Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poschodové snívanie

Klasickú detskú posteľ kupujeme, alebo môžeme kupovať, od troch rokov veku dieťaťa a tu sa už neodporúča používať detské postieľky. Klasická detská posteľ má rozmer 90 x 200 cm, alebo 90x190 cm a sprevádza dieťa až do takpovediac dospelosti. My vám dnes predstavíme detské poschodové postele v nadčasovom dizajne od francúzskeho aj španielskeho výrobcu. Detská posteľ vyžaduje dostatočný čas na jej výber a pri jej výbere určite choďte cestou kompromisu.

 

Rohová poschodová posteľ?

Ponuka poschodových postelí pre deti sa za posledných niekoľko rokov veľmi zmenila. Jedným z mnohých príkladov je poschodová posteľ Move, ktorá ponúka rozmiestnenie postelí situované do rohu miestnosti, interiéru detskej izby. Takýto dizajn môže byť vhodný do detských izieb malých rozmerov. V cene postele sú rošty a všetko, čo vidíte na fotografii.

Unikátny na poschodovej posteli je však nielen umiestnenie lôžok do pravouhlého tvaru, ale aj množstvo úložných priestorov. Ak ste rodičia dvoch detí, určite už viete, aké ťažké je zariadiť detskú izbu tak, aby nebola prepchaná nábytkom. Je potrebné starostlivo zvážiť, ktoré diely nábytku a aké do izby zaobstarať. Predovšetkým v malom interiéri menej znamená viac. A obstaraním poschodovej postele s lôžkami do pravého uhla môžete ušetriť značnú časť priestoru v detskej izbe. Pokiaľ vás dizajn poschodovej postele oslovil a zvažujete ďalšie diely nábytku v identickom dizajne, môžete vám odporučiť detský nábytok Folk, ktorý je vhodný na spojenie s poschodovou posteľou. Riešenie francúzskeho výrobcu môžeme iba našim zákazníkom odporučiť.

 

Patrová postel Move graphit    Patrová postel Move oak

 

Poschodová posteľ pre tri deti, stále najpredávanejší typ

Neštandardný dizajn poschodovej postele do detskej izby môže vyriešiť nedostatok priestoru pre zariadenie interiéru, kedy si nemôžete práve z týchto dôvodov zaobstarať tri samostatné postele. Veľkou výhodou je tu možnosť úložných priestorov v podobe odkladacích políc pod schodíkmi, či obvodu oboch lôžok. Miesto na spanie rieši poschodová posteľ pomocou šuplíka, ktorý je možné využiť ako prístelku, ale samozrejme v prípade dvoch detí aj ako klasický úložný priestor.

 

Patrová postel Tom pink   Patrová postel Tom graphit

 

Poschodová posteľ v netradičnom dizajne aj odtieni

Medzi ďalšie poschodové postele, ktoré by sme pre netradičný dizajn neradi zabudli, patrí bezpochyby poschodová posteľ Stim a Leo. Ste rodičia dvoch detí a chcete im detskú izbu vybaviť útulne a priestranne tak, aby v interiéri zostalo ešte veľa miesta na hranie? Riešením môže byť určite unikátna ponuka multifunkčných designov od francúzskeho výrobcu. Detské poschodové postele v širokom výbere av niekoľkých odtieňoch. Poschodová posteľ Stim je tak jednou z mnohých možných riešení vybavenia interiéru rozmerovo malej detskej izby, kedy treba šetriť každým centimetrom. Posteľ však neponúka "iba" miesto na spanie dvom deťom, ale aj dve skrine, police a šuplík pod dolným lôžkom. Poschodová posteľ, do ktorej schováte množstvo vecí.

 

     

 

Zariadiť detskú izbu pre dve deti je úplne niečo iné, než pre jedno dieťa. Každé z detí by malo mať svoj osobný priestor, preto výberu nábytku musíte venovať veľkú pozornosť. Detská izba pritom musí byť priestranná a funkčná aj po rozmiestnení všetkých kusov nábytku. Tiež by mal zostať voľný priestor na hranie, alebo na učenie. Treba okrem postelí zaobstarať aj detské písacie stoly. A ako to všetko urobiť, aby ste zachovali príjemnú atmosféru a miestnosť nebola preplnená nábytkom?

 

Patrová postel Bibliobed


Najviac si pomôžete práve zaobstaraním správnej, multifunkčnej postele. Taká správne zvolená poschodová posteľ vám ušetrí až prekvapivé množstvo z daného priestoru. Poschodová posteľ z kolekcie Stim ponúka ako sme už uviedli dve skrine a šuplík pod dolným lôžkom. Len týmito doplnkami ušetríte miesto v izbe za obstaranie klasickej šatníkovej skrine.

Tiež sa nám veľmi páči rozmiestnenie postelí, že nie sú úplne pod sebou. Riešenie vyzerá v priestore veľmi moderne. Kombinácia prírodného odtieňa s bielou je efektná, príjemná. Poschodovú posteľ určite radi odporučíme. A v prípade potreby ďalších dielov nábytku si môžete vybrať v kolekcii detského nábytku Folk, ktorá ponúka rovnaké odtiene a design.