Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Praktická domáca kancelária

V tomto týždni si určite naši pravidelní návštevníci noviniek všimli, že do našej ponuky sme zaradili veľmi moderné kancelárie a pre ľahší výber, už ako dané zostavy. Materiály sú typické pre moderný design, odtiene taktiež. Ponuka kancelárií ako zostáv, tak aj samostatných dielov kancelárskeho nábytku je veľmi široká a to zo všetkých materiálov. My sa však dnes budeme venovať veľmi ergonomickému návrhu kancelárií pre tých z vás, ktorí majú dlhé, sedavé zamestnanie, v ktorom trávia väčšinu dňa. To znamená, že písací stôl, respektíve jeho pracovná plocha musí byť dostatočne veľká, kancelárska stolička veľmi kvalitná a nesmie chýbať ani úložné priestory napríklad v podobe komôd, či zásuvkových kontajnerov.

 

Trendy sestava do kanceláře, kolekce Rox

 

Cenovo dostupné riešenie

Pokiaľ žijete ako pár, len málokedy a málokto má k dispozícii dve miestnosti pre zariadenie domácej pracovne. Treba počítať s tým, že pracovňu, čiže jeden písací stôl budú využívať dve osoby. O písací stôl a úložné priestory sa budete deliť s partnerom. Voľte cestu kompromisu a na rozdelení pracovne sa dohodnite. Všetko sa dá vyriešiť, šuplíky rozdeliť, rovnako ako regály. V našej ponuke máte veľa možností, ako veľmi efektne vybaviť pracovňu pre vás oboch. Veľkú obľubu si získali napríklad rohové písacie stoly alebo písacie stoly s regálom. Tie vo väčšine prípadov kupujeme, keď nemáme pre zariadenie pracovne ani samostatnú miestnosť a musíme vyriešiť miesto na prácu v danej miestnosti. Napríklad v obývacej izbe. Ale aj tu vďaka širokej ponuke dômyselných, multifunkčných designov sa nájde riešenie.

 

     

 

Kancelária v obývačke

Ak nemáte k dispozícii samostatnú miestnosť pre zariadenie "domácej" pracovne a priestor vo vašej obývačke nie je veľký, ďalší návrh môže byť jedným z mnohých riešení. Francúzsky výrobca ponúka veľmi praktický dizajn, kedy súčasťou obývacej steny je písací stôl s nadstavcom a ľad osvetlením. Písací stôl už nemusí byť v obývačke vôbec rušivým prvkom, ba naopak, do zostavy nábytku príjemne ladí. Zariadite tak obývaciu izbu aj kanceláriu v jednotnom dizajne, navyše za viac ako príjemnú cenu.

 

    

 

Kolekcia Sophia je jedným z príkladov moderného riešenia vášho bývania. Pokiaľ vnímate návrh zostavy z tejto kolekcie skôr ako obývacia izba, môžeme ju zaradiť medzi moderné obývacie steny, vhodné napríklad pre byty panelákového typu. Kolekciu možno ale využiť aj len ako kanceláriu. Voľba je len na vás, či použijete ako obývaciu izbu, kanceláriu, alebo oba varianty v jednej miestnosti.

 

 

 

Vybrať si môžete aj z iných odtieňov, napríklad biely odtieň, alebo šedý orech. Biely odtieň vynikne v rozmerovo menších interiéroch, pretože biela dokáže opticky danú miestnosť zväčšiť.