Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Pracovný priestor pre deti, študentov a dospelých, kancelári

Dnes vám predstavíme kolekcie nábytku, ktoré možno využiť pre všetkých. Kolekcia Dynamic a Active ponúka riešenie pre deti školopovinné, študentov teda dospievajúce deti a v neposlednom rade aj pre dospelých. Dizajn je veľmi neutrálny a vhodný naozaj pre všetkých. Dnes vlastne každý člen v domácnosti potrebuje pracovný priestor. Deti sa učia, študenti dlhé hodiny študujú a my dospelí? Často si bohužiaľ nosíme prácu domov, kde potom vysedávame do neskorých večerných hodín pri počítači. A ak vám to priestor vašej domácnosti len trochu dovolí, oddeľujte pracovný priestor tak, aby deti mali svoj a vy dospelí tiež. Rozhodne tak predídete nejednej zbytočnej hádke. Kam kto čo dal a prečo to zase nemôžem nájsť? Dnes vám predstavíme niekoľko návrhov pracovných kútov 100% navrhnutých podľa zásad ergonómie bývania.

Čo je vlastne pracovný kút, domáca kancelária?

Pod týmto označením rozhodne nájdete zostavy, ktoré sa pri najmenšom skladajú z písacieho stola a regálu. Ale ak máte to šťastie a na vybavenie domáce kancelárie máte samostatnú miestnosť, môžete kúpiť ešte v identickom dizajne napríklad viac typov regálov, ale aj komodu, alebo dokonca šatníkovú skriňu. Ak nemáte to šťastie a musíte vašu domácu kanceláriu, skôr povedzme pracovný kút umiestniť, či zariadiť napríklad v obývacej izbe, potom odporúčame multifunkčné, veľmi praktické designy písacích stolov s nadstavcom. Tie dokážu ušetriť nemalé miesto a ponúknu veľký odkladací priestor, ktorý vám nič neuberie z priestoru danej miestnosti.Nádstavec dokáže pojať neskutočné množstvo predmetov. Obľúbené sú ako u malých detí, tak dospelých. Nádstavec ako úložný priestor je veľmi členitý, rozdelený na niekoľko ďalších samostatných priestorov - nádstavec prakticky doplňuje pracovnú dosku, máte u štúdia, či akejkoľvek inej činnosti všetko po ruke. Na ilustračných fotografiách prvý návrh z kolekcie Active, druhý návrh z kolekcie Dynamic. Skladba dielov je rovnaká, písací stôl s nadstavcom doplnený regálom, čo vlastne pre vybavenie pracovného kúta, či kancelárie úplne stačí. Ak máte väčší priestor k dispozícii, môžete zaobstarať ďalšie diely, napríklad tri regály umiestnené vedľa seba, miesto nadstavca pri písacom stole, alebo komodu a ďalšie.

   

Sami vidíte, ako sa zmenou dielov zmení aj celý pracovný kút. Možností je naozaj celá rada a vy sami si vďaka možnosti výberu z ponuky dielov môžete svoju pracovňu zostaviť sami. Oceňujeme, že každý písací stôl je so skrinkou na uzamknutie. Všetci potrebujeme súkromie. Oceňujeme tiež členité delenie zásuviek, nabíjačku pre smart phone zabudovanú v doske stola, alebo najrôznejšie priehradky na najrôznejšie veci. Dnes nie je úložný priestor len v podobe skrinky, či zásuviek, ale tvary a riešenia úložných, či odkladacích priestorov sú veľmi dômyselné. V neposlednom rade sa nám páči tiež možnosť, že v identickom dizajne zariadite samozrejme celý interiér a to buď detskej izby, študentskej izby, ale vďaka väčšiemu rozmeru postele tiež spálne pre jednu osobu.