Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Posteľ ako unikátne riešenie malého interiéru

Chceme vám predstaviť posteľ Space Up od francúzskeho výrobcu, ktorá je naozaj svojim dizajnom, ale aj funkciami veľmi originálna. Rozhodne patrí medzi ojedinelé spôsoby riešenia malého priestoru. Posteľ využijete v študentskej izbe, alebo aj v spálni ako miesto na spanie pre jednu osobu. Ale to, čo chceme pri posteli zdôrazniť, je predovšetkým úložný priestor. Veríme, že rovnako ako nás, prekvapí aj vás. Úložný priestor čo do návrhu a objemu je pri posteli Space Up najväčšia zo všetkých postelí z našej ponuky.

 

 

Úložný priestor čo do návrhu a objemu je pri posteli Space Up najväčší zo všetkých postelí z našej ponuky. Sme veľmi radi, že vám začíname prinášať aj také riešenia interiérov, ktoré určite nájdu uplatnenie aj v tých najmenších miestnostiach, ako je tento návrh. Súčasťou postele je veľké množstvo úložných priestorov, ktoré vám v podstate nahradí šatníkovú skriňu. Ďalším vybavením sú police po celom jej obvode, rad zásuviek a políc vo vnútornej časti postele. V cene postele je tiež rámový, kovový rošt, ktorého súčasťou je aj matrac.

 

Návrh postele doporučujeme pre vybavenie študentskej izby, alebo spálne, pre tých z vás, ktorí žijú napríklad v garsónkach a zatiaľ bez partnera. Miesto na spanie pre jednu osobu s veľkosťou matraca 140x190 cm, ktorá ako sme už uviedli je rovnako do ceny ako rošt zahrnutá.

 

 

Čo by ste o posteli mali ďalej vedieť

Návrh postele odporúčame pre vybavenie študentskej izby, alebo spálne, pre tých z vás, ktorí žijú napríklad v garsoniére a zatiaľ bez partnera. Miesto na spanie pre jednu osobu s veľkosťou matraca 140x190 cm, ktorá ako sme už uviedli ich do ceny rovnako ako rošt zahrnutá.

 

 

Pokiaľ vás tento veľmi môžeme povedať úsporný dizajn oslovil a chcete miestnosť zariadiť aj ďalšími dielmi nábytku, v rovnakom prevedení vám môžeme odporučiť ďalšie kolekcie francúzskeho výrobcu. Ponuka je naozaj široká a posteľou, ktoré ponúkajú veľký úložný priestor v najrôznejších designoch je celý rad.

 

Vyberáme posteľ pre dospievajúce dieťa

Nie je vôbec nič prekvapujúce na skutočnosti, že väčšina dospievajúcich detí častokrát svojich rodičov prerastie. A predstavte si vaše dieťa merajúce na výšku 175-185 cm má spať v klasickej detskej posteli. Naozaj v tomto veku dieťaťa as jeho výškou je klasický rozmer miesta na spanie 90x200 cm nedostačujúci. A práve preto prichádza francúzsky výrobca s ponukou postelí určených pre matrac 120x200 cm, alebo pre chlapcov aj väčší rozmer 140x200 cm. Mení sa samozrejme s ohľadom na vek aj dizajn. Asi nebude nič príjemné pre dospievajúce dieťa posteľ s rozprávkovými postavičkami, v ktorej sa má problém pohodlne vyspať. Na našich stránkach predstavuje zvláštnu kategóriu detského nábytku, študentské izby, kde nájdete celý rad postelí vhodných pre dospievajúce deti.

 

Postel Travel je obdobou postele Space UpNa našej ilustračnej fotografii predstavujeme jeden z možných návrhov riešenia miesta na spanie väčšieho dieťaťa, posteľ Travel. Vaši miláčikovia vás budú prihovárať k jej obstaraniu aj pre trendy ľad osvetlenia po obvode postele. Posteľ rovnako ako náš prvý návrh ponúka množstvo úložných priestorov, aj keď nie už v tak veľkom meradle. Naozaj dnes je z čoho vyberať.