Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Praktické prepojenie interiéru

V dnešnej dobe je veľmi moderné prepojenie obývacej izby s jedálňou. Francúzsky výrobca sa ako málo, ktorý výrobca práve touto alternatívou zaoberá a ponúka segmenty nábytku, ktoré idú skvele prepojiť. Dnes vám predstavíme segmenty nábytku z novej kolekcie výrobcu Gautier.

 

 

Elegancia vo škoricové farbe

Ako sami vidíte na prvej fotografii, televízny stolík, bez ktorého sa dnes nezaobíde žiaden obývacia izba, je veľmi elegantný aj cez svoju jednoduchosť. Jeho dĺžka umožňuje umiestnenie moderných televíznych prijímačov a ďalšej elektroniky. Televízny stolík patrí do kolekcie Lana, ale nie je jediným dielom nábytku v tomto dizajne, ktorým môžete zariadiť obývaciu izbu. Kolekcia ponúka tiež napríklad konferenčný stolík, komodu, knižnicu a ďalšie segmenty, ktoré idú práve prepojiť s jedálňou. Do jedálne určite patrí jedálenský stôl a vitrína, do ktorej môžete uložiť servisy, aby ste mali vždy všetko po ruke.

 

 

 

 

Praktickosť a moderný odtieň

Celá kolekcia Industry v modernom, ako názov napovedá industriálnom dizajne, ponúka praktickosť a veľmi moderný odtieň na nerozoznanie od pravého masívu, tmavého dreva v spojení vždy s čiernym kovom. Reliéfna povrchová úprava napriek modernému dizajnu pôsobí útulne a príjemne, kedy úprava pôsobí opticky ako pravé drevo. Materiál celej kolekcie, je laminátová doska, ktorá môže ponúknuť príjemnú cenu, na rozdiel od nábytku z masívu. Veľmi ojedinelé na tejto kolekcii je aj to, že výrobca nezabudol na drobné bytové doplnky, ako je napríklad polica, na ktorú sme v obývačke zvyknutí, ale čo je naozaj ojedinelé, je zrkadlo. Zrkadlo nie je možné zakúpiť ako samostatný diel, iba v zostave či v spojení s niektorým z dielov kolekcie, ale verte, že v interiéri pôsobia veľmi elegantne. Kolekcia Lana ponúka riešenie, kedy jedálenský kút a daná časť obývacej izby môže byť zjednotená ako farbou, tak aj dizajnom. Na poslednú fotografiu, máte možnosť posúdiť, ako elegantný môže byť prepojenie týchto dvoch miestnosti.

 

 

 

Predstavuje Vám nové kolekcie tzv. Vintage a Industriálny štýl, ktorý určite priláka záujem nejedného z Vás. Ide o úplne výnimočný a napriek tomu praktický nábytok. Vintage Vám dáva možnosť skombinovať tradície a súčasné interiérové trendy. Sami môžete tento úplne nový štýl posúdiť na fotografiách.