Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Postele z masívu - novinky na Aldu

Dnes vám predstavíme vyhľadávané spálne na našich stránkach nielen od holandského výrobcu, ale aj francúzskeho, ktorí predstavujú kvalitné spracovanie za veľmi dostupnú cenu. Moderný design a vysoká funkčnosť to je nábytok týchto výrobcov, ktorí majú na našom portáli už svoju históriu a našli si veľkú obľubu u vás zákazníkov. Spálne ponúkame v rôznych variantoch. A prečo spálňa Manhattan? Keďže dizajn je inšpirovaný práve New Yorkom. Všetky varianty sú navyše veľmi cenovo dostupné vďaka dovozu a zastúpeniu našou spoločnosťou Aldo nábytok na slovenskom trhu.

Spálne ako imidž interiéru

Spálňa je veľmi dôležitá, pretože jej správny výber, a to predovšetkým roštu a matraca, značne ovplyvňuje ako si odpočinieme. Asi budete súhlasiť so známym príslovím: ako si kto ustelie, tak si tiež ľahne. Spálňa ako zostava u nás na Aldu Vám vždy ponúkne posteľ, nočný stolík, komodu a šatníkovú skriňu. Spálne sú však vždy uvedené bez matraca v cene, ktorú si každý vyberá podľa toho, čo mu pre zdravý spánok vyhovuje.

 

 


Spálňa zostavená zo samostatných dielov býva výhodným a ekonomickým nákupom. Spálňová zostava v našom e-shope je v konečnom dôsledku cenovo dostupnejšia, než postupné zostavovanie interiéru. Spálňové zostavy na Aldu sa skladajú z postele, nočných stolíkov, komody a šatníkovej skrine.

Rustikálne spálne majú stále svoje meno

Rustikálne postele v rustikálnom dizajne patria postele k vyhľadávaným nielen pre ich krásu, ale aj zdravotnú nezávadnosť. Kvalita, krása, vôňa dreva, dokonalá trvanlivosť, to len časť z radu výhod rustikálnych postelí. Vyberte si nádherné postele v rustikálnom štýle v rôznych farbách, rozmeroch a prevedeniach.

 

Ložnice Margaux white    Ložnice Margaux grey


Rustikálne postele oslovia priaznivcov klasického štýlu, nemenného už niekoľko desaťročí. Radí sa medzi luxusný a štýlový nábytok, ktorý nestráca na hodnote ani vzhľade po niekoľko desaťročí. Masívne rustikálne postele majú špeciálnu povrchovú úpravu, ktorá dodáva nádych starobylosti. Drevo býva dokonale vysušené a navoskované, je veľmi tvrdé a odolá vlhkosti, zmenám teploty a iným nepriaznivým vplyvom, veľmi málo sa tiež opotrebováva. Nábytok je nenáročný na údržbu.


Pri výrobe je používaným materiálom kombinácia lamina a MDF dosiek alebo tiež drevo borovicové či dubové, ktoré sa však vyznačuje vyššou cenou. Ku každej z našich postelí je dodávaný rošt zadarmo a môžete si vybrať z niekoľkých rozmerov. Rustikálne postele sú súčasťou zostáv rustikálneho nábytku, preto odporúčame v rovnakom dizajne zaobstarať aj ďalšie diely nábytku. Rustikálne postele si taktiež môžete vybrať z niekoľkých ponúkaných rozmerov.