Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Posedíme sa vonku

Každý z vás sa už iste teší na prichádzajúce leto, aj keď počasie tomu v posledných týždňoch veľmi nenasvedčuje. Ale prípravy, aj napriek nepriazni počasia sú v plnom prúde. Dopyt na záhradný nábytok sa každým dňom zvyšuje, ostatne ako tomu býva každým rokom v týchto mesiacoch. A ako každý rok, aj tento rok sme pre Vás pripravili niekoľko zaujímavostí, ale aj akčných cien záhradného nábytku, ktoré sa každý týždeň menia.

 

Najobľúbenejší záhradný nábytok

Medzi najviac vyhľadávaný záhradný nábytok na stránkach Aldo nábytku, ale aj na našom slovenskom portáli www.nabytok-aldo.sk patrí bezpochyby moderný záhradný nábytok a záhradný nábytok z ekoratanu. Prvá z uvedenej skupiny záhradný nábytok z dreva teak patrí k cenovo náročným a jedná sa o nábytok, ktorý je veľmi štýlový, predovšetkým vďaka spojeniu s kovom. Drevo je tiež ošetrené prírodným olejom, ktorý chráni stoly a stoličky pred uv žiarením a škodcami. Za najväčšiu výhodu tohto typu záhradného nábytku považujeme fakt, že bezúdržbový. Uskladnenie takého nábytku v zimných mesiacoch je potom veľmi jednoduché a hlavne sa nemusíte o nič stará

Ďalšou veľmi obľúbenou skupinou záhradného nábytku je nábytok z ekooratanu, ktorému sme sa venovali aj v poslednom vydaní magazínu bývania. Obľúbenosť si získal v tomto prípade predovšetkým pre svoj vysoký komfort a elegantný design. technoratan ako materiál nie je vôbec náročný na údržbu, a patrí k jedným z najodolnejších materiálov ako takých vôbec. Väčšinou je záhradný nábytok z ratanu umiestnený na krytých terasách, v zimných záhradách, alebo v priestoroch luxusnejších hotelov. Poťahy sú snímateľné, ich údržba je teda rovnako bezproblémová.

 

Tip na záhradný nábytok od Alda

Záhradný nábytok z novodobého materiálu textilane. Materiál textilane je to polyesterový výplet. Pevný materiál, ktorý sa nenaťahuje, drží svoj tvar a je odolný voči extrémnym poveternostným vplyvom. Príjemná predovšetkým v horúcich letných mesiacoch je aj jeho priedušnosť.

Nečistoty stačí umyť vlažnou vodou s dodaním jemného prostriedku na riad. Nikdy nečistite kreslá pomocou silného tlaku vody. V zimných mesiacoch záhradný nábytok prikryte, nie je však nutné ho uskladňovať, môžete ponechať na vašej záhrade. Ukázali sme vám dnes iba malý zlomok toho, čo v našej ponuke môžete nájsť. Kategórie záhradného nábytku určite stoja za inšpiráciu.