Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poznáte detské postele s nadstavcom?

Dizajn sa rok od roku mení a je rok od roku dômyselnejší. Výrobcovia nábytku sa snaží neustále vymýšľať, ako na malom priestore ponúknuť čo ako najviac úložného priestoru, aby sa tak ušetrilo miesto v detskej izbe malým deťom na hranie. Iste už všetci vieme o poschodových posteliach, ktoré dokážu v detskej izbe dvoch detí ušetriť snáď najviac miesta, alebo o detských posteliach s prístelkou či zásuvkou na najrôznejšie veci. Ale sú tu ešte ďalšie designy postelí, ktoré ponúkajú veľké úložné priestory a to pomocou nadstavca či nadstavcov. Výrobcovia, dizajnéri začali využívať zbytočne prázdny priestor nad lôžkom a to je veľmi dobre. Dnes si teda predstavíme ďalší spôsob ako získať úložné priestory, bez toho aby sme zbytočne uberali toľko drahocenné centimetre v interiéri detskej izby.

 

 

Detská posteľ s jedným nástavcom

Ak potrebujete len malý úložný priestor, stačí zaobstarať detskú posteľ s jedným nadstavcom a nemusíte potom zhotovovať nočný stolík. Z bočných strán nadstavca možno umiestniť knižky, alebo obľúbené hračky, rovnako ako možno využiť hornú plochu nadstavca ako akési police. Na nadstavec tiež môžete umiestniť stolnú lampu. Ďalej si môžete vybrať najrôznejšie prevedenia nadstavca, treba na prvú fotografiu u detské postele Sleep s šuplíky je nadstavec po celej dĺžke postele. Na druhej fotografii je detail nadstavca v záhlaví postele Charley a ako možno vlastne tento dizajn využiť.

 

 

A možno bude pre mnohých z vás prekvapením, koľko taký nadstavec vlastne ponúka úložného priestoru. A pritom nezaberie príliš miesta. Ak teda bojujete aj vy s nedostatkom priestoru v detskej izbe, posteľ s nadstavcom vám určite odporúčame. Ponuka detských postelí od francúzskeho výrobcu rozhodne stojí zato.Obľúbené prevedenie detské postele predstavuje aj holandský výrobca, ktorý u detské postele s šuplíky umiestnil nadstavec po celej jej dĺžke a navyše využil aj priestor nad lôžkom. Nadstavec je tak vysoký a dizajn veľmi netradičné. Detská posteľ s nadstavcom tiež pod názvom Charley sa stala jednou z najpredávanejších, keďže je veľmi praktická a za viac ako dostupnú cenu.

 

 

Úložné priestory a samozrejme tiež odkladací vás určite prekvapí. Dvierka skriniek ako v dolnej časti, tak v hornej časti teda v nadstavci sú pojazdná. Pre deti jednoduchá na manipuláciu. Páči sa nám aj police medzi jednotlivými skrinkami. Dizajn je veľmi moderný. malý vrúbok je snáď len v tom, že táto dômyselná detská posteľ je v ponuke len v jednom odtieni prírodnom buku, tak ako vidíte na fotografii.

 

Detská posteľ s viacerými nástavcami

Výrobcovia predstavujú aj detské postele, ktoré ponúkajú až tri nadstavce a to po celom obvode postele. Iba v prednej časti nadstavca nie sú, aby sa dieťa do postele vôbec dostalo. Ak máte pre vybavenie interiéru detskej izby naozaj veľmi malý priestor hoci aj pre jedno dieťa, týmto spôsobom môžete problém vyriešiť. Tieto tri nadstavce po obvode postele vám nahradí najmenej miesto za dve detské komody. Úložné priestory získané prostredníctvom nadstavcov sú veľké, ale zaberú určite menej miesta ako samostatné komody či regály. Naviac je detská posteľ s nadstavcami svojim dizajnom rozhodne netradičné. Aj tu využil výrobca možnosti posunovacích dvierok, nehrozí tak, že sa dieťa zraní keby nechal dvierka otvorené do priestoru.


Dnes sme vám predstavili ďalšiu možnosť, ako ušetriť miesto v interiéri detskej izby. Celkovo sa sústredíme na dômyselný dizajn, ktorý má pomáhať, ale zostáva aj pekný na pohľad. A stále sa snažíme tiež tento dizajn predstavovať za dostupné ceny nám všetkým.