Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Praktický regál v interiéri

Na našom portáli, nájdete ďalšie originálne riešenie úložných priestorov, v podobe regálu. Novinky, rôznych designov regálov, prináša na naše stránky nemecký výrobca. Niektoré z nich, Vám dnes predstavíme a to ako do obývacích, či detských izieb.

 

Regály do obývačky

Španielsky výrobca nás tento rok veľmi milo prekvapil ponukou designových regálov v širokým uplatnením a rozhodne za veľmi príjemnú, obstarávaciu cenu. Regál ako elegantné, efektné doplnenie interiéru a to nielen obývačky, ale všade tam, kde sa predovšetkým vám bude páčiť. Na dekorácie, knižky, kancelárske potreby a ďalšie a ďalšie možné využitia podľa typu miestnosti, v ktorej regál umiestnite. Na fotografiách regály z kolekcie Lis Alta.

 

    

 

Ale regál môžete predsa využiť aj iným spôsobom. Napadá vás akým? Pokiaľ chcete jednu miestnosť opticky rozdeliť na dve obývateľné časti a nechcete nič pristavovať a tvoriť stenu napríklad za pomocou sadrokartónu, čo je nákladné a rozhodne budete dlho upratovať, tento optický predel vám predsa môže krásne, rýchlo a jednoducho zaistiť práve tento regál. Alebo iný z ponuky regálov, menší, alebo naopak ešte väčší, v iných odtieňoch, skrátka a dobre možnosťou je naozaj celý rad.

 

Regály, police, skrátka v každej miestnosti potrebujeme niečo odložiť

Nádherné prevedenie ponúka výrobca v podobe praktického a viac ako cenovo dostupného regálu. Industriálny dizajn, toľko populárny trend v posledných rokoch, je možné uplatniť naozaj na každom type nábytku. Regál, ktorý ako aj dokladajú naše návrhy interiéru, môže byť praktickým doplnkom v obývacej izbe, ale aj kancelárii. A možno práve vy napríklad zvolíte predsieň či úplne inú miestnosť, fantázii sa v modernom bývaní medze nekladú, vybavenie interiérov je len a len na vás.

 

     

 

Cenová dostupnosť je daná dvoma faktormi. Použitými materiálmi na jeho výrobu a to laminátová doska v spojení s kovom a tiež sériovou výrobou. Regál, ktorý nájdete snáď v každej krajine na celom svete a teraz aj na našom trhu.