Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Postele s úložným priestorom pre deti i dospelých

Zaobstarať posteľ s úložným priestorom v podobe radu šuplíkov, alebo nadstavca je vždy ideálnym riešením pre vybavenie malých interiérov. Postelou s úložným priestorom ušetríte veľa miesta, je to v podstate diel nábytku, ktorý vám v úspore miesta v interiéri pomôže najviac. V tomto roku predstavil francúzsky výrobca úplne nové, veľmi dômyselné designy posteľí a to ako pre vybavenie detskej izby, tak napríklad spálne. Ponuka je široká a úložné priestory sú u každej postele riešené úplne odlišne. Novinky v kategórii posteľí s úložným priestorom vám radi predstavíme.

 

 

Postele s úložným priestorom pre deti

Samozrejme že nielen dizajn, ale aj veľkosť miesta na spanie u detských postelí s úložným priestorom je iný, ako u postelí pre dospelých. Napospol si môžete vybrať medzi rozmermi 90x200 cm, 120x200 cm a niektorí volia pre študentov dokonca postele o rozmere veľkosti miesta na spanie 140x200 cm. Všetky tieto rozmery sú vám v ponuke postelí pre vaše deti k dispozícii. Tento rok predstavil francúzsky výrobca veľmi obľúbené riešenie postele do detskej izby a to s nadstavcom. Ten je veľmi praktický s ohľadom na to, koľko úložného priestoru vďaka jeho umiestnenie na posteli získate navyše. Detské postele s nadstavcom nájdete v kolekcii Sherwood a môžete vyberať z niekoľkých odtieňov.

 

 

Na fotografiu sami môžete posúdiť, koľko úložného priestoru získate navyše obstaraním nadstavca. Ale nielen to, spodná šuplík slúži ako ďalšie miesto na spanie pre druhé dieťa. A detské postele s prístelkou sú predsa ďalším spôsobom, ako v malom interiéri detskej izby ušetríte značnú časť priestoru oproti nadobudnutie dvoch klasických, samostatných postelí. Šuplík možno využiť aj ako klasický úložný priestor, ak do neho neumiestnite matrac.

Nadstavec obsahuje alebo ponúka aj rad políc a skriniek. Ideálne riešenie do detskej izby dvoch detí, ak nie ste priaznivci poschodových postelí. Kolekcia Sherwood ponúka aj ďalšie diely detského nábytku pre možné zostavenie celej detskej izby, ako predstavujeme na ďalšiej fotografii.

 

 

Návrh detskej izby pre dve deti, ktorý je riešený posteľou s prístelkou má rozhodne niečo do seba. Dizajn môžeme označiť za veľmi nadčasový, rovnako ako odtieň sivého duba. prístelku môžete využiť aj v izbe jedného dieťaťa k občasnému prespanie návštev. Alebo ako sme už spomenuli, ak do šuplíka neumiestnite matrac, tak ako klasický úložný priestor.

 

 

Postele s úložným priestorom pre dospelých

Do spálne sa dizajn posteľí s úložným priestorom samozrejme líši, rovnako tak miesto na spanie, ktoré je 140x200 cm, ak zariaďujete spálňu len pre jednu osobu, alebo 160x200 cm, ak zariaďujete spálňu ako manželský pár. Novinkou v našej ponuke je kolekcia Chicago, veľmi dômyselné riešenie miesta na spanie v malom interiéri. Na fotografii je najlepšie vidieť rozmiestnenie a funkčnosť šuplíkov.

 

 

Šuplíky sú umiestnené zo všetkých strán, čo je veľmi výhodné práve pre manželský, partnerský pár. Každý tak môže mať svoj osobný priestor. Ak hľadáte vhodné riešenie pre vybavenie malé spálne, prečo nezvoliť práve úsporné postele s šuplíky. Ponuka je opäť veľmi široká a vyberať môžete aj z najrôznejších odtieňov. Posteľ v reáli potom uvádzame na ďalšej fotografii.

 

 

Ak posteľ s šuplíky ešte vhodne doplníte dekoráciami, posteľ sama o sebe môže tvoriť podstatnú časť interiéru vašej spálne. V ponuke nájdete najrôznejšie členenie úložných priestorov a tak je dobré pred zaobstaraním postele sa zamyslieť, na ktoré veci chcete šuplíky využiť a aké by malo byť ich usporiadanie či rozmery. Sú aj postele s jedným veľkým zásuvkou a potom sú postele s členitým delením, ako sme vám predstavili dnes. Výber postele je už na vás a mal by byť ovplyvnený vašimi skutočnými potrebami úložných priestorov, nielen dizajnom, ktorý sa vám najviac páči.