Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Potrebné vitríny v byte

Aj pri dnešnom modernom poňatí interiéru, či už obývacej izby, alebo pri zariaďovaní samostatnej jedálne, sa tieto interiéry určite nezaobídu bez kvalitnej modernej vitríny. Aj keď dnešná moderná doba prináša jednoduchý dizajn, každý z nás potrebuje uložiť nejaký ten jedálenský servis, alebo rôzne iné drobnosti. Ponuka vitrín na nábytku Aldo, je ako v modernom dizajne, tak aj rustikálnom a väčšina z nich pochádza od nášho popredného francúzskeho výrobcu.

 

Vitrína presklená

Vitrína s osvetlením Warren, ktorú Vám predstavíme ako prvú, je veľmi praktická pre prípad, že chcete predmety v nej vystavovať tak, aby boli videné zo všetkých strán. Táto vitrína s celoplošným zaskleněním, je doplnená osvetlením tak, aby vystavené veci v nej naozaj vynikli. Vitrínu si môžete vybrať v dvoch farbách. Francúzsky výrobca opäť predstavuje nadčasový dizajn, ktorý možno využiť ako v domácnostiach tak verejných priestoroch, ako sú expozície, či výstavy. Vitrína, ako sme už uviedli, ponúka v cene osvetlenie a sklenené police.

 

Vitrína s presklenou časti

Vitrína Mathis, na druhej fotografii, ponúka veľké rozmery, kedy jedna polovica dvierok je zakrytá a druhá polovica dvierok je presklená. Nie všetci máme jedálenský servis, či iné riady, ktoré chceme vystavovať. Táto vitrína Vám dáva práve oboje možnosť. Do presklené časti vystavíme to, čo chceme, aby bolo vidieť, a do druhej zakryté časti môžeme uložiť čokoľvek. Vitrína so svojím moderným dizajnom hodí ako pre zariadenie obývacej izby, tak pre vybavenie jedálne. Unikátnosť tejto vitríny, spočíva v povrchovej úprave, kedy nábytok je vyrobený z mdf dosky, ale je na nerozoznanie od nábytku z dubového dreva. Tento dizajnový efekt, je vernou imitácii dreva, čo spôsobuje novo vyvinutá fólia v 3D rozmeroch, kedy aj hmatom cítite akoby štruktúru dreva.

 

Vitrína rustikálna

Vitrína do kuchyne alebo jedálne z kategórie rustikálny nábytok v prevedení bielej patiny je naozaj originálne a vysoko kvalitné, čo zaručuje naozaj ručná výroba. Kvalitná vitrína, ktorá je síce nová, ale má nádych starého času. Milovníci rustikálneho nábytku, ktorým interiér dovoľuje zaobstarať si rozmerovo väčšiu rustikálnu vitrínu, mi dajú určite za pravdu, že táto vitrína je naozaj originálna. Prepracovanosť detailov v podobe vyfrézovaných hrán, kovaných úchytiek a samozrejme aj finálne úpravy bielej patiny, ktorá patrí k veľmi náročným, radí túto vitrínu na našom portále, medzi jednotku v ponuke nábytku.

Či už si vyberiete akúkoľvek vitrínu, verte, že nebudete ľutovať. Je to naozaj nepostrádateľný kúsok nábytku, ktorý Vám umožní predovšetkým získať toľko potrebný úložný priestor. Všetky tieto vitríny a mnoho ďalších nájdete na našom portáli v kategórii Kuchyne a jedálne v sekcii Kuchynské skrinky.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.