Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poschodové postele pre tri deti

Ak ste v situácii, že máte tri deti ak dispozícii pre vybavenie detskej izby iba jednu miestnosť, ideálnym riešením pre úsporu miesta v interiéri sú poschodové postele. Ponuka poschodových postelí, ktoré majú až tri miesta na spanie je na našom portále veľmi široká a dizajn naozaj dômyselný. Poschodové postele z masívu, alebo laminátovej dosky od francúzskeho a belgického výrobcu.

 

 

Poschodové postele z laminátovej dosky

Poschodové postele z lamina práve vďaka materiálu môžu ponúknuť veľmi moderný design. Často okrem miesta na spanie pre tri deti ponúka důmyslný dizajn aj úložné priestory. Všetko je vlastne podriadené tomu, aby ste maximálne ušetrili miesto v detskej izbe treba deťom na hranie. Vyberať môžete z mnohých dizajnov a odtieňov.

 

    Patrová postel Bibliobed pro tři děti

 

Ak sa vám daný dizajn páči a máte dve deti, možno šuplík miesto prístelky využiť aj ako klasický úložný priestor. Voľba je na vás. Môžete si však tiež poschodovú posteľ zaobstarať úplne bez šuplíkov a samozrejme za nižšiu cenu. Laminátová doska je cenovo dostupná a jednoduchá na údržbu. Väčšina moderných designov týchto poschodových postelí je vyrobená práve z lamina a navyše veľmi kvalitného, pretože francúzsky výrobca ponúka hrúbku dosiek na nosné konštrukcie až 2,5 cm. Tým je posteľ samozrejme stabilnejší. K stabilite prispievajú taktiež rošty, výrobca miesto latkových používa dosky s vyvŕtanými otvormi pre cirkuláciu vzduchu. Tento typ roštov je rozhodne lepšie pre umiestnenie poschodových postelí, než klasické latkové.

 

 

Poschodové postele z masívu

Najväčšiu ponuku poschodových postelí z masívu, konkrétne dreva borovice, ponúka na stránkach nábytok Aldo belgický výrobca. Masív patrí predovšetkým pre vybavenie detskej izby stále k veľmi obľúbeným materiálom. Páči sa nám, že belgický výrobca neponúka iba nábytok z masívu v tradičnom prírodnom odtieni, ale na výber máte poschodové postele v transparentnej bielej, alebo tmavo hnedom odtieni. Tiež poschodové postele z masívu ponúka až tri miesta na spanie a tiež pomocou šuplíku, ktorý slúži ako prístelka.

 

 

 

Vďaka širokej ponuke detského nábytku si môžete na našich stránkach vybrať ďalšie segmenty nábytku v identickom dizajne. A to platí tak pre poschodové postele z lamina, tak z masívu. Ak zariaďujete celú detskú izbu, môžete vyberať z kategórie detský nábytok z masívu, pre postele z lamina potom v kategórii laminátového detského nábytku. Dá veľmi príjemne zariadiť všetko v jednotnom prevedení. Multifunkčných dizajnov, ktoré šetria miesto v danej miestnosti pre vaše deti, je u nás naozaj celá rada. A aj keď máte tri deti a k dispozícii jeden detský izba, jeho vybavenie už dnes nie je žiadny problém.