Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poznáte francúzsky dizajn nábytku? Prekvapí vás

Francúzsky dizajn prezentovaný predovšetkým portálom nábytok Aldo získava na stále väčšej obľube aj na našom trhu. Francúzsky dizajn nábytku priniesol na slovenský trh úplne iný, nový spôsob zariaďovaní interiérov. Najviac oslovil francúzsky dizajn pri vybavovaní interiéru detskej izby a spální. Príjemné je tiež to, že každým rokom je nábytok krajší a funkcie využitie dizajnu dokonalejšie. Čo nového vo svete bývania vám môžeme ponúknuť a ktoré designy naozaj najviac prekvapí od francúzskych výrobcov? Posúďte sami novinky pre tento rok.

 

Detský nábytok pre väčšie slečny

Kto viac sa chce parádiť ako dospievajúce slečny? Je až prekvapujúce, že s návrhom toaletného stolíka určeného do detskej izby, alebo skôr študentskej izby, neprišiel niekto skôr. Dospievajúci slečne urobíte naozaj veľkú radosť, keď ju zaobstaráte multifunkčný stôl s využitím aj ako toaletky. Navyše francúzsky výrobca prichádza s veľmi elegantným dizajnom. Kombinácia odtieňov bielej s čiernou a moderný dizajn, možno zasadiť aj do existujúcej interiéru ako originálny bytový doplnok.

 

Toaletní stolek Volage pro dospívající slečny od francouzského výrobce

 

Toaletný stolík je aj praktickým doplnením existujúcého interiéru. Okrem možnosti sa u toaletného stolíka parádiť je tu ponuka radu úložných priestorov prakticky rozdelených do malých priehradiek. Rôzne korálky, náramky, prstienky či make up už nebudú rozhádzané po izbe, ale pekne na jednom mieste, prehľadne. Ak už interiér študentskej izby máte zariadený vedzte, že vďaka rohovému prevedenie stolík nezaberie ani moc miesta. Ako doplnenie existujúcej interiéru, alebo originálny darček pre vašu dospievajúce slečnu, je to perfektné prekvapenie.

 

 

Stále dokonalejší nábytok do obývačky

Aj ponuka nábytku do obývacej izby je tento rok prekvapivá množstvom nových funkcií. Pre konferenčné stolíky je napríklad už samozrejmý dizajn, ktorý vie ponúknuť úložný priestor. Novinkou je konferenčný stolík Darwin určený rozmery pre vybavenie menších interiérov. Dizajn, ktorý tiež môžeme označiť za veľmi funkčné, sa nám veľmi páči. navyše výrobca prišiel s variantom bieleho odtieňa, ktorý je pre vybavovanie malých interiérov veľmi obľúbený.

 

Kolekce nábytku Manchester   

 

Máte na výber zaobstarať konferenčný stolík so zásuvkou, alebo bez nej. Jednoduchý dizajn je možné zaradiť do kategórie moderného dizajnu. Rozhodne praktické je aj umiestnenie konferenčného stolíka na pojazdoch pre jednoduché premiestnenie.Za zmienku stojí aj ponuka televízne stien, ktoré pomaly, ale iste nahrádzajú tradičné obývacie steny. Tie mali jednu vadu na kráse a to veľké rozmery, ktoré mnohokrát zabrali celú miestnosť. Dnešná interiéry to je predovšetkým jednoduchosť a funkčnosť. Televízne steny sa stali už v minulom roku veľmi obľúbené pre ich minimalistický, ale veľmi funkčný dizajn. Jeden príklad za všetky, kolekcia Giant, ktorá ponúka jednoduché televízne steny na výber v dvoch odtieňoch.

 

Tv stěna, nebo obývací stěna On Air

 

Aj tu stále zostáva miesto pre rad úložných a predovšetkým odkladacích priestorov. Otvor televízne steny je rozmermi navrhnutý pre všetky lcd prijímače či skôr obrazovky. V rovnakých odtieňoch potom výrobca predstavuje rad samostatných dielov na výber pre možné zariadenie celéj obývacej izby.

 

 

Nábytok pre rozmerovo malé kuchyne

Máte v kuchyni málo miesta? Aj pri najlepšej vôli sa vám jedálenský stôl do kuchyne nevměstná? Francúzsky výrobca predstavuje veľmi úsporné riešenie pre vybavenie malých interiérov kuchýň. A možno nielen kuchyňou, ale praktickú komodu v podobe akéhosi barového stolíka, navyše s veľkým úložným priestorom, možno využijete aj v inom interiéri.

 

Ostrůvek do kuchyně Copper

 

Barový stolík či pult, môžete využiť mnohými spôsobmi. Ako pomyselné rozdelenie jednej miestnosti na dva interiéry, ako písací stôl, ako jedálenský stôl, alebo ako bar v obývacej izbe. Dômyselný, ale jednoduchý dizajn môže navyše ponúknuť bezkonkurenčnú cenu. Prekvapujúce sú tu úložné priestory, ktoré sú naozaj veľké a ešte nezabudnime na odkladacie plochy. Myslíme si, že dizajn, ktorý predstavujeme v podobe tejto multifunkčnej komody je naozaj profesionálny výsledok dizajnérov z Francúzska. Dnes sme vám predstavili len zlomky z novej ponuky pre tento rok. Ponuka určite stojí za inšpiráciu, keďže francúzsky dizajn vám pomôže vyriešiť hŕbu mnohokrát neriešiteľných problémov.