Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Potrebné vitríny v byte

Aj pri dnešnom modernom poňatí interiéru, či už obývacej izby, alebo pri zariaďovaní samostatnej jedálne, sa tieto interiéry určite nezaobídu bez kvalitnej modernej vitríny. Aj keď dnešná moderná doba prináša jednoduchý dizajn, každý z nás potrebuje uložiť nejaký ten jedálenský servis, alebo rôzne iné drobnosti. Ponuka vitrín na nábytku Aldo, je ako v modernom dizajne, tak aj rustikálnom a väčšina z nich pochádza od nášho popredného francúzskeho výrobcu.

 

Vitrína presklená

Vitrína s osvetlením, ktorú Vám predstavíme ako prvú, je veľmi praktická pre prípad, že chcete predmety v nej vystavovať tak, aby boli videné zo všetkých strán. Táto vitrína s celoplošným zaskleněním, je doplnená osvetlením tak, aby vystavené veci v nej naozaj vynikli. Vitrínu si môžete vybrať v dvoch farbách. Francúzsky výrobca opäť predstavuje nadčasový dizajn, ktorý možno využiť ako v domácnostiach tak verejných priestoroch, ako sú expozície, či výstavy. Vitrína, ako sme už uviedli, ponúka v cene osvetlenie a sklenené police.

 

    

 

Vitrína je veľmi precízne vyrobená s dôrazom na detail a aj napriek tradičnému country designu tu môžeme pozorovať veľmi moderné prvky, dizajn prispôsobený požiadavkám dnešných moderných domácností. Posuvné krídla presklenej časti, moderné, minimalistické úchytky z kovu, to všetko dodáva vitríne rozhodne originálny vzhľad. Vitrína bude reprezentatívnym stredobodom vášho interiéru, či už jedálne, alebo obývačky. A samozrejme v ponuke nájdete celý rad ďalších dielov nábytku v elegantnom dizajne pre vybavenie kompletného interiéru.

 

Vitrína s presklenou časti, vitrína zatvorená, plná

Vitrína, na druhej fotografii, ponúka veľké rozmery, kedy jedna polovica dvierok je zakrytá a druhá polovica dvierok je presklená. Nie všetci máme jedálenský servis, či iné riady, ktoré chceme vystavovať. Táto vitrína Vám dáva práve oboje možnosť. Do presklené časti vystavíme to, čo chceme, aby bolo vidieť, a do druhej zakryté časti môžeme uložiť čokoľvek. Vitrína so svojím moderným dizajnom hodí ako pre zariadenie obývacej izby, tak pre vybavenie jedálne. Unikátnosť tejto vitríny, spočíva v povrchovej úprave, kedy nábytok je vyrobený z mdf dosky, ale je na nerozoznanie od nábytku z dubového dreva. Tento dizajnový efekt, je vernou imitácii dreva, čo spôsobuje novo vyvinutá fólia v 3D rozmeroch, kedy aj hmatom cítite akoby štruktúru dreva.

 

 

Vitrína v modernom dizajne

Minimalistické línie spojené s retro prvkami a celkový dojem je rozhodne netradičný. Kolekcia nábytku do obývacej izby aj jedálne Ness ponúka španielsky výrobca v dvoch farebných variantoch, ponúkame vám teraz škandinávske prevedenie. Trendy spojenia odtieňov bielej a prírodného svetlého dekoru, ktoré je tak často voľbou práve pri škandinávskom dizajne. A na druhej fotografii tmavšia verzia a to v spojení s odtieňom grafít.

 

   

 

Kolekcia vhodná aj do bytov panelákového typu, kolekcie, ktorá vás poteší aj veľmi priaznivou cenou a príjemne prekvapujúcou kvalitou. Skrátka vitríny v desiatkach rôznych designov a odtieňov, vitríny, ktoré sa v posledných rokoch stali tradičným dielom v našich domácnostiach.