Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Postele šetrné k priestoru

Väčšine z bežných rodín by sa iste hodilo ušetriť nejaký ten priestor v byte. Ak práve neoplývate priestranným bytom či rodinným domom, potom vám môžu poslúžiť nasledovné informácie o priestor šetriacich posteliach. Vďaka nim sa dá vyriešiť nejedna priestorová otázka v interiéri. Nábytok Aldo, sa zameriava predovšetkým vybavením detských izieb pre deti od dvoch do osemnásť rokov. Pri zariaďovaní interiéru zvážte jeho veľkosť, koľko detí v ňom bude spať a finančné možnosti tak, aby ste pokiaľ možno zachovali jednotný dizajn detskej izby.

 

Stavte na vyvýšenú posteľ

Aby vám posteľ nezaberala priestor len tak zbytočne, je dobré rozhodnúť sa pre posteľ vyvýšenú. Týmto spôsobom totiž nestratíte miesto pod ňou, miesto, ktoré môžete využiť na rôzne účely podľa potreby. Ak ide napr. o detskú izbu, môžete tam umiestniť hrací kútik, či písací stôl pre školáka. V inej miestnosti tam zas môže vzniknúť malá pracovňa a podobne. Dnešný trh je veľmi bohatý, a čo sa týka postelí ponúka široké možnosti. Stačí si prezrieť ponuku v rôznych obchodoch, a ak sú vaše predstavy predsa len odlišné, je možné nechať si takúto posteľ vyrobiť na mieru podľa vášho gusta.

Detská izba s poschodovou posteľou Kurt

 

Kolekcia Jack predstavuje veľmi netradičný a multifunkčný dizajn. Ak naozaj máte pre zariadenie detskej izby malú plochu, celkom určite je riešením vyvýšená posteľ, kedy pod detskou posteľou v priestore, ktorý vznikne jej vyvýšením, môžete umiestniť hŕbu ďalšieho nábytku. Ale poschodová posteľ Jack ponúka ešte niečo naviac.

 

Pod posteľou poličky?

Možno ste už videli posteľ, ktorá využíva svoju spodnú časť na umiestnenie zabudovaných skriniek či zásuviek. Je to veľmi praktické riešenie, nakoľko vďaka nemu získate potrebný priestor pre uloženie rozličných vecí - či už oblečenia, kníh, hračiek alebo iných drobností, pritom však nezaberiete žiaden extra priestor.

Detská posteľ z masívu Teo 293842

 

Detská posteľ v štýlovom dizajne, z dreva, pre dve deti a navyše s úložnými priestormi a rošty v cene, to všetko a omnoho viac ponúka nemecký výrobca, ktorý kladie veľký dôraz na kvalitu a bezpečnosť vašich detí.


Tiež môžete zaznamenať veľkú zmenu v odtieni, z typickej pre masív prírodné farby na bielu transparentnú. Materiál borovica, odtieň je síce biely, ale so zachovaním štruktúry viditeľnosti dreva. Odtieň, ktorý je bežne nazývaný transparentná biela. Pozor, posteľ nie je snehovo bielej farby.

Zdroj: Lepšie bývanie

Text: Diana