Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Postieľka, ktorá vydrží od detstva do dospelosti

Rastúce postieľky vydrží s vašimi deťmi vďaka špeciálnej konštrukcii od narodenia, až do dospelosti. Jedným nákupom tak vyriešite posteľ na niekoľko rokov dopredu. Postieľka pre bábätko má k sebe prebaľovací pult a po rozložení na klasickú posteľ získate navyše komodu.

Postieľku pre bábätko premeníte na klasickú posteľ

Deti rastú ako z vody, to vie každý rodič. A spoznáte to nielen na oblečení, ale aj na nábytku. Kupovať nové kúsky do šatníka s každými pár centimetrami navyše sa ešte dá. Ale s nábytkom to tak ľahko nejde, to už je nákladnejšia záležitosť. Obzvlášť pri posteli je dôležité, aby bola prispôsobená výške vášho dieťaťa.

Riešením sú rastúce postieľky, ktoré vydržia od bábätka až do dospelosti. Hoci sa to môže zdať zvláštne, je to tak. Vďaka špeciálnej konštrukcii postieľku pre bábätko ľahko prestavíte na plnohodnotnú posteľ.Postieľka s prebaľovacím pultom Zoe P0H.605 pred rozložením
                                                                   


Posteľ so skrinkou Zoe P0H.605 po rozložení


Postieľka má aj prebaľovací pult

V prvej fáze máte detskú postieľku, kde má bábätko na spanie priestor o veľkosti 60x120 centimetrov. Postieľka je veľmi praktická, pretože hneď vedľa priestoru na spanie máte priestranný prebaľovací pult.

K bábätku sa tak nemusíte pri prebaľovaní skláňať, nebude vás bolieť chrbát a nemusíte od neho ani nikam odbiehať, pretože všetko máte pekne po ruke. Prebaľovanie bábätka na komode s podložkou a vyvýšenými hranami je tým najviac bezpečným spôsobom, ako sa o všetko postarať. A až bábätko detskej postieľke odrastie, jednoducho ju rozložíte.


Detská postieľka s prebaľovacím pultom (pred rozložením)


Po rozložení získate posteľ s komodou

Po rozložení získate posteľ s rozmermi 90x200 centimetrov, a dokonca aj komodu. Vďaka rozmerom postele sa v nej v pohodlne vyspí ako školáci, tak i odrastenejšie deti. A nadčasový dizajn sa postará o to, že až deti budú chcieť vyletieť z hniezda, rozhodne nebude problém, aby sa posteľ presťahovala s nimi.

Postieľka po rozložení - posteľ pre veľké deti so skrinkou


Môžete vyberať z niekoľkých designov

Na výber máte z niekoľkých rôznych designov aj farieb a je len na vás, či uprednostníte laminátovú posteľ v odtieni svetlého dreva, alebo napríklad jednoduchý dizajn bielo-sivé postieľky z mdf dosky.


Postieľka Manille pred rozložením


Posteľ Manille po rozložení

Kvalita z Francúzska, to je značka Gautier

Tieto postieľky vyrába francúzska spoločnosť Gautier, ktorá sa sústredí na hodnoty ako je harmónia, úprimnosť a súlad. Filozofiou tejto spoločnosti je neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail. Gautier prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby.

Vďaka rastúcej postieľke ušetríte

Rastúce postieľky sú nielen dizajnový kúsok, ale predovšetkým sú praktické. Vďaka tomu, že nebudete musieť kupovať novú posteľ, ako dieťa bude dospievať, tak aj značne výhodné. A keďže si francúzska značka Gautier potrpí na kvalitu, tak máte istotu, že vydrží naozaj dlho.