Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Praktické doplnky do kuchyne

Predovšetkým v kuchyni, kde varíme, pripravujeme pohostenie, ale tiež stále niečo vyrábáme, oceníme praktických pomocníkov. A ponuka najrôznejších kuchynských skriniek , stolíkov na kolieskach , alebo úložných priestorov v najrôznejších podobách je celá rada. Na Nábytku Aldo potom týchto pomocníkov do kuchyne nájdete v kategóriách kuchynské skrinky a doplnky do kuchyne. Čo všetko vám môžeme v týchto kategóriách ponúknuť a ako si v kuchyni môžete pomôcť, o tom bude naše dnešné rozprávanie.

 

     

 

Kuchyňa je miestom, kde často uchovávame potraviny. Chladnička je jedna vec, ale kam s potravinami, ktoré do chladničky nepatria druhá. Rovnako chladnička nie je nafukovacia . Navyše "suché" potraviny chce mať určite každá gazdinka prehľadne usporiadané. Riešením, ktoré vám môžeme ponúknuť sú drevené "boxy" s možnosťou zostavenia na poschodie, tak ako predstavuje ilustračné fotografie. Ak vezieme do úvahy cenu za 3 kusy 56 Eur s Dph a dopravou až k vám domov, môžeme povedať, že úložné priestory nie sú nijako cenovo náročné. Nemecký výrobca, ako autor návrhu takisto zvolil drevo ako materiál cielene. Pre uloženie zemiakov, ovocia, alebo zeleniny, je to materiál, ktorý napomáha k dlhšiemu uchovaniu potravín v dobrom stave. Drevené boxy môže rozložiť na samostatné diely, môžete ich stavať na poschodie, môžete tiež u nás zaobstarať rovnaký systém, ale rozmerovo menši, ako rozkladacie drevené boxy Fruits.

 

 

Stolíky na kolieskach do kuchyne

Veľkú skupinu nábytku, pomocníkov do kuchyne, ale aj jedálne tvorí najrôznejšie stolíky na kolieskach pre možnosť ľahkého pohybu, premiestnenia . Často tento typ nábytku ale využívame aj v obývacej izbe ako doplnenie odkladacích a úložných priestorov konferenčného stola, alebo v jedálni, ak chceme mať nejaké potraviny v blízkosti jedálenského stola, ale nie na stole.

 

 

V kuchyni potom často návrh aký prikladáme na fotografiu využívame pre umiestnenie mikrovlnej rúry, alebo pre odkladanie predmetov, ktoré často používame a chceme mať pri ruke. Rad našich zákazníkov využíva tieto servírovacie stolíky vonku na záhrade, ako pomocníkov pri grilovaní. Voľba je skôr na vás, určite každý vie ako najlepšie a na čo taký "nábytok" mať .

 

Ostrůvek do kuchyně Copper     

 

Veľkú skupinu pomocníkov tvorí tiež samostatné kuchynské skrinky. Tie najčastejšie zákazníci kupujú v momente, keď kuchynská linka už nestačí, ale novú nechcete kupovať. Kuchynské skrinky napríklad z ponuky od francúzskeho výrobcu sú tiež riešením pre tých z vás, ktorí žijú "single", moc nevarí a kompletné vybavenie kuchyne by pre vás bolo predsa len zbytočné, predovšetkým s ohľadom na finančné náklady spojené s vybavením kuchyne, v ktorej by ste možno raz za mesiac niečo vyrábali. Kuchynské skrinky samostatne, teda ponuka skriniek určená pre zostavenie kuchynské linky, sú vhodné tiež pre vybavenie naozaj priestorovo malých kuchýň, napríklad v garsónkach. Kombinácií je opäť celý rad. V neposledním, ponuka našich samostatných skriniek je využívaná aj na pracoviskách, kde kuchynskú linku nepotrebujeme, ale niečo ohriať, niečo malé pripraviť predsa len chceme.

Ponuka je možno pre mnohé z vás prekvapujúca. Dnešný výrobcovia prinášajú aj pre interiéry kuchyne veľmi širokú ponuku praktických, samostatných dielov nábytku s veľmi širokým využitím. Za zmienku stojí tiež dizajn, ktorý je rovnako príjemný ako u klasických kolekcií pre vybavenie ďalších miestností. Z ponuky týchto pomocníkov si môžete vytvoriť naozaj veľmi príjemné a funkčné prostredie kuchyne za zanedbateľné finančné náklady.