Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poschodové postele, s ktorými vaše deti nestúpi vedľa

Ponuka poschodových postelí je rôznorodá, ale bohužiaľ len máloktoré z týchto poschodových postelí ponúka schodíky, ktoré by zvládli aj malé deti, teda predovšetkým deti ešte predškolského veku. A preto sme si do nášho zorného uhla vzali práve riešenie schodíkov u poschodových postelí. Detail? Nie, schodíky sú naopak veľmi dôležité a nielen samotné schodíky. Tiež riešenie zábradlia, aby sa dieťa malo čoho prichytiť. A tak dnes vám predstavíme poschodové postele, s ktorými vaše deti nemôžu šliapnuť vedľa, ale vždy tam kde majú. Presne na ten správny schodík. 


  

Na fotografii vidíte príklad správneho riešenia poschodové postele, ak zvažujete riešenie miesta na spanie pre dve deti práve obstaraním poschodovej postele. A ak máte v pláne "poschodovku" zaobstarať deťom, kde jedno z detí má napríklad ešte len tri roky, tak rozhodne poschodovú posteľ so schodíkmi, ktoré majú zábradlia a tiež každý zo schodíka má širokú nášľapnú plochu. Sami určite vnímate a cítite z našich prvých fotografií, neskutočný rozdiel v bezpečnosti, ale aj komfortu, ktoré poskytnú schodíky, alebo klasický rebrík. A my ako predajcovia nábytku sme práve pre toto komfortné a bezpečné riešenie.

Zaostrené na "schodíky", poschodové postele pod drobnohľadom

Samozrejme, že klasický "rebrík" je tiež fajn, ale ten odporúčame minimálne od piateho roku veku dieťaťa. Všeobecne platí, rovnaký názor máme aj my, že poschodová posteľ je stále tým najviac úsporným riešením k danému priestoru detskej izby, je to skrátka riešenie, ktoré vždy ušetrí najviac miesta a danú miestnosť tak využijete na maximum. Asi nebude nikdy viac úspornejšie riešenie dizajnérmi vymyslené, poschodové postele budú stále populárne, pre jedinečnú efektivitu využitia v priestore. Ale späť k našim schodíkom, ktoré sme si dnes pod takzvaný drobnohľad vzali. Ono totiž nie je schodík ako schodík, niektoré zo schodíkov vás prekvapí ďalším praktickým využitím, rafinovane schovaným pod nášľapnou plochou. Áno, sú to odkladacie police na hračky, ktoré sa pod schodíky ukrývajú.

  

Zbytočne prázdny priestor francúzsky výrobca využil pre umiestnenie políc. Pod police možno schovať nielen hračky, ale napríklad knižky, alebo školské pomôcky, skrátka a dobre to, čo vám a vašim deťom bude najviac po chuti. A veríme, že obsah políc sa s vekom akurát bude meniť, police však stále budú plné a veľmi užitočné.

Dostať sa na posteľ by určite pre dieťa nemal byť "horolezecký" výkon

Presne tak, je celý rad najrôznejších detských postelí, nie vždy hovoríme len o poschodových. Trebárs široká ponuka multifunkčných, vyvýšených postelí, či rad detských postelí s kĺzačkou, všade sú schodíky. A pri každej detskej posteli, by ste mali zvážiť, ako zdolné a šikovné je vaše dieťa a kde bude a nebude vedieť vyliezť, vyšplhať sa, určite nie vyškriabať, to je už známka, že schodíky, asi nie sú v poriadku. Dostať sa na posteľ by rozhodne nemal byť výkon pre horolezcov. Na detskej posteli s kĺzačkou sa nám páči, že aj keď sa vôbec nejedná o poschodovú posteľ aj tu majú schodíky širokú nášľapnú plochu, hoci sa jedná iba o dva a aj tu sú v mnohokrát zbytočne prázdnom priestore umiestnené police. Skrátka umenie ustlať si po francúzsky platí ako pre deti, tak pre dospelých a my francúzske spanie radi odporučíme vám všetkým.