Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Praktické detské postele s úložným priestorom

Väčšina z nás to pozná. Kam všetky tie hračky, knižky drobnosti v detskej izbe dať, keď miesta je tak málo. A predovšetkým keď už nemáte ani miesto na detskú komodu, či ďalší regál alebo skriňu. Riešením a to veľkým a úsporným môže byť detská posteľ s šuplíkmi, často potom ešte doplnená nadstavcom, ktorý jej úložné a odkladacie priestory ešte navýši. Dnes vám predstavíme, ako v podstate obyčajnou posteľou, ktorá vlastne slúži predovšetkým na spanie, môžete vyriešiť niekoľko problémov. A ponuka je naozaj viac ako pestrá. Detské postele s úložným priestorom potom prevažne nájdete v bielom prevedení, ale tu a tam sa objavujú aj iné odtiene.

 

Dětská postel Sleep pro holky    Dětská postel Sleep pro kluky

 

Na našej prvej fotografii predstavujeme detskú posteľ so sadou dvoch šuplíkov a policou po celej jej dĺžke. Autorom dizajnu nie je nikto iný ako obľúbený francúzsky výrobca. Detská posteľ Sleep ako ju nazval je novinkou tohto roku a dokonca ju môžete zaobstarať za bezkonkurenčnú cenu. Páči sa nám tiež možnosť zmeny odtieňov u výplne políc, pretože sú obojstranné a vy máte hneď niekoľko možností kombinácií odtieňov. Jedným slovom, táto posteľ sa naozaj podarila.

 

 

Detské postele s úložným priestorom španielskeho výrobcu

Široký výber týchto detských postelí s úložným priestorom predstavuje na našom trhu tiež holandský výrobca. Všetky jeho postele majú vďaka vyššie položenému lôžku väčší úložný priestor, pretože vyvýšeným spaním sa samozrejme zväčší objem šuplíkov. Detské postele si zachovávajú veľmi moderný dizajn a ich usporiadanie úložných priestorov sa veľmi líšia.

 

Dětská postel Mak     Dětská postel Dina

 

Na fotografiách predstavujeme dve rozdielne postele, aby ste mohli vidieť rôzne usporiadanie úložných priestorov. Prvá posteľ má po stranách skrinky a uprostred dva šuplíky, druhá posteľ disponuje len šuplíky. Pre obe postele potom platí ponuka praktické odkladacie police v prostrednej časti. Obe detské postele potom môžete využiť v detskej izbe dievča aj v detskej izbe chlapca, stačí jednoducho prispôsobiť obliečky či iné doplnky. Základom je totiž biely odtieň, ktorý patrí k neutrálnym. v reáli, teda v interiéri detskej izby posteľ vyzerá ako na ďalšiu fotografiu, kde je ešte dodaný nadstavec.

 

Dětská postel Chic pro holku

 

Myslíme si, že vzhľadom na nízku obstarávaciu cenu nadstavca sa jeho nákup či dodanie k posteli určite oplatí. Úložné priestory sa naozaj veľmi navýši, navyše interiér izby posteľ s nadstavcom viac oživí. Je príjemnejšie či môžeme povedať modernejšie. Ilustračné fotografie vás určite presvedčí o príjemnom vybavenie detskej izby s posteľou, ktorá má množstvo úložných priestorov. Nie je to nič monštruózneho, čo by interiér kazilo, ba práve naopak.

 

 

Detská posteľ s úložným priestorom za babku

Detská posteľ s nadstavcom je riešením a správne tušíte, že predovšetkým pre malé interiéry detských izieb. Úložné priestory vďaka nadstavcami veľmi veľké. A vďaka nadstavcami tiež vzniká odkladacia polica, ktorá môže byť využitá na knižky, dekorácie a iné predmety. Musíme tiež povedať, že už od začiatku vloženia detské postele do našej ponuky, bola a je stále aj po niekoľkých rokoch najpredávanejšie posteľou pre deti od 3 do 18 rokov. Samozrejme to má svoje dôvody, ktoré ste vy, sami zákazníci určili pre nákup ako prioritné.

 

Dětská postel Erwan

 

Charley je veľmi obľúbený model detské postele navrhnutý hlavne pre menšie obytné priestory. Na posteli sa nielen výborne spí, ale vďaka kombinovanému nadstavcami a zabudovaným skrinkám ponúka aj veľké úložné priestory, použiteľné pre uskladnenie hračiek, aj oblečenie. Pre výrobu bolo použité kvalitné lamino, ktoré je veľmi pevné, výborne vyzerá a navyše je aj ľahko umývateľné. Jej obľuba pramení z veľmi praktického usporiadania a výborného spracovania, vďaka ktorému má úžitkové vlastnosti ako postele vyššej cenovej triedy. A môžete ju samozrejme zaobstarať aj bez nadstavca. Veríme, že dnešná ponuka dômyselných designov detských postelí vás inšpirovala možno k malej zmene interiéru vašich detí.