Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Postele z masívu, pre zdravý a pokojný spánok

Nábytok z masívu je najlepšou voľbou pre vaše bývanie. Drevený nábytok z masívu vyniká vysokou odolnosťou, pevnosťou, trvanlivosťou a hlavne "ide o skutočné drevo". Ak milujete vôňu dreva, potom je pre vás drevený nábytok z masívu tou najlepšou voľbou. Navyše ide o ekologický a zdravotne úplne nezávadný produkt, preto sa skvele hodí ako do detskej izby, tak aj do spálne dospelých. Dizajn týchto drevených postelí je tak rafinovaný, že mnohokrát je ťažko na prvý pohľad poznať, že sa jedná o skutočné drevo. Predovšetkým potom u postelí v bielom alebo šedom odtieni. Ďalšou výhodou ponuky v tejto kategórii bude pre vás bezpochyby možný výber veľkosti miesta na spanie.

 

Posteľ trochu inak

Ako prvú, vám predstavíme posteľ z masívu s úložnými priestormi, od nášho nemeckého výrobcu, ktorá ponúka moderné riešenie pre malé interiéry. A nielen s celou radou úložných priestorov v podobe zásuviek zo všetkých strán postele, ale súčasťou postele sú aj dva nočné stolíky na vysunutie, čo u nábytku z masívu nebýva obvyklé. Celkovo môžeme dizajn postele zaradiť medzi veľmi nadčasový. Využitie dizajnu potom vidíme v interiéri študentskej izby, alebo v spálni pre jednu osobu, pretože priestor na spanie, ktorý posteľ ponúka je 140x200 cm. Materiálom pre výrobu sa stalo drevo borovice a MDF doska. Zásuvky po obvode celej postele a dva nočné stolíky sú na vysunutie a preto je v prípade potreby môžete kedykoľvek zasunúť pod posteľ. K posteli z masívu si môžete na našich stránkach v kategórii nábytok z masívu zaobstarať celý rad ďalších dielov a zariadiť tak celý interiér. Pre milovníkov veľkého priestoru na spanie, predstavujeme ako druhú, posteľ z masívu Till 180. Ponuka manželských postelí s veľkým rozmerom na spanie, nie je bohužiaľ príliš veľká. Preto sme radi, že vám môžeme ponúknuť ďalšiu posteľ k výberu a to netradične z masívu. Ale netradičný je tu tiež moderný design, toľko netypický práve pre nábytok vyrobený z dreva. Všeobecne sa moderné návrhy nábytku z masívu dostávajú do popredia záujmov našich zákazníkov. Dnešný masív to nie sú len pre neho typické, štýlové designy, ale tiež praktické diely pre moderné interiéry dnešnej doby. Nie je potom už nič neobvyklé, že masív si môžu dovoliť aj zákazníci s malým priestorom. Rovnako aj tu môžete nočné stolíky na pojazdoch kedykoľvek zasunúť pod posteľ.

 

 

Poschodové postele do malých interiérov

Unikátnu ponuku poschodových postelí z masívu, prináša, na stránky nábytok Aldo, belgický výrobca. Vyberať môžete z mnohých dizajnov a niekoľkých odtieňov. Poschodové postele pre jedno, dve aj tri deti od predškolského až študentského veku. Obľúbené sú poschodové postele pre jedno dieťa, kedy pod vyvýšeným lôžkom v takto vnikol priestore môžete umiestniť písací stôl, komodu, regál či iný nábytok. Všetky poschodové postele však majú jedno spoločné a to zábranu okolo lôžka aj úsporu miesta v interiéri detskej izby a to sa výrobcovi dômyselným dizajnom podarilo. Táto kategória poschodových postelí, je rozdelená na poschodové postele pre dievčatá a poschodové postele pre chlapcov, pre rýchlejšie a prehľadnejšie vyhľadávanie. Tak napríklad poschodová posteľ z masívu Pino - PIOLZB15 v tmavo šedom prevedení, môže ponúknuť dve miesta na spanie, teda pre dve deti v prípade, keď je spodné lôžko rozložené. Ale poschodová posteľ môže ponúknuť tiež jedno miesto na spanie prostredníctvom horného lôžka a dolné lôžko zložíte do tvaru kresla, ako znázorňuje ilustračná fotografia. Dolné lôžko tak môžete využívať len v prípade potreby ako prístelky rozložením kresla. A keď nepotrebujete dve miesta na spanie, dolné lôžko opäť zložíte. Druhá poschodová posteľ z masívu Pino PISBHK10 v prírodnom odtieni, ponúka flexibilné možnosti. Nielenže môžete zvoliť k posteli sadu zásuviek, či veľkú zásuvku ako prístelku, ale môžete si identický dizajn vybrať aj v bielom transparentným, alebo tmavo hnedom odtieni. O kvalite tu nemá zmysel hovoriť, tú zaručuje sám belgický výrobca, ktorého nábytok je samozrejme certifikovaný podľa noriem európskej únie.

 

    

 

Kvalitné postele z masívu vás prekvapí svojou odolnosťou a dlhou životnosťou materiálu. Pre deti potom zaobstaráte kvalitnú posteľ, ktorá vydrží nielen počas detstva, ale aj celého dospievania a po celú dobu, než dieťa takzvane "opustí hniezdo". Vôňa dreva a prírodný materiál navyše poskytne príjemné prostredie a blahodárny vplyv, ako na vás, tak na dieta.