Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poschodové postele pre malé interiéry

Radi by sme vám predstavili veľmi netradičnú ponuku detských poschodových postelí od francúzskeho aj španielskych výrobcov. Nielen že ponúkame klasické poschodové postele, kde sú k dispozícii dve miesta na spanie. Na našom e-shope môžete zaobstarať poschodovú posteľ so šuplíkom na vysunutie, kde môžete umiestniť tretí matrac. Teda jedna posteľ v detskej izbe až pre tri deti. Poschodové postele sú navyše veľmi kvalitné av strednej cenovej relácii.

 

Kolekce dětského nábytku Bo7

 

Poschodové postele pre jedno dieťa

Keďže francúzsky aj španielsky výrobca ponúka naozaj veľmi unikátne, môžeme povedať netradičné designy, dovolíme si dnes s jeho ponukou vás, našich zákazníkov bližšie zoznámiť. V podstate v našej ponuke nájdete poschodové postele pre dve alebo aj tri deti, navyše ešte s úložným priestorom. Ale veľmi zaujímavá je aj ponuka poschodových postelí určená iba pre jedno dieťa, kedy vo vzniknutom priestore vďaka vyvýšenému lôžku je umiestnený písací stôl, polica, komoda, mnohokrát aj šatníková skriňa. Tieto netradičné poschodové postele sú ideálnym riešením detskej izby pre jedno dieťa, kedy bojujete s každým centimetrom.

 

Patrová postel B graphit   Patrová postel B fuchsia

 

Na fotografiách vám predstavujeme riešenie detskej izby pre jedno dieťa vo veľmi malej miestnosti. Vyvýšené lôžko vyrieši nedostatok priestoru a umiestnením písacieho stola a úložných priestorov pod lôžkom ušetrí množstvo miesta, napríklad deťom na hranie. Multifunkčné designy detského nábytku francúzskeho výrobcu sa u nás stali veľmi obľúbené. Ponuka je veľmi široká, rovnako ako výber z palety odtieňov, stačí sa iba nechať inšpirovať.

Poschodová posteľ s prístelkou patrí k najobľúbenejším

Navyše to, ako využijete poschodovú posteľ si môžete vybrať vy, ako rodičia. Všetko sa odvíja od toho, ako bude naložené so šuplíkom. Buď môžete využívať šuplík ako klasický úložný priestor, alebo môžete do šuplíka vložiť matrac a máte razom tretie miesto na spanie pre vaše tretie dieťa. A ak budete využívať poschodovú posteľ pre tri deti, tak ideálne, keď najstaršie z detí spí na hornom lôžku, mladšie na dolnom lôžku a to najmenšie, ktoré by mohlo spadnúť, potom ideálne na prístelke. Samozrejme vieme, že u detí je všetko naopak a určite aj u vás bude veľká bitka o hornú posteľ. Ale ako rodičia to určite zvládnete, poschodová posteľ za menšiu hádku detí stojí, pretože je jednoducho úchvatná.

 

Patrová postel Bibliobed   Patrová postel Tom esmeralda

 

Často sa kupujú poschodové postele pre tri deti aj v prípade, že máte deti dve. Niekedy u nich prespí kamarát, kamarátka, inokedy napríklad babička (poschodová posteľ či prístelka totiž unesie aj dospelého človeka). Dizajn poschodových postelí ako takým je spôsob, ktorý vám zabezpečí tú najväčšiu úsporu miesta v interiéri vašich detí. Ponuka je veľmi široká a poschodové postele ponúkajú mnohokrát veľmi originálny dizajn.

 

Patrová postel Bibop

 

Doprava je na všetky postele zadarmo a náš ochotný vodič vám posteľ vynesie pokojne aj na poschodie. Poschodová posteľ pre troch s výsuvnou prístelkou, ktorá neprekáža v priestore je najlepším detských izieb vôbec. Pokiaľ nie ste rozhodnutý, kúpte si poschodovú posteľ pre dvoch a prístelku môžete kedykoľvek dokúpiť (celý set vás ale samozrejme vyjde lacnejšie).