Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Posteľ s najväčším úložným priestorom na svete

Už neriešte, že máte malý priestor detskej izby, spálne, alebo garzónky. Riešenie je pred vami a to z ponuky designov nábytku Aldo vo výhradnom zastúpení francúzskeho výrobcu. Unikátny dizajn postele Space Up je práve tu a vyrieši všetky problémy za vás. Nemáte miesto na šatníkovú skriňu, komodu, či šuplíky na drobné oblečenie? Posteľ vám všetky tieto diely nábytku prináša vo vlastných útrobách. Rafinovaný dizajn v podobe prístupu k posteli prostredníctvom zdvíhacieho roštu na kvalitných piestoch, ktoré sú samozrejme opatrené bezpečnostnou poistkou.

Nemusíte sa báť ani pokiaľ posteľ s úložným priestorom zaobstaráte do detskej izby, že by sa dieťa zranilo. Posteľ Space vďaka ľahkej manipulácii so zdvíhacím roštom je vhodným riešením malého interiéru detskej izby, vďaka veľkosti miesta na spanie pre matrac 140x200 cm tiež riešením vybavenia študentskej izby, či spálne. 

Posteľ vás najviac dostane, až jej budete mať doma

Predovšetkým vás potom naozaj prekvapí skutočná veľkosť úložného priestoru. Je v podstate oveľa väčšia, než napovedá fotografia. Páči sa nám tiež celkový dizajn, predovšetkým potom nápad s policami v jej prednej strane, ktoré sú určené ako schodíky, ale aj ako príjemné miesto na dekorácie, či knižky. Môžete tak mať takisto potrebné veci pekne po ruke na hornej polici. Schodíky majú možné zaťaženie až 120 kg, nemusíte sa báť, že by vás neuniesli.

  

Francúzsky výrobca skrátka myslel na každučký detail pri manipulácii s posteľou a komfortným, ľahko prístupným úložným priestorom. Pri zdvíhaní roštu je tiež zabezpečené, aby matrac bez najmenšieho pohnutia zostala aj s prikrývkou a vankúšom na svojom mieste. Sľúbili sme vám predsa hneď na začiatku nášho rozprávania, že vám ponúkneme francúzsku rafinovanosť, ktorou sú predsa Francúzi tak preslávení. S posteľou Space Up budete "magnific" a vaši známi vám ju budú závidieť.Na ďalšej ilustračnej fotografii je posteľ súčasťou garsónky, po ľavej strane môžete vidieť časť kuchynskej linky. Zásadný posun pre vybavovanie miniatúrnych interiérov? Celkom určite áno. A ak nie ste extrémne nároční na veľký priestor okolo seba pri spaní, komfortne sa vyspíte aj dvaja na priestoru s veľkosťou 140x200 cm. Príjemný je tiež zvolený odtieň, svetlá imitácia dubového dreva. Zásadné je, že tento odtieň z neutrálneho spektra farieb je vhodný ako do tmavých, tak slnečných interiérov, pre dievčatá aj pre chlapcov. Je dobre, že voľba odtieňa je práve táto. Bude ľahšie posteľ umiestniť kdekoľvek a tiež voľba doplnkov nebude tak zložitá, ako u niektorých výrazných odtieňov. Vďaka výške postele je komfortný aj prístup, než tomu býva u nízkych postelí. Stále váhate? Tak čo napríklad posteľ ako súčasť detskej izby pre dievča, respektíve pre dospievajúce dievča? Nie je to nádhera? Elegantné riešenie malého priestoru aj pre dospievajúcu slečnu, ktorá už má svoje potreby a možno aj priateľa. Aj tu príde veľkosť miesta na spanie vhod. Posteľ vám urobí miliónovú službu a v dôsledku ušetrí nemalý finančný obnos, ktorý ušetríte za obstaranie skriňou. A tie naozaj nie sú lacné, navyše malá izba umiestnením skríň stráca svoju vzdušnosť.

Posteľ Space Up z ponuky nášho exkluzívneho tovaru už teraz patrí k veľmi obľúbeným a to je na trhu len krátko. Problém s malým priestorom rieši väčšina z nás a Nábytok Aldo sa na designy, kde je úspora miesta zásadným ukazovateľom, sústredí už niekoľko rokov. A tak sme sa stali tiež jednotkou na trhu s ponukou poschodových postelí španielskeho výrobcu. Šetrite miesto vo vašom interiéri, šetrite miesto s nami. Čo u nás nájdete, nikde inde nie je a vy tak budete mať väčšiu šancu byť originálny.