Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Postele detských snov

Dnes vám opäť predstavíme detské postele vo všetkých možných variantách. Jedno však majú spoločné, predstavíme designy, ktoré sa u vás zákazníkovi stali najobľúbenejšie. Detské postele u nás nájdete v širokom výbere a na našich stránkach sme ich rozdelili hneď do niekoľkých skupín, aby to čo hľadáte, ste u nás rýchlo našli. V ponuke tak sú a určite nesmú chýbať detské poschodové postele, detské postele s úložným priestorom, detské postele s prístelkou, a v neposlednom rade zvláštnu kategóriu tvoria poschodové postele pre jedno dieťa. Nezabúdajme však aj na štýlové detské postele z masívu, ktoré sú v ponuke prevažne od nemeckého výrobcu.

 

Detské poschodové postele

Multifunkčné detské poschodové postele pre menšie aj väčšie deti. Poschodové postele so schodíkmi vhodné pre menšie priestory a izbičky s variantom pre 2, ale pokojne aj 3 deti. Poschodové postele majú množstvo úložných priestorov a hodia sa nielen na spanie, ale aj zábavné hry. Medzi najpredávanejšie sa v tejto kategórii zaradili poschodové postele španielskych a francúzskych výrobcov.

 

Patrová postel Matt pink    Patrová postel Move graphit

 

Máme veľmi širokú ponuku postelí francúzskych výrobcov, kde je kladený dôraz na kvalitu, pohodlie a hlavne bezpečnosť detí.
Predstavujeme návrhy najrôznejších farieb a prevedení. Od postele pre jedno dieťa, keď v spodnej časti je napríklad písací stôl. Cez poschodové postele pre dve deti a dokonca aj pre tri deti. Medzi veľmi obľúbené patria detské poschodové postele multifunkčné.

 

Klasické detské postele s úložným priestorom

Tu úplne bezkonkurenčne vedú detské postele z kolekcie Lanka, ktoré sú nielen lacné, ale aj so šuplíkom a tiež v obľúbenom bielom i tmavšom prevedení. Jednoduchosť designu dovoľuje výrobcovi ponúknuť priaznivú cenu.

 

Dětská postel Lanka  Dětská postel Lanka graphit

 

Na detskom matraci sa ušetriť naozaj veľmi nedá a často sa to nevypláca. Ale ak zaobstaráte kvalitný matrac, nejaké finančné prostriedky sa naopak dajú ušetriť na posteli. V kategórii lacných detských postelí predstavujeme nenáročné, cenovo priaznivé designy postelí z lamina, ktoré doplnia každú detskú izbu. Detské postele pre chlapcov aj pre dievčatá ponúkame za dostupnú cenu, s ložnou plochou 90x200 cm av širokom výbere odtieňov. Lacné detské postele zaobstaráte aj s úložným priestorom, šuplíkom a všetky v našej ponuke majú v cene rošt.

 

Postele s prístelkou ako riešenie malých interiérov

Pokiaľ pre vybavenie detskej izby nedisponujete príliš veľkým priestorom, úspora v podobe správnej voľby detskej postele je určite riešením. Na našom e-shope nájdete široký výber laminátových a drevených postelí pre dve deti.

 

Sestava nábytku Kwai     Dětská postel Dina s přistýlkou


Posteľ s prístelkou je tiež určená pre rodičov, ktorí nechcú spanie detí riešiť detskú poschodovú posteľ. Posteľ s prístelkou ponúka ako alternatívu druhého lôžka šuplík na vysunutie vo väčšine prípadov s ložnou plochou 90x200 cm, teda rovnako veľkú ako horné lôžko. Aj v tejto kategórii sú ceny postelí uvedené vždy s roštmi. Vyberať môžete zo širokej ponuky odtieňov a najrôznejších designov francúzskeho a nemeckého výrobcu.

 

Detská posteľ multifunkčná

Máte malú detskú izbu a potrebujete do nej umiestniť viac úložných priestorov? Vyberte si z našej ponuky detských postelí s úložným priestorom. Ponúkame detské postele s vysúvacím šuplíkom alebo multifunkčné detské postele. Či už si zvolíte akúkoľvek variantu, vybrať si môžete z rôznych farieb a moderných designov.

 

Dětská postel Charly    Dětská postel Chic

 

Detská posteľ s vysúvacím šuplíkom, ktorý môže slúžiť ako ďalší úložný priestor, alebo ako priestor na pravidelné spanie ďalšieho dieťaťa. Tento variant je vhodný do izieb, kam sa nevlezú dve postele, alebo v prípade, že nechcete riešiť spanie dvoch detí pomocou poschodovej postele. Multifunkčné postele s úložným priestorom ponúkajú, okrem klasických šuplíkov, ďalšie priestory, ako napríklad skriňu, komodu, police či vysúvací písací stôl, ktorý môžeme v prípade potreby kedykoľvek zasunúť späť do útrob postele.