Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Postele do detskej izby

S posteľami pre deti je to ťažké. Do malých detských izbičiek sa okrem nich skoro nič nezmestí a v tých veľkých mnohokrát vyzerajú úplne stratené. Pozrite sa na niekoľko inšpiratívnych tipov, ktoré vám nábytok Aldo, ponúka, ako zo zlej situácie chytro vybruslit.


Rozkladacie postele


Tento navrhnutý dizajn, pre svoju farbu, je určený do detskej izby. Typický, moderný dizajn nábytku, nielen pre deti, ale aj dospelých, patrí od francúzského výrobcu k tým najobľúbenejším voľbám na našich stránkach. Francúzský výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu a zdravotnú nezávadnosť, dôležité vlastnosti nábytku predovšetkým v detskej izbe. Detská posteľ na fotografii je z lamina. A odtieň? Je veľmi príjemný, ale aj praktický na údržbu.

Detská posteľ G55 pre dvochPalandy


Riešením do malých priestorov sú klasické poschodové palandy. Aby sa v nich malým snílkům dobre spalo, môžete ich doplniť veselými dekoráciami. Návrh postele s multifunkčným prevedením a maximálnym využitím priestoru predovšetkým v prípade malých panelákových bytov. Áno, môžeme povedať, že francúzsky výrobca vďaka svojmu nadčasovému dizajnu ponúka poschodovú posteľ ako vyriešenie interiéru celéj detskej izby.

Poschodová posteľ Play 201742


Bezpečnosť


Posteľ je nesporne tým najdôležitejším kúskom nábytku v detskej izbe. Vzhľadom k tomu, že v posteli dieťa trávi pomerne veľkú časť dňa, mali by sme jej výberu venovať patričnú pozornosť. V porovnaní s posteľou pre dospelých sa na posteľ určenú pre deti kladú oveľa vyššie nároky, a to predovšetkým z hľadiska bezpečnosti. Svojimi neskutočnými nápady nás už niekoľko rokov naozaj dostáva francúzsky výrobca. Vlastne aj preto sme si práve francúzskeho výrobcu, pretože v ponuke nájdete kolekcie hneď niekoľkých z nich, vybrali. Ak sa spojí kvalita a originálny dizajn, pre nás je to vždy šanca, aby zákazníci boli spokojní. Výrobca neustále každým rokom posúva dizajn do rovín, ktoré riešia lepšie interiér malých rozmerov. Veľmi aktuálny problém tiež v českej republike svojím vysokým počtom panelákových bytov. Jedným z riešení môže byť voľba multifunkčné postele.

Detská poschodová posteľ Montana G34.206


Design


Ani otázka dizajnu tu nie je zanedbateľná. Ukážme si to na malom príklade. Máloktoré dieťa chodí rado spať, keď sa však jeho posteľ vďaka svojmu krásnemu vzhľadu stane najobľúbenejším kúskom nábytku, možno vás nebude stáť toľko úsilia, prehovoriť dieťa, aby sa odobral k svojmu nočnému, prípadne popoludňajšiemu spánku.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.