 3 deti. Alebo môžete posteľ využiť pre 2 deti a šuplík nie ako prístelku, ale klasický úložný priestor. Voľba je len na vás a samozrejme všetko záleží najviac na vašich aktuálnych potrebách. A určite si vyberiete, ponuka poschodových postelí je široká a ich obľuba neustále rastie. Trúfame si teda tvrdiť, že naše poschodové postele sa páčia. Určite aj svojou viac ako dostupnou cenou.

 

Detská poschodová posteľ Bibop

Ponúka svojim odtieňom a flexibilitou riešenie ako pre dievčatá, tak chlapcov. Alebo pre súrodencov dievča a chlapca. Výplne políc v ružovom, modrom, oranžovom alebo zelenom prevedení sú variabilné a vy sami si môžete vybrať, ktorú farbu zvolíte. Výplne sú totiž obojstranné. Poschodová posteľ Bibop je vyrobená z laminátovej dosky v odtieni buk. Detská poschodová posteľ je vhodná do bytov, malých izbičiek či chat. Jeden diel nábytku, ktorý poskytuje tri postele. Vyriešite tak spanie 3 detí a navyše dizajn poskytuje priestor pre ukladanie hračiek. Rozmery celej zostavy sú 245x114 cm s výškou 171 cm. Francúzsky výrobca detské poschodové postele Bibop, kladie dôraz nielen na kvalitu, ale aj na bezpečnosť vašich ratolestí.

 

    

 

Poschodová posteľ má schodíky so zábradlím, ktoré sú bezpečnejšie ako rebrík. Pod schodíky je potom veľa odkladacieho priestoru pre hračky, knižky a iné drobnosti. Horná zábrana je dosť vysoká a celé horné lôžko je zapustené dovnútra konštrukcie. V maximálnej miere sa tak výrobca snažil zamedziť prípadnému pádu dieťaťa z výšky.

 

 

Detská poschodová posteľ Leo

Návrh designu je určený do menších interiérov detských izieb, alebo pokiaľ hľadáte naozaj iba miesto na spanie, bez skriniek, schodíkov a úložných priestorov. Návrh je predovšetkým jednoduchý a sústredí sa len na samotné riešenie spania. Cena poschodovej postele opäť s roštmi a aj tu platí možnosť výberu farby vyplní za policami.

 

     

 

Na našich stránkach sa snažíme vždy váš výber maximálne uľahčiť v tom slova zmysle, že môžete zariadiť v jednej kategórii, kolekcii, interiér detskej izby komplexne. A tak keď zvolíte niektorú z našich poschodových postelí, vždy nájdete množstvo ďalších, dostupných dielov vhodných k poschodovej posteli. Ale naša ponuka to nie je len nábytok, nájdete u nás na výber aj množstvo bytových doplnkov, alebo detských potrieb.

 

 

 

Poschodová posteľ Leo v tmavšom prevedení sa nám ako predajcom nábytku páči pre riešenie detskej izby dvoch chlapcov, pretože tmavšie prevedenie poschodovej postele tomu nahráva. Ale samozrejme, voľba pre koho posteľ zaobstaráte je na vás, možno aj pre dve dievčatá, ale aj dievča a chlapca. Pre deti, ktoré sú pre nás pre všetkých vždy veľkou inšpiráciou, sa snažíme prinášať vždy niečo nové. Veríme, že ponuka poschodových postelí vás príjemne oslovila.