Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Prázdninová ponuka nábytku je plná zliav

Každoročne pripravuje nábytok Aldo v priebehu letných prázdnin akčnú ponuku práve detského nábytku. Dôvod je veľmi jednoduchý, práve v priebehu prázdnin rad rodičov zariaďuje detskú izbu pre prváčika, alebo napríklad detskú izbu mení, pretože jedno z detí začína po prázdninách školu. Alebo proste dni dovolenky jednoducho využíva rad z nás k zveľaďovaniu príbytku a to nielen deťom, ale aj dospelým. Prázdniny sa bohužiaľ vždy rýchlo prehupnú a tak dva mesiace utečú ako nič. Našu ponuku, ktorá stále platí, sme spustili hneď prvý deň prázdnin a vyberať z nej môžete až do konca mesiaca júla. V druhej polovici leta, teda v mesiaci auguste sa akčná ponuka zmení. Detský nábytok tohtoročné prázdninové ponuky naozaj stojí zato a zľavy dosahujú až 50%. V lete sa oplatí nábytok Aldo sledovať, či už priamo na stránkach, alebo na facebook. Čo sme si teda pre tohtoročné leto pripravili a na čo sa ešte môžete tešiť?

 

 

Detská izba pre dve deti

Ak máte deti dve, rozhodne vás osloví naše najpredávanejšia poschodová posteľ, ktorú si môžete vybrať z dvoch odtieňov. Poschodová posteľ s radom úložných priestorov a modernom dizajne. Poschodovú posteľ môžete zaobstarať s zásuvkou, alebo bez šuplíku. A navyše, ak máte tri deti, šuplík okrem funkcie klasického úložného priestoru možno použiť aj ako tretie miesto na spanie, ako prístelku. Poschodová posteľ Bibop a Swan sú už druhým rokom najpredávanejším dizajnom. V priebehu prázdnin možno poschodovú posteľ zaobstarať so zľavou až 40% a to vrátane roštov a dopravy zdarma až k vám domov.

 

  

 

Pre obe deti ponúka poschodová posteľ po celej jej dĺžke policu na knižky či hračky, každé z detí tak má svoj osobný priestor. Úložný priestor sa skrýva aj za schodíky, ktoré sú vďaka širokej nášľapné ploche a zábradlia veľmi bezpečné. Autorom dizajnu je obľúbený francúzsky výrobca, ktorý tiež dbá na kvalitu svojich produktov.Ďalšia poschodová posteľ v našej akčnej letnej ponuke je posteľ Kido, ktorú dokonca zaobstaráte so zľavou až 50%. Poschodová posteľ je rozmerovo menšia, neponúka tak veľké úložné priestory, je teda vhodná do naozaj malých interiérov. Ale svoj účel samozrejme plní, dve miesta na spanie a nechýba ani tu cez malé rozmery police.

 

                                                                     Patrová postel Stim

 

Poschodová posteľ opäť z ponuky francúzskeho výrobcu v priebehu prázdnin za bezkonkurenčnú cenu. ideálne riešenie pre dve menšie deti do desať rokov. A nezabúdajte, že starší z detí bude chcieť spať dole, preto pri hornej postele pre menšie dieťa nechýba ani zábrana. A ak sa vám zdá zábrana stále ešte nízka, na všetky naše poschodové postele možno zábranu dokúpiť. Tým tak priestor medzi matracom a koncom postele zväčšiť.

 

 

Niečo do detskej izby pre jedno dieta

Pokiaľ chcete zaobstarať niečo nové do detskej izby pre jedno dieťa a aj v tomto prípade nemáte príliš miesta, pre tohtoročné leto je v ponuke potrebné veľmi praktická detská posteľ s nadstavcom. Tie sú po celom obvode postele a z prednej strany postele potom miesto nadstavcov dva šuplíky. Biely odtieň patrí k obľúbeným a možno využiť v interiéri detskej izby chlapca aj detskej izby dievčatá.

 

                                                      

 

Je až prekvapujúce, koľko úložného priestoru vám či skôr vášmu dieťaťu nadstavce poskytnú. Detská posteľ Snoop, ako ju označil francúzsky výrobca, predstavuje veľmi moderný, dômyselný dizajn vhodný do malých detských izieb. Ako je vidieť na fotografii, využiť možno aj hornú odkladaciu plochu nadstavcov. Sada šuplíkov potom môže byť využitá napríklad na prikrývku a vankúš.Vychytávkou tohtoročného leta je rozhodne toaletný stolík Pimpate pre malé i veľké slečny. Dizajn, ktorý môžeme označiť za trendy či skôr nápad. ako darček pre dospievajúce slečnu perfektná voľba. Toaletné stolíky pre deti, malé i väčšie slečny, sú hitom tohtoročnej sezóny a tak sa nám podarilo dostatok do ponuky aj nasledujúci produkt.

 

          

 

Toaletný stolík v našej letnej akčnej ponuke nájdete spoločne so štýlovým taburetom, ktorý sa farebne aj dizajnovo k stolíku hodí. Cena bezkonkurenčná, dizajn moderné a samozrejme aj tu doprava zdarma až k vám domov.Tohtoročná ponuka akčného detského nábytku je rozmanitá a veľmi široká, nemôžeme vám v dnešnom článku samozrejme predstaviť všetko. Ucelenú ponuku nájdete v kategórii týždenné zľavy, akcie, ktorú sa práve v priebehu prázdnin rozhodne oplatí sledovať.