Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Postele v tvare domčeka deti milujú

Každý rodič určite chce, aby jeho dieťa spalo ako v bavlnke. A túto možnosť nájdete rozhodne na portále Nábytok Aldo, ktorý sa na dizajn určený tým najmenším sústredí v sekcii nazvanej "Aldo Kids". Designy od zahraničných výrobcov prevažne zo Španielska, Belgicka, Dánska, ale napríklad aj netradičný detský nábytok až z ďalekého Turecka, to je ponuka, z ktorej môžete vyberať. Ale v dnešnom rozprávaní sa nebudeme až tak sústrediť na to, z ktorej krajiny daný dizajn pochádza, ale v dnešnom rozprávaní si predstavíme predovšetkým detské postele v tvare "domčeka", dizajn, ktorý deti skrátka milujú. A premýšľali ste niekde nad tým, prečo deti postele v tvare domčeka milujú? Je to pre nich vďaka tvaru postele väčší pocit bezpečia pri spánku, strieškou a obvodom postele sa cítia byť chránené, je to tiež dizajn, ktorý je pre dieťatko zábavou, posteľ je taká príjemná skrýša, keď sa dieťa chce sústrediť a potrebujete tu a tam svoj osobný priestor. Aj v nízkom veku a na to sa často zabúda, chcú mať niekedy deti svoj pokoj.Detské postele v širokej ponuke, nie je domček ako domček

Ponuka detských postelí v tvare domčeka je naozaj široká, ale to je dobre. Aspoň je z čoho vyberať. Sú detské postele ktoré domček, respektíve tento design využívajú len akoby náznakom a sú detské postele, ktoré domčekom naozaj sú, vrátane okien. Je to skôr o vašom vkuse a možnostiach s ohľadom na rozmery detskej izby. Čím viac sa detská posteľ podobá realite, tým viac samozrejme v danom priestore zaberá miesta. Na prvé ilustračnej fotografii predstavujeme detskú posteľ len s náznakom podoby stanu, ktorá sa zmestí aj do rozmerovo malej detskej izby. Na úvodnej a tiež druhé ilustračnej fotografii je však už detská posteľ Charlotte, ktorá je skutočným domčekom a tak ju rozhodne odporúčame pre tých z vás, ktorí máte pre vybavenie detskej izby naozaj dostatok miesta.Detský domček Charlotte od belgického výrobcu je dizajnom, ktorý u detí majú najväčší úspech. Dizajn, ktorý nie je len miestom na spanie, ale aj miestom na hranie. Detská posteľ so strieškou, ale tiež okienkom, praktický vešiačik na bočnej strane postele a bezpečné schodíky. Pohodlie a zábava, rodičia zase poteší vysoká kvalita nábytku.

Ak hľadáte ale detskú posteľ, ktorá by bola náznakom domčeku, ale dizajn by bol viac moderný, potom vám môžeme ponúknuť napríklad dizajn postele Erik, alebo tiež dizajn detské postele Cocoon. Tieto postele sú veľmi elegantné a rovnako určené aj pre väčšie deti. Obe detské postele sú navyše s prístelkou v podobe šuplíku, ktorý využijete ako priestor na spanie pre druhé dieťa, alebo ako klasický šuplík pre ukladanie vecí. Klasický úložný priestor, ak do šuflíka nevložíte matrac.

  

Elegantný, pekný dizajn, ktorý bude reprezentovať detskú izbu vášho dieťaťa. Dnes sme vám predstavili len niektoré z dostupných detských postelí, ponuka je samozrejme oveľa väčšia. Okrem dizajnových domčekov nájdete na "Aldo Kids" aj ďalšie vychytávky, napríklad detské postele v podobe pirátskej lodi, alebo celý rad detských postelí v podobe autíčok. Ale o týchto dizajnových posteliach zase niekedy nabudúce v inom článku. 

Nábytok Aldo sa sústreďuje predovšetkým na dizajn, ktorý na našom trhu chýba a je jednoducho iný. S nábytkom Aldo bude detská izba vášho dieťaťa vždy veľmi originálna, s nábytkom Aldo budú vaše deti šťastné. Vyberte si zo širokej ponuky, rad z designov tiež nájdete v našom showroom v brne, na ulici Řípská 11 g a novými designy vás vždy prevedie herec, moderátor a komik Michal Kavalčík, ktorý je ambasádorom našej spoločnosti.