Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Praktické doplnky do detskej izby

V tomto roku sa výrobcovia sústredí len na praktický, veľmi dômyselný design detského nábytku, ale tiež najrôznejšie bytové doplnky. Tento rok nemecký výrobca prišiel s ponukou úplne nových a veľmi kvalitných taburetov. Páči sa nám široký výber potlačí v danej tematike, ale predovšetkým materiál, z ktorých sú taburetmi vyrobené. Taburet, ktorý má podobu akéhosi boxa s vekom, možno využiť aj ako úložný priestor na hračky, alebo iné drobné predmety a vďaka materiálu mdf dosky tiež na sedenie. Nosnosť taburetu vďaka materiálu dosahuje až 110 kg a tak využije na pohodlné sedenie aj dospelá osoba. Ponuka je naozaj veľmi unikátná a interiér detskej izby môže príjemne rozžiariť.

 

 

Doplnky môžu v detskej izbe vytvoriť celok

Nemecký výrobca pre taburety zvolil veľmi príjemné motívy, ktoré môžu doplniť interiér nielen detskej izby, ale aj študentskej izby. Nechýbajú tradičné odtiene pre dievčatá, alebo typické odtiene naopak pre chlapcov. Je tu tiež niekoľko taburetov s motívom vlajky, alebo známych miest ako je Londýn a Paríž. Posúďte sami prepracovanosť dizajnu a celkový vzhľad.

 

       

 

Taburet má tvar štvorca, keď každá zo strán má rozmer 38 cm. Úložný priestor vo vnútri taburetu tak vôbec nie je malý. A ak zaobstaráte treba 2 či 3 taburety do jednej izby, miesto pre ukladanie najrôznejších hračiek získate naozaj prekvapivo veľké. Bytové doplnky ako také sú pre doplnenie detskej izby veľmi obľúbené. Miestnosti dodajú príjemný vzhľad a predovšetkým je to tiež praktické riešenie za veľmi dostupnú cenu. Bytovými doplnkami, ak vyberiete tie, ktoré možno aj prakticky ako tieto taburetmi využiť, môžu veľmi znížiť finančné náklady na vybavenie detskej izby. A veľký interiér zasa môžu nenápadne zaplniť.

 

 

Taburety malé i veľké

V ponuke sú tiež dostupné dva rôzne rozmery taburetiek, kedy dizajn, odtieň či potlač je zachovaný. Predstavili sme vám štvorcové taburety, ktoré sú menšie a v ponuke sú potom ešte obdĺžnikové taburety, ktoré sú väčšie. Môžete v detskej izbe tak umiestniť ako menšie, tak väčšie taburet pri zachovaní zhodného dizajnu.

 

 

Uviedli sme jeden príklad za všetky, ako taká kombinácia vyzerá v reáli. Bytové doplnky ako kategóriu pre možné vybavenie detskej izby budeme v tomto roku aktuálne neustále rozširovať a tešiť sa môžete na detské obliečky, stolové lampy, obliečky, koberce, závesy a to vždy všetko v rovnakom dizajne pre zachovanie harmónie v detskej izbe.